Xpress Gloss-Look, Gel-Wax (Żel z woskiem)

Xpress Gloss-Look, Gel-Wax (Żel z woskiem)

Przezroczysty żel z woskiem, łączy zalety lekkiej tekstury żelu z nablyszczającymi wlaściwosciami wosku. Nadaje fryzurze strukturę i polysk. Do wlosów każdej długości. Można stosować na suche lub wilgotne włosy. Łatwozmywalny.

niezly, ale ma wady

daje cztery * bo do tej pory nie udalo mi sie trafic na cos co faktycznie <b> ulozy</b> moje wlosy. Po zastosowaniu tego zelu moje klaczyska traca sporo ze swojej natury weza i daja sie ujarzmic - uczesane w konski ogon nie wylaza po pieciu minutach zza gumki, koniec z wiszacymi kosmykami i spadajacymi na czolo pasmami grzywki (jest dluga! a jednak nie dawala sie uczesac do tylu).
Jestem naprawde pod wrazeniem. Zel nie pozostawia osadu, nie usztywnia wlosow, nie wydaja sie byc sklejone - sa jedwabiste i gladkie, do tego bardzo blyszczace. To na pewno efekt natluszczenia, ale zanim zrobia sie straki mija duuuzo czasu i ze trzy aplikacje zelu, wiec nie narzekam. Dodam ze mam suche wlosy. Co mnie okrutnie razi to zapach - skrzyzowanie taniej wody kolonskiej z odswiezaczem powietrza, ohydztwo!!! Na szczescie szybko ulatuje.
Nie polecam tego zelu osobom o wlosach sklonnych do przetluszczania oraz o cienkich wlosach - na pewno bedzie efekt posmarowania maslem. Nie wiem jak zel sie zachowuje na wlosach kreconych - moje wlosy maja tendencje do krecenia sie ale mam wrazenie ze do wygniatania lokow ten zel sie nie nadaje (za ciezki).
Dodam ze cena jest bardzo zachecajaca