Peeling solny do ciała `Mango z nagietkiem`

Peeling solny do ciała `Mango z nagietkiem`

Sekretem kosmetyków Kanu jest wiedza o jedności człowieka z otaczającym go światem natury.
Świetny gruboziarnisty peeling solny z naturalnym olejkiem. Bardzo dobrze złuszcza naskórek, a olejek pozostawia skórę natłuszczoną i aksamitną, nagietek łagodzi podrażnienia. Produkt wytwarzany ręcznie na bazie naturalnych komponentów.

Struktura
gruboziarniste
peeling solny
w słoiku
>250ml

nie kupię ponownie

plusy:
*dobrze ściera martwy naskórek
*pozostawia gładką skórę
*nie wysusza
*ładny zapach
*ładne, poręczne opakowanie
*naturalny

minusy:
*moim zdaniem film, który pozostawia na skórze jest za tłusty, strasznie mnie drażni i po jego użyciu myję skórę kolejny raz
*jest za drogi. myślę, że równie dobry peeling możemy wykonać same w naszej kuchni

Używam tego produktu od: pare miesięcy

wspaniały ale za drogi

Dałam 5 gwiazdek, bo nie oceniam ceny a kosmetyk

peeling jest wspaniały ale zdecydowanie za drogi. Rozumiem "hand made" ale jak do tego dojdą koszty wysyłki, to zdecydowanie za drogo.

jedyne zastrzeżenia mam właśnie do ceny

plusy to:

+ pozostawia na skórze powłoke ochronną ( stosowałam go przed solarium)
+ doskonale złuszcza stary naskórek
+ po wchłonięciu pozostawia skórę aksamitnie gładką
+ zapach powala na kolana
+ brak chemii

- mało wydajny (jak to peelnig)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

Ten zapach :)

Peeling idealnie usuwa martwy naskórek, wygładza skórę, nawilża, nie potrzeba już używać żadnego balsamu po kąpieli bo pozostawia na skórze taką fajną warstwę olejku. Na pewno świetny na lato, gdy chcemy cieszyć się idealną wypielęgnowaną skórą. Mimo że złuszcza radykalnie to nie podrażnia ani trochę zapewne dlatego że skóra chroniona jest przez olejek. Można stosować śmiało na dekolt. No i ma OBŁĘDNY zapach, jego używanie jest rozkoszą dla zmysłów... Zapach długo utrzymuje się na skórze. Jak skończę to opakowanie to chyba wypróbuje wersję czekolada-pomarańcza bo ciekawi mnie czy jest tak samo apetyczna jak ta.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

pierwsza depilacja bikini

Sama natura

Bardzo mile wspominam ten kosmetyk. Pięknie pachniał, dobrze skrobał i natłuszczał skórę. Widać było, że jest w 100 proc. naturalny (w środku pływały grudki soli, płatki kwiatów, olejek). Co prawda na podrażnionej skórze piekło niemiłosiernie, ale to przecież sól. Rzeczywiście nie starczał na długo, ale w tym wypadku to plus, bo miał krótką datę ważności. Miałam wersję w innym opakowaniu, z jakby metalową nakrętką. Moim zdaniem lepiej współgrało z "naturalnością" peelingu.Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

EXTRA

Pięknie pachnie a zapach na ciele utrzymuje się dość długo. Genialnie oczyszcza i wygładza skórę. Posiada olejek, które po zmyciu peelingu pozostaje na skórze delikatnie natłuszczając, nawilżając i tworząc na niej hydrolipidową otoczkę, chroniącą podrażnioną peelingiem skórę i pomagając jej odbudować naturalny płaszcz hydro-lipidowy. Mam skórę suchą i dzięki temu peelingowi znacznie polepszyła się jej kondycja :-)
Sprawdza się zarówno w wykańczaniu samych dłoni i stóp (jak robią to manicurzystki) jak i pielęgnacji całego ciała.
Jedyne co mi sie w nim nie podoba to, to że zdecydowanie za szybko się kończy...
Jestem bardzo wymagająca w doborze kosmetyków i ten spełnia świetnie moje oczekiwania :-)

ŚWIETNY!!!

Po raz pierwszy użyłam go w tamtym roku nad morzem, niestety nie kupiłam go wtedy ale wyprobowalam kilka razy. W tym roku jednak jedyną pamiątką ;) wypoczynku nad morzem były kosmetyki firmy KANU. Peeling jest rewelacyjny. Przepięknie pachnie, nie podrażnia skóry pozostawiając ją aksamitnie gładką. Zastosowałam go nawet delikatnie na twarz:) bez żandych jej uszkodzeń';) Na pewno to nie jedyne opakowanie ktorego zawartość powoli znika ale znalazlam na szczęście sklep internetowy i z pewnścią go kupię. Polecam, świetny, a cena niewygórowana za taka jakość:)

Używam tego produktu od:07.2006
Ilość zużytych opakowań:

Ciekawy

To z pewnością najlepszy peeling jaki mialam!!! Jestem nim po prostu zachwycona! Świetnie peelinguje i jednocześnie pielęgnuje skórę. Jest on dosyć ostry, więc trzeba uważać w bardziej wrażliwych miejscach, jak np. dekold. Ale nie podrażnia skóry, a to zapewne za sprawą olejku. Po użyciu kosmetyku skóra pozostaje delikatbie natłuszczona, tak, że nie wymaga już stosowania balsamu. No, i jego wspaniały zapach ... CUDO!!! Polecam ten peeling, nie zawiedziecie się!

23.12.2006r.
A jednak znalazłam lepszy - Sephora. W porównaniu do tamtego Kanu ma jednak sporo wad. Nadal uważam, że skóra po jego zastosowaniu jest cudowna, zapach nadal mnie zachwyca. Jednak przeszkadza mi kilka rzeczy:
- podrażana mi jednak skórę, potrafi szczypać i piec, jest dla mnie jedak za ostry
- jest zbyt tłusty
- trudno się go zmywa z ciała
- trzeba po jego użyciu umyć wannę (jest bardzo śliska i pełno w niej żółtych farfocli, któr są w peelingu)
Dla tego też obniżam moją ocenę z 5* na 3*.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego

REWELACJA

Dla mnie najlepszy peeling jaki miałam! Bajeczny zapach,który utrzymuje się na skórze. Doskonale wygładza skórę, pozostawiając ją gładka i nawilżoną. Nie trzeba uzywać balsamu. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Mogłby być trochę tańszy.
Nieporównywalnie lepszy od peelingu cukrowego Erisu.

świetny

Jestem za wspieraniem rodzimej produkcji, a ten kosmetyk mogę polecić z czystym sumieniem.Pierwszy plus to zapach,mniam...,utrzymuje sie przez kilka godzin!Skóra jest jedwabiście gładka i nawilżona,nie wymaga już użycia balsamu.Wśród moich koleżanek zapanował prawdziwy szał na ten produkt,wszystkie zdążyły się w niego zaopatrzyć, a biorąc pod uwagę cenę 40zł - nie zrobiły tego pochopnie.Polecam,świetny!..

za drogi

Zacznę od tego, że cena jest niewspółmiernie wyskoa do jakości. Peeling rzeczywiście miły, pieknie pachnie, a przy tym natłuszcza skórę, tylko że używając go miałam wrażenie, że gdyby tak kupić olejek i dodać go do soli lub grubego cukru (czytałam kiedyś taki przepis...),to efekt byłby zbliżony. Zważywszy, że kg soli kosztuje ok. 40gr, a olejek z 10-15zł.- warto spróbować:) Aha- przy sprzedaży pan zapewniał, że opakowanie wystarcza nawet na pół roku, a ja zużyłam go w miesiąc.