Riche Créme, Anti-Rides Corps (Ujędrniający balsam do ciała)

Riche Créme, Anti-Rides Corps (Ujędrniający balsam do ciała)

Ujędrniający balsam do ciała Riche Creme jest bogaty w witaminy i 10 olejków roślinnych, których zawartość wynosi 20%. Balsam wygładza i ujędrnia ciało i działa przeciw starzeniu się skóry. Ta jedwabna konsystencja fluidu wygładza skórę i sprawia że jest ona przyjemnie mięciutka.

b. dobry dla suchej skory

mam sucha skore a krem dobrze ja natłuszcza. używam go zazwyczaj po kąpieli na cale ciało, świetnie sie wchłania. ładnie pachnie. fajne praktyczne opakowanie(aplikator), przez jedno naciśniecie otrzymujemy krem- wygodne dla leniwych takich jak ja:) nie mam do niego żadnych zastrzezen

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1opakowanie

lubie go

wacham sie miedzy 4 gwiazdkami a 5-ma. Uzywalam go tak jakos na poczatku tego roku. Bardzo sobie chwalilam, zwlaszcza w chlody. Ladnie nawilzal cialko i natluszczal. Nawet ujedrnial, ale jak odkrylam serum z YR to troche go zdradzilam dla tego drugiego produktu. Tym balsamem smarowalam juz tylko lydki, ramiona i plecki, a reszte ciala serum na celulit od YR. Bardzo lubie konsystencje tego balsamu. Na poczatku ciazy odstawilam ten balsam na polke i mial czekac , az znow przyjdzie jegon kolrej jak dziecko juz bedzie na swiecie. Smarowalam sie tylko oliwka a lydki, ramiona i plecy smarowalam balsamem brzoskwioniowym od YR. Od tygodnia narzekalam ze skora traktowana balsamem brzoskwioniowym jakos wola pic. Przejzalam dokladnie sklad tego produktu i wlasciwie, ja tam nic takie nie widze, co byloby niewskazane dla ciezarnej, wiec balsam znow stoi na polce kosmetykow aktualnie uzywanych, a brzoskwiniowy balsam poszedl do szafki hihihi.Riche Creme pachnie jak wiekszosac produktow z tej serii, co ja baldzo lubie, zapach ten mi nie przeszkadza, a wtecz daje wrazenie odprezenia. Dobrze natluszcza i ma calkiem gesta konsystencje, ktora sie szybko wchlania. Cialko sie odpreza, juz nie jest takie suche, skora przestaje z wysuszenia swedziec. na dodatek balsam ten mimo swej 200 ml pojemnosci jest bardzo wydajny i latwy w uzyciu dzieci flakonowi z pompka. Ja bardzo tez lubie wystruj tej serii. Lubie kosmetyki, ktore sa proste w formie i kolorystyce. W porownaniu do innych balsamow od YR to jest moj ulubieniec.