Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Pojemność 18,5 ml

Rimmel Kate Sculpting & Highlighting Kit Paleta do konturowania dostępna jest w trzech odcieniach:
- 001 Golden Sands - kombinacja kolorów idealna dla kobiet o jasnej karnacji. Róż w chłodnym odcieniu baby pink, połączony z rozświetlaczem i pudrem brązującym w delikatnie złotej tonacji.
- 002 Coral Glow - połączenie kolorów, które podkreśli urodę kobiet o ciemniejszej, bardziej oliwkowej karnacji. Złoty rozświetlacz i brązer idą w parze z różem w ciepłym odcieniu brzoskwini.

Trzy razy nie!

Kupiłam tą paletkę na ślepo ponieważ na gwałt potrzebowałam brązu i rozświetlacza za niska cenę,niestety zawiodłam sie bo oporcz ładnego opakowania nie widzę żadnych plusów
* Słaba pigmentacja
*Trwałość masakryczna
* Rozświetlacz jak zwykły puder

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1570496].usefull || 0 }}% pomocna.

Super paletka!

Paletka jest bardzo wydajna! Moim zdaniem opłaca się ją kupić jedynie na promocji -50% w drogeriach. Kolory są bardzo naturalne. Posiadam kolor 002 i jestemnaprawdę zadowolona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554206].usefull || 0 }}% pomocna.

nie do konturowania...

właściwie do niczego... Pigmentacja brązu i różu jest tak słaba, że właściwie dają one jedynie lekką poświatę. Plus tej sytuacji jest taki, że nie zrobimy sobie krzywdy przaśnym różem, czy ciepłym bronzerem który nie nadaje się do konturowania. Rozświetlacz to praktycznie puder transparentny o opornej konsystencji, która ujawnia zmarszczki o których nie miałyśmy pojęcia. Trwałość żadna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552991].usefull || 0 }}% pomocna.

DIY matowo metaliczna pomadka

Po prostu magia! :)

Swoją paletkę mam w odcieniu Coral Glow 002 - idealną do cieplejszego typu urody.
Bronzer z całego trio jest chyba najsympatyczniejszy :) Ma bardzo ładny odcień i trudno jest zrobić sobie nim krzywdę. Można stopniować jego kolor na buzi przez co efekt nie jest przesadzony.
Dla mnie zaskoczeniem był rozświetlacz.. Owszem nie widać go jakoś bardzo na buzi, ale daje bardzo NATURALNE rozświetlenie. Posiadam cerę mieszaną i nie zależy mi na chamskich drobinkach, ale na delikatnym i świeżym rozświetleniu skóry w miejscach, których chce. Rozświetlenia nie widać na pierwszy rzut oka, ale to nie znaczy, że jest niewidoczne. Wczoraj na przykład dostałam komplement od kumpeli, że jestem ładnie rozświetlona :)
Róż przyjemny i też delikatny, koralowo-brzoskwiniowy, pasujący do bronzera. Bardzo przyjemnie się z nim pracuje.
Podsumowując paletka ma małe, poręczne i dobrze wykonane opakowanie, choć przydałoby się lusterko. Idealna na wyjazdy lub do kosmetyczki. Jest bardzo fajna szczególnie dla osób żyjących w biegu, zapracowanych lub początkujących.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548461].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobry.

Kupiłam tę paletkę 002 tydzień temu na promocji i muszę przyznać że jej cena regularna jest dla mnie czymś niepojętnym, gdyż jest słabo napigmentowana, muszę 10 razy nakładać róż na policzki by był jakikolwiek efekt.
Kolor różu mi się ogólnie podoba, jest taki bardzo skromny i "niewinny", wygląda jak delikatna różowa brzoskwinka. Trzyma się raczej długo, tak samo jak i brązer i rozświetlacz.

Najgorsza dla mnie jest pigmentacja, dlatego dam 4 gwiazdki a nie 5, trwałość jest ok, kolor też.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548381].usefull || 0 }}% pomocna.

Super :)

Posiadam odcień 002 coral glow, wybrałam go ze względu na to że w wariancie 001 bronzer miał drobinki a ja ich nie chciałam :)
Kupiłam paletkę na promocji w rossmanie za jakieś 17 zł. Do zakupu podeszłam niezbyt chętnie, nie byłam przekonana, jednak po kilku aplikacjach okazało się że to był strzał w 10 !
Zaczęłam od niedawna bawić się w konturowanie więc dla mnie paletka jest super bo nie da się zrobić sobie nią krzywdy ;)
Paletka ma śliczne delikatne kolorki :) a efekt mojej pracy utrzymuje się calutki dzień, alpikacja jest łatwa i przyjemna :)

POLECAM :)))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548326].usefull || 0 }}% pomocna.

wielkie rozczarowanie

Kupiłam paletkę na próbę w promocji w rossmannie -49% . Wydawała się dość porządna ( niestety nie testowałam jej bo nie było testera) ale rozczarowałam się.
1) rozświetlacz to nie rozświetlacz tylko kiepski puder matujący, który jest ani nie trwały ani kolor odpowiedni do mojej cery. 2) bronzer może być bo jest delikatny a nie chamsko pomarańczowy lub ciemny odcień dla mulatek. 3)róż jest tak słodki jak różowe ciuchy dla lalki barbie. Kiepski odcień i trwałość też pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie nie polecam ani w promocji ani w cenie regularnej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547701].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie..

Przez wiele miesięcy był Moim faworytem na liście kosmetyków do kupienia :(
Niestety okazał się trochę bublem, niewartym ceny regularnej.

PLUSY
+ Tylko bronzer jest ładny i trwały (chodź ciepłe tony i brokat nie każdemu mogą podpasować )

MINUSY
- Róż ma słabą pigmentacje i żeby uzyskać jakiś kolor muszę nakładać go palcami (znika, wyciera się w ciągu dnia )
- Rozświetlacz... yyy jaki rozświetlacz? Myślałam, że jako cień się nada ale niestety brzydko wchodzi w załamania po jakimś czasie i jak dla mnie jest za ciemny, wolę o ton jaśniejsze bazowe cienie

Podsumowując nie wydałabym kolejnych 30zł :( Świetną paletkę można kupić z Makeup Revolution (róże, rozświetlacze i bronzery) Może gabarytowo jest niewygodna ale jakościowo cud miód malina za niewielkie pieniądze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537676].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna!

Myślałam, że będzie to przeciętniak, kupiłam i użyłam. A tu wielkie zdziwienie paleta jest świetna! Ja mam odcień 002 i róż jest naprawdę piękny. Co prawda łatwo jest sobie zrobić plamę bronzerem, można ją potem ładnie rozblendować. Bronzer nie ma rudego ani pomarańczowego odcienia. Rozświetlacz jest naturalny i nie ma takiej "tafli" jak z loreal paris. Wszystkie odrobinkę się mienią, ale nie ma wielkich drobinek, co jest wielkim plusem. Serdecznie są wszystkim polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536191].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalny glow :)

Jedna z moich ulubionych drogeryjnych paletek do konturowania, wybrałam wersję o numerze 002 Coral Glow - świetna dla osób o ciepłym typie urody :)

Trio do konturowania od Rimmel, sprawdzi się u każdego a już najbardziej zadowolone będą z niej osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z konturowaniem ;)
Trio ma przyjemną pigmentację, efekt spokojnie możemy stopniować wg własnych upodobań, nie zrobimy sobie nim krzywdy i niechcianych plam :)
Efekt jest trwały - kontur utrzymuje się na buzi cały dzień.
Podobnie jak róż (w odcieniu koralowym/brzoskwiniowym) i rozświetlacz (w odcieniu szampańskim) bronzer również zawiera drobinki rozświetlające - dlatego też nadaje się bardziej do ocieplania twarzy niż jako typowy kosmetyk do wykonturowania .
Jednym zdaniem paletka idealna na wiosnę i lato - efekt jest bardzo naturalny, rozświetlony.
W cenie jednego dostajecie trzy fajne kosmetyki, w całkiem porządnej paletce, która idealnie sprawdzi się w podróży :)
Mały minusik za brak lusterka - wtedy było by 5/5 ;) ale to tylko moje widzimisię ;)

Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521301].usefull || 0 }}% pomocna.