Manhattan, Long & Swing (Tusz wydłużający i podkręcający) (stara wersja)

Manhattan, Long & Swing (Tusz wydłużający i podkręcający) (stara wersja)

Tusz ma dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, dzięki której łatwo go rozprowadzić. Wydłuża i podkręca rzęsy, zawiera prowitaminę B5, która wzmacnia je, nadaje połysk i utrzymuje właściwy poziom nawilżenia.

tragiczny

nie wydłuża, nie podkręca, nic nie robi. szybko się obsypuje i rozmazuje. Daję dwie gwiazdki za ładny odcień czerni i za to, że nie wysusza rzęs. Może być dobry dla młodych dziewczyn - jako pierwszy tusz w życiu :)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1, nie do konca

nie na moje oczekiwania

Do kupna tego tuszu skusiła mnie niska cena ( jakaś promocja). W drogerii szczoteczka wydawała mi się dobra , co było prawdą ale niecałą.

+ tusz bardzo wydłuża rzęsy i nic więcej. A ja niestety oczekuje czego innego.

- nie pogrubia,
- słaba, nieintensywna czerń
- obsypuje się , kruszy
- szybko wysycha

Szczoteczkę zostawiłam , reszta niestety wylądowała w koszu.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Naturalny dzienny efekt

Mascara zdecydowanie nadająca look dzienny. ładnie podkręca rzęsy, ale nie długotrwale. Jest tania, ma wygodny mały pojemniczek. Szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy. Ale bez szału. To mój drugi egzemplarz, bo w pierwszym po kilku(nastu) użyciach złamała mi się szczoteczka przy nasadzie i została wewnątrz.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Może być.

Zdecydowanym plusem jest szczoteczka. Wygodnie się nią maluje, nie ma grudek ładnie wydłuża ale niestety nie za bardzo podkręca. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Piękności <3

Tusz ma super szczoteczkę, wszyscy zadroszczą mi rzęs. Nie robi grudek, nie zlepia. Wygląda jak naturalne, tyle że wydłużone rzęsy. Idealny ;)

Na pewno nie przypasuje osobom, które wolą wyglądać nienaturalnie, oraz mieć nieziemskie rzęsy pod same brwi, jak na reklamach. Pasuje do delikatnego, dziewczęcego make up\'u.

Idealny do delikatnego makijażu.

Szukałam czegoś, co delikatnie podkreśliłoby oko. I znalazłam, dzięki koleżance.

+ wydłuuuuuża
+ podkręca
+ długo sie trzyma
+ nie kruszy się
+ świetna szczoteczka

- trzeba dużo się namęczyć, żeby pogrubić i podkreślić rzęsy i oczy

Dla miłośniczek makijażu bez makijażu

Nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ten tusz.

Zacznę od opakowania-ładne, proste.

Szczoteczka jest mała, gęsta i wygięta.Niestety jest to połączenie fatalne, szczególnie mała i wygięta zupełnie do siebie nie pasują.A właściwie to nie pasują do oka.Mam oczy spore i wypukłe.A taka mini wygięta szczoteczka łapie linię rzęs w jakiś 2/3 i zupełnie nie pasuje do kształtu oka.Nie musze mówić, że utrudnia to malowanie rzęs?

Sam tusz jest mokry.Niestety czerń nie jest zachwycająca bo jest jakas szara i przykurzona.
Ok zacznę od plusów.Tuszem trudno sobie pozlepiać rzęsy i narobić owadzich nóg.Nie zostawia też grudek i sie nie sypie w ciągu dnia.To by było na tyle.

Teraz minusy.
Tusz jest zupełnie nieodporny na wodę.Ja doskonale wiem, że to jest tusz niewodoodporny i nie zarzucam mu, że nie wytrzymuje kapieli w basenie bo nie o to mi chodzi.Zawsze używam tuszy niewodoodpornych i zawsze są one niewzruszone na, no, powiedzmy jedną łezkę.Nie mam problemu z łzawiącymi oczami, nie płaczę ponad normę.Zdarza się czasem, że oko puści łezkę.Norma.I inne tusze nic sbie z tego nie robią.A ten puszcza od razu!Łezka i pach! Leci czarna smuga.

Ale, żeby mi recenzji nie wycięli, że źle oceniam kosmetyk pod kątem właściwości, których mu brak to mówię, że to nie ma wpływu na ocenę.To tylko dygresja.

Minusy właściwe.Tusz nie daje właściwie nic.Ma niby wydłużać i podkręcać.Buuuujda.On co najwyżej koloruje rzęsy na ciemny kolor(bo j.w. czernią nazwac tego nie można za bardzo).
Bardzo trudno go nałozyć, żeby cokolwiek było widać.Rzęsy sa lekko przyciemnione...i to by było na tyle.I nie da się go nałożyć więcej, żeby uzyskać mocniejszy efekt.On po prostu w pewnym momencie przestaje się &quot;czepiać&quot; rzęs.I możemy sobie jeżdzić szczoteczką po rzesach do...wieczora a i tak nie będzie nic widać.
Zmywanie-bez problemu.

Jak dla mnie to porażka ale jak ktos lubi bardzo suuuubtelny efekt to może będzie zadowolony.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

CUDOWNY

Nie ma wad. Przy moich gęstych rzęsach wystarczy wydłużenie, więc spełnia swoje zadanie. Nie kruszy się, nie rozmazuje. Idealny dla mnie ;) Kolejnym plusem jest cena.

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 3, 9ml

Nawet dobry :)

Dla mnie jest ok, ponieważ nie lubię się mocno malować ,a ten tusz pokrywa rzęsy delikatną czernią. Nie skleja, nie kruszy i nie rozmazuje się. Fajnie podkręca, wydłuża i rozdziela. Ma fajny zapach i niską cenę ! POLECAM tym, którzy nie oczekują spektakularnej czerni.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

dla zwolenniczek naprawdę naturalnego makijażu

o tuszu pokrótce;
*tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy
*dobrze rozdziela nawet przy kilku warstwach nie skleja ich
*ma ładny głęboki czarny kolor
* dobrą cenę
ale naprawdę trzeba namachać się szczoteczką żeby był widoczny choć i troszeczkę pogrubił rzęsy niestety nie ma tuszy idealnych

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: JEDNO

Średni

Absolutnie nie podkręca. Wydłuża, ale żeby to dostrzec na cienkich rzęsach trzeba nałożyć kilka warstw, co nie będzie odpowiadać komuś ciągle spóźnionemu, jak ja ;) Kształt szczoteczki ma plusy i minusy. Z jednej strony mozna dokładnie pokryć wszystkie rzęsy - także te w zewnętrznych kącikach, ale z drugiej strony najpierw trzeba opanować sztukę posługiwania się nią.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące

Naturalny

Kupiłam go bez większego zastanawiania się, głównie ze względu na cenę.
Opakowanie poręczne, niewielkie, można powiedzieć &quot;podróżne&quot;. A wewnątrz tusz, który daje wyjątkowo naturalny efekt. Na początku na prawdę mało zauważalny (przed nim miałam Define-A-Lash), ale potem zaczęłam dostrzegać w nim potencjał.
Ma sporo zalet: w ogóle nie skleja rzęs, ładnie nie rozdziela i daje wrażenie naturalnej firany. Idealny na co dzień, na większe wyjścia raczej nie, bo może pozostać niezauważony.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie