Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Rimmel, Kate Sculpting & Highlighting Kit (Paleta do konturowania)

Pojemność 18,5 ml

Rimmel Kate Sculpting & Highlighting Kit Paleta do konturowania dostępna jest w trzech odcieniach:
- 001 Golden Sands - kombinacja kolorów idealna dla kobiet o jasnej karnacji. Róż w chłodnym odcieniu baby pink, połączony z rozświetlaczem i pudrem brązującym w delikatnie złotej tonacji.
- 002 Coral Glow - połączenie kolorów, które podkreśli urodę kobiet o ciemniejszej, bardziej oliwkowej karnacji. Złoty rozświetlacz i brązer idą w parze z różem w ciepłym odcieniu brzoskwini.

pudrowe

Moja pierwsza paletka do konturowania

Moja ulubiona paletka do konturowania marki Rimmel Posiadam numer 002 przeznaczony dla kobiet o ciemniejszej karnacji. Paletka posiada róż wpadajacy w odcień brzoskwiniowy ,bronzer wpadajacy w odcień złotego , a także rozświetlacz, który jest bardzo dobrze napigmentowany. Nadaje sie dla osób bladych, które zaczynają przygodę z makijażem Nie wybrałam odcienia 001, chodź był przeznaczony dla osób o jasnej karnacji, ponieważ rozswietlacz był bardzo słabo napigmentowany.
Jeżeli chodzi o opakowanie jest bardzo szczelne co jest ogromnym plusem, ponieważ nie raz miało miejsce zderzenie z podłoga i inne paletki sie rozsypywaly .

Szału nie ma

To, czy ta paletka przypadnie do gustu zależy w dużej mierze od tego, czego się od niej oczekuje. Ja oczekiwałam paletki, która będzie idealna do zabierania ze sobą na wyjazdy, samowystarczalnej, żeby już żaden inny produkt to makijażu twarzy nie był mi potrzebny. I jeżeli na co dzień malujemy się bardzo subtelnie - lekki glow rozświetlaczem, trochę różu i delikatny bronzer (lekko za ciepły jak dla mnie, a mam paletkę z teoretycznie chłodniejszym bronzerem) to będzie okej. Jednak tak jak róż bardzo przypadł mi do gustu, tak rozświetlacz jest nieco zbyt subtelny (no lubię taflę, nie będę ukrywać) a bronzer za ciepły (przy mocniejszym makijażu oka ciepły i jasny kontur wygląda wręcz śmiesznie). Tak więc wszystko zależy od tego co się lubi. Do takiego makijażu na co dzień, jak szykuję się na uczelnię, sprawdza się dobrze, jednak na wieczorne wyjście ze znajomymi lub jakąś imprezę - pozostanę przy wożeniu swoich ulubionych produktów :)

Cacy

Kupiłam na promocji w rossmanie i nie żałuję. Miłość od pierwszego maźnięcia :) Jak dla mnie fajny subtelny efekt naturalnego rozświetlenia. Raczej nie da się tym zrobić sobie krzywdy. Bardzo długo go stosuje, a końca nie widać :)

małgorzata rozenek na gali KWC

Rimmel, Kate

Jeden z moich ulubionych kosmetyków. Jestem wybredna jeżeli chodzi o odcienie brązu :D. Nie każdy pasuje do mojej karnacji.. :(
Paletkę można kupić m.in w Rossmanie w dwóch zestawach odcieni do wyboru. Ja kupiłam ten z chłodniejszym bronzerem i z różem wpadającym w brzoskwinkę. Są to moje ulubione odcienie i za każdym razem jak wybieram kosmetyk do konturowania, w pierwszej kolejności odpadają ciepłe brązy i róże rodem z kosmetyczki barbie :D
Co do jakości: naturalny, delikatny efekt, wydajny- jedno opakowanie mam już bardzo, bardzo długo.

Multifunkcyjna

W tej paletce jest wszystko, czego potrzeba. Świetna sprawa na podróż.
Mamy w niej trzy produkty, które fajnie do siebie pasują. Dodatkowo każdy ma naprawdę zacną pigmentację. Róż i bronzer - tu trzeba uważać, żeby nie zrobić jakichś plam, więc lepiej w tym nie mieszać pędzlem jak w garnku z bigosem.
Co do rozświetlacza, jest w fajnym, szampańskim kolorze i daje bardzo naturalny, elegancki efekt, Tak więc jeśli jesteś zwolennikiem mega glow tafli, to ten produkt cię rozczaruje.

Ja polecam, bo to taki mini secik najpotrzebniejszych produktów. Zamiast trzech, nosisz jedno. No i wydajność mega, bo używam dłuuuugo i znikomy ubytek produktów.

Trwałość i kolor!

To już moja druga paletka z tej serii - postawiłam na coral glow, bo uważam, że ten "zestaw" ma najładniejszy róż pod słońcem :D Dla samego różu warto sięgnąć po ten kosmetyk kolorowy. Moje pierwsze opakowanie nie miało ze mną łatwo: najpierw przy upadku urwało mi się zamykanko, a następnym razem połamała, pokruszyła się jego zawartość- "niech żyje zgrabność!". Przez pewien czas zapomniałam o tej paletce, aż tu ostatnio w Rossmannie kupiłam go na promocji -55%. POWRÓT DO tego, co się bardzo lubiło jest często strzałem w dziesiątkę. Tym razem postanowiłam uważać, mam nadzieję, że uda mi się cieszyć paletą dłużej. Odcień różu w zestawie coral glow jest po prostu śliczny! Uwielbiam efekt, jaki daje na moich policzkach! Rozświetlacz i bronzer też całkiem ok - choć nie zachwycają aż tak bardzo jak róż, który według mnie zasługuje na wielką pochwałę. CO WAŻNE - NIE mam żadnych podrażnień czy zatkanych porów po zmyciu makijażu z udziałem tej paletki. ŁADNY DESIGN OPAKOWANIA, piękny układ poszczególnych "zadaniowców" i ten miedziano-złoty kolor też dodaje urody całości, jednak - nauczona doświadczeniem wiem, że nie należy dopuścić do upadku opakowania, bo zwyczajnie się niszczy. Jedyny minus jaki dostrzegam - brak pędzelka w zestawie (inne kosmetyki nauczyły mnie, że w środku mają pędzelek), a tak - "radź sobie sama"...
Kosmetyk wart uwagi i dlatego bez wahania przymykam oko na niedobory, wystawiając najwyższą notę z możliwych. W KOŃCU TAKIE POWROTY DO SPRAWDZONYCH KOSMETYKÓW SĄ DOBRYM ROZWIĄZANIEM. POLECAM!

Słaba

Produkt kupiłam na promocji za pól ceny. Urzekło mnie ładne opakowanie. Natomiast pudry są bardzo słabo napigmentowane, tzreba użyć sporą ilość produktu aby był widoczny na cerze. Szybko sie scierają.

Na początek okej

Na tej palecie uczyłam się konturowania. Bronzer z paletki 001 jest wg mnie bardzo dobry choć czasem mam dni że albo on jakoś za mocno wygląda na mojej twarzy albo po prostu nieswiadomie inaczej to nakładam. I wtedy się nie lubimy. Rozswietlacza praktycznie nie widać A róż tak się skawalil że nie używam to gdyż za każdym razem muszę go odrobine skrobnąć co skutkuje rozsypywaniem się go albo po łazience albo po paletce

Może być

Posiadam obie paletki 001 i 002

Zacznę od 001 golden sands
Rozświetlacz ma znikomy błysk , ale świetnie się sprawdza pod oczy jako puder rozświetlający ma bardzo ładny beżowy odcień. Daje bardzo naturalne wykończenie.
Bronzer ciepły, bardzo jasny i słabo na pigmentowany, błyszczący ja osobiście używam go jako cień do powiek. O wiele lepiej się do tego sprawdza.
Róż bardzo ładny błyszczący nadaje świeżości skórze odmładza ją chyba najlepszy z całego tego kitu.

002 coral glow
Rozświetlacz błysk również znikomy ale bardziej się błyszczy niż ten z 001 też używam go jako puder rozświetlający pod oczy.
Bronzer jest chłodniejszy od 001 ale nadal ciepły jest też lepiej na pigmentowany nie jest całkiem matowy trochę się błyszczy. Ja używam go jako cień do powiek bo prawie go nie widać.
Róż ma odcień koralowy jest mniej widoczny i gorzej na pigmentowany. I też błyszczący.

Podsumowując za prawie 40 zł moim zdaniem się nie opłaca są lepsze produkty. Lepszej jakości. :)

szału nie ma

Pomocny produkt na wyjazdy, bo mamy 3 produkty w jednym opakowaniu. Jednak bronzer ma satynowe wykończenie i ciepły odcień (002 coral glow). Uważam osobiście, że taki ciepły odcień nadaje się do ocieplenia cery, a konturowania. Przyznaję jednak, że u mnie bronzer utrzymuje się całkiem nieźle. Róż ma łososiowy kolor, jego trwałość jest średnia. Raczej trudno zrobić sobie nim krzywdę w postaci plam. Rozświetlacz jest raczej ze złotą poświatą i daje bardziej subtelny efekt.
Ogólnie nie ma tragedii, ale szczególnego wrażenia na mnie ten produkt nie zrobił.

Słaba...

Naprawdę żenada i to za taką cenę... Do tego produktu przyciągnęły mnie opinie innych, ale to był błąd. Słaba pigmentacja, szybko znikają ze skóry, dodatkowo rozświetlacz jest strasznie sypki, brązer ma ciepły pomarańczowy odcień, który nie nada się do jasnej karnacji. Zaleta jest jedynie to, że w odcieniu 002 rozświetlacz ma fajny kolorek, ale co z tego skoro strasznie się osypuje i znika pierwszy...

RÓŹ

|Bronzer to jakaś pomyłka, robi plamy, dziwny odcień, nie nadaje się do konturowania. Rozświetlacz bardzo fajny, jeśli ktoś lubi lekkie naturalne rozświetlenie to sie polubicie, jednak szybko sie zuzywa, roż skradl moje serce, jest piękny, trzyma się na buzi caly dzien, piekne naturalne wykonczenie, cudo.