Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Pojemność 18,5 ml

Rimmel Kate Sculpting & Highlighting Kit Paleta do konturowania dostępna jest w trzech odcieniach:
- 001 Golden Sands - kombinacja kolorów idealna dla kobiet o jasnej karnacji. Róż w chłodnym odcieniu baby pink, połączony z rozświetlaczem i pudrem brązującym w delikatnie złotej tonacji.
- 002 Coral Glow - połączenie kolorów, które podkreśli urodę kobiet o ciemniejszej, bardziej oliwkowej karnacji. Złoty rozświetlacz i brązer idą w parze z różem w ciepłym odcieniu brzoskwini.

średnio, ale ma swoje zalety

Posiadam paletkę w odcieniu Coral Glow.
Nie zachwyciła mnie jakoś specjalnie, ale generalnie jest dość przyjemna, z całego trio chyba najbardziej jestem zadowolona z różu. Ale po kolei:

BRONZER: nadaje się zdecydowanie tylko do jasnych karnacji. Naprawdę jest to jakieś nieporozumienie z tym, że ten wariant paletki dedykowany jest dla ciemnych karnacji. Ja mam karnację dość jasną, a bronzer ledwo na mnie widać! Kupując go, w życiu nie spodziewałabym się, że ma on być dla ciemniejszej cery. Ma to co prawda swoje zalety, bo jeśli chcemy tylko lekko przybrązowić twarz, dodać jej delikatnego słonecznego 'glow', jasnej opalenizny - dobrze się sprawdzi do tego celu. jeśli konturuję twarz i chcę to zrobić delikatnie, też może być, ale raczej stosuję chłodny bronzer i następnie tylko lekko ocieplam go z użyciem puchatego pędzla bronzerem z tej paletki. Tak więc, ten element zestawu nie wywołał szybszego bicia mojego serca ;) Bardziej do użytku jako bronzer uzupełniający.

RÓŻ: kolorystycznie bardzo udany, z całej palety lubię go najbardziej. Ma piękny, lekko koralowy, trochę morelowy, delikatny odcień. Na twarzy jest widoczny, ale nie robi mocnego efektu - to świetny róż na lato do lekko opalonej cery, świetnie gra z ciepłą tonacją. Lubię takie świeże, lekko połyskujące róże - na plus.

ROZŚWIETLACZ: całkiem w porządku, choć jest to rozświetlacz raczej z tych o subtelnym błysku. Neutralny, złocisto-beżowy odcień. Ładnie prezentuje się na twarzy, choć jak dla mnie jest trochę zbyt słabo nasycony - ale to już co kto lubi.

Wszystkie produkty z paletki mają przyjemną konsystencję, dobrze się rozcierają, współpracują z innymi kosmetykami, nie robią plam. Nie są suche, formuła jest dobra jakościowo.

Trwałość - jeśli nałożymy na dobry podkład, bazę, utrwalimy - wszystko ładnie się trzyma, bronzer trzyma kontur. Jednak bez dobrego utrwalenia mam wrażenie, że wszystkie odcienie nieco blakną w ciągu dnia. Nie oszukujmy się, przy tak słabym nasyceniu będzie widoczna strata na trwałości.

Plus za dobre zestawienie odcieni ze sobą - tonacje do siebie pasują, inaczej niż przykładowo w podobnym trio Wibo.
Opakowanie mogłoby mieć większe przegródki, ciężko używa się np. większych pędzli do bronzera. Ale jest trwałe, wygląda ładnie.

Podsumowując: paletka jest w porządku, ale głównym jej mankamentem jest jak dla mnie słaba pigmentacja i zbyt jasne odcienie. Trwałość nie jest jej mocną stroną, natomiast odcienie mają bardzo dopracowaną konsystencję.
Według mnie przydałaby się jeszcze jedna, dużo ciemniejsza wersja. Ta paletka - w wersji coral - będzie świetnym rozwiązaniem dla początkujących osób, bo trudno zrobić nią sobie kuku na twarzy. Sprawdzi się też dla bardzo bladych cer.
Ja do niej raczej nie będę wracać, ale ze względu na róż może pokuszę się o drugą wersję - z ciekawości, w tamtej róż też zapowiada się ciekawie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604976].usefull || 0 }}% pomocna.

niby tak ale...

Rimmel...no cóż są kosmetyki lepsze i gorsze. Ogólnie jak na "tansze" kosmetyki to nie moge się doczepic ale... tutaj troszke musze:) rozswietlacz w miare ok, nie jest trwaly ale cos widac ze swieci na buzi:) Co do bronzera i różu...eeeeejjjjajajaja to nie to. Słaba pigmentacja i dosc krótki czas ...no wlasnie hehe po godzini juz ich na twrzy nie ma a szkoda bo kolor super:) naklada sie swietnie ale nic poza tym szkoda:( zawiodłam sie!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597961].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę się rozczarowałam

Po produkcie tak dobrej marki spodziewałam się czegoś lepszego...
Bronzer i róż mają słabą pigmentację, ich trwałość też pozostawia wiele do życzenia. Z rozświetlacza jestem w miarę zadowolona, chociaż po 3-4 godzinach ginie jego efekt.
Muszę jednak pochwalić markę Rimmel za formę produktu 3 w 1, ponieważ jest to najzwyczajniej w świecie wygodne :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591171].usefull || 0 }}% pomocna.
Konturowanie Smashbox

BARDZO FAJNA

Kupiłam przypadkiem, na jednej z promocji rossmannowskich typu -50% na kosmetyki kolorowe. Nie oczekiwałam cudów, a jednak ta paletka stała się podstawą mojego codziennego makijażu.
Mam odcień 001 Golden Sands.

+ wygodnie, niewielkie opakowanie, które komfortowo się otwiera, nie zabiera nadmiernie dużo miejsca w kosmetyczce.
+ bardzo delikatna kolorystyka, idealna dla takich jasnoskórych blondynek, jak ja.
+ wydajny, ale u mnie wszystkie kosmetyki kolorowe zwykle są bardzo wydajne, ponieważ zdarza mi się nie nakładać codziennie tego samego na twarz.
+ cena - w moim przypadku promocyjna jest jak najbardziej na plusie, a że promocje w Rossmannie są często, więc nie powinno być problemu z upolowaniem paletki.
+ bronzer - nie robi smug i plam, łatwo go równomiernie rozprowadzić, jest bardzo subtelny, dzięki czemu wygląda naturalnie i lekko. W przypadku jasnych karnacji bardzo łatwo o komiczny efekt wymalowanej twarzy, szczególnie kiedy posługuje się pędzlem tak niewprawna ręka, jak moja - w przypadku tego kosmetyku bardzo ciężko o przesadę, co jest zdecydowaną zaletą.
+ rozświetlacz - spełnia swoje zadanie i co najważniejsze nie daje efektu obsypanej brokatem twarzy, czego bardzo nie lubię, podobnie jak reszta paletki, jest bardzo subtelny.
+ róż - mój ulubiony, lekko chłodny odcień jasnego różu, bardzo dziewczęcy i świeży, lekko połyskujący, daje efekt promiennej, rumianej buzi.
+ nie kruszy się pod pędzlem i nie osypuje podczas aplikacji na partie twarzy, w których nie powinien się znaleźć.
+ nie ma intensywnego zapachu, który zwykle przeszkadza mi w kosmetykach kolorowych, bo bywa męczący.

Dostrzegam tylko jedną większą wadę:
- jest troszkę nietrwały i nałożony o 7 rano, z pewnością nie wytrzyma w nienaruszonym stanie na naszej buzi do godzin wieczornych, więc kiedy mam zajęty cały dzień, gdzieś w międzyczasie fajnie jest go poprawić.

Podsumowując bardzo fajna paletka, idealna do codziennego, subtelnego makijażu, raczej nie na większe wyjścia. Wydajna, niedroga, przyjemna w użytkowaniu. Szczerze polecam do wypróbowania, mimo średniej trwałości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585441].usefull || 0 }}% pomocna.

Wszystko w jednym opakowaniu

Skusiłam się na tą paletkę głównie z myślą o wyjazdach. Zamiast pakować 3 różne produkty, mogę zabrać tę paletkę. Jest bardzo poręczna. Z trio tych kosmetyków najbardziej podoba mi się rozświetlacz. Daje bardzo delikatny efekt, który podoba mi się najbardziej. Nie lubię gdy twarz dosłownie się świeci, ten rozświetlacz jest moim ulubionym. Róż, jest nieco gorszy, jednak nadal jest zadowalający. Najgorszy w tym wszystkim jest bronzer, który ma bardzo nienaturalny, nieco pomarańczowy odcień, który zupełnie nie przypał mi do gustu. Dodatkowo bardzo łatwo można sobie zrobić nim plamy przez co w ogóle po niego nie sięgam, jeśli nie muszę. Cena jest przystępna, w sklepach internetowych jednak o wiele atrakcyjniejsza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584181].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzy razy nie!

Kupiłam tą paletkę na ślepo ponieważ na gwałt potrzebowałam brązu i rozświetlacza za niska cenę,niestety zawiodłam sie bo oporcz ładnego opakowania nie widzę żadnych plusów
* Słaba pigmentacja
*Trwałość masakryczna
* Rozświetlacz jak zwykły puder

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570496].usefull || 0 }}% pomocna.

Super paletka!

Paletka jest bardzo wydajna! Moim zdaniem opłaca się ją kupić jedynie na promocji -50% w drogeriach. Kolory są bardzo naturalne. Posiadam kolor 002 i jestemnaprawdę zadowolona

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554206].usefull || 0 }}% pomocna.

nie do konturowania...

właściwie do niczego... Pigmentacja brązu i różu jest tak słaba, że właściwie dają one jedynie lekką poświatę. Plus tej sytuacji jest taki, że nie zrobimy sobie krzywdy przaśnym różem, czy ciepłym bronzerem który nie nadaje się do konturowania. Rozświetlacz to praktycznie puder transparentny o opornej konsystencji, która ujawnia zmarszczki o których nie miałyśmy pojęcia. Trwałość żadna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552991].usefull || 0 }}% pomocna.

Po prostu magia! :)

Swoją paletkę mam w odcieniu Coral Glow 002 - idealną do cieplejszego typu urody.
Bronzer z całego trio jest chyba najsympatyczniejszy :) Ma bardzo ładny odcień i trudno jest zrobić sobie nim krzywdę. Można stopniować jego kolor na buzi przez co efekt nie jest przesadzony.
Dla mnie zaskoczeniem był rozświetlacz.. Owszem nie widać go jakoś bardzo na buzi, ale daje bardzo NATURALNE rozświetlenie. Posiadam cerę mieszaną i nie zależy mi na chamskich drobinkach, ale na delikatnym i świeżym rozświetleniu skóry w miejscach, których chce. Rozświetlenia nie widać na pierwszy rzut oka, ale to nie znaczy, że jest niewidoczne. Wczoraj na przykład dostałam komplement od kumpeli, że jestem ładnie rozświetlona :)
Róż przyjemny i też delikatny, koralowo-brzoskwiniowy, pasujący do bronzera. Bardzo przyjemnie się z nim pracuje.
Podsumowując paletka ma małe, poręczne i dobrze wykonane opakowanie, choć przydałoby się lusterko. Idealna na wyjazdy lub do kosmetyczki. Jest bardzo fajna szczególnie dla osób żyjących w biegu, zapracowanych lub początkujących.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548461].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobry.

Kupiłam tę paletkę 002 tydzień temu na promocji i muszę przyznać że jej cena regularna jest dla mnie czymś niepojętnym, gdyż jest słabo napigmentowana, muszę 10 razy nakładać róż na policzki by był jakikolwiek efekt.
Kolor różu mi się ogólnie podoba, jest taki bardzo skromny i "niewinny", wygląda jak delikatna różowa brzoskwinka. Trzyma się raczej długo, tak samo jak i brązer i rozświetlacz.

Najgorsza dla mnie jest pigmentacja, dlatego dam 4 gwiazdki a nie 5, trwałość jest ok, kolor też.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548381].usefull || 0 }}% pomocna.