Lancome, Pure Focus Gel Nettoyant (Żel głęboko oczyszczający do twarzy)

Lancome, Pure Focus Gel Nettoyant (Żel głęboko oczyszczający do twarzy)

Zastosowano w nim innowacyjny system DERMO-GUIDE - mikrocząsteczki o zdolnościach absorpcyjnych, docierają do najgłębszych warstw porów skóry i wchłaniają nadmiar sebum u źródła jego wytwarzania. Dzięki zawartości mikrogranulek, żel dogłębnie oczyszcza skórę i perfekcyjnie zmywa makijaż. Skóra jest dokładnie oczyszczona, odzyskuje nieskazitelny wygląd.

Preparat przeznaczony do skóry tłustej. Minimalizuje ryzyko powstawania zaskórników.

Produkt testowany dermatologicznie.

Taki zwykły żel

Ot taki zwykły żel. Mało się pieni (a ja lubię gdy coś się mocno pieni, jakoś wydaje mi sie że lepiej oczyszcza), ma przyjemne niebieskie granulki, lekko masuje. Ale niestety jest mało wydajny.

Nie zauważyłam podrażnienia, czy ściagnięcia cery. Przeciwnie - cera po użyciu jest miękka i przyjemna w dotyku.
Ale to trochę za mało jak na zel o tej cenie.

Nie wiem czy ponownie kupię.

Używam tego produktu od: miesiaca

niet! :)

Nie dla mnie. Moją mieszaną, lekko wrażliwą cerę niemal zeżarło:) Zbyt agresywny, ale - to kwestia indywidualna. Podobnie miałam m.in. z zachwalanym przez ogół kremem All About Eyes Clinique. Po prostu - nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Bardzo dobry

Doskonały żel oczyszczający. Właściwie to mój ideał.
Kocham zele które mocno oczyszczaja i zdzierają każde zanieczyszczenie z twarzy.

Lancome pure focus jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina, dobrze się pieni, i te ścierające granulki są po prostu boskie.
Po umyciu twarzy tym żelem, mam wrażenie że jest idealnie czysta! odświezona, i zadbana jak trzeba:)
Wydajny, wystarczył mi na jakies 3-4 miesiace.

Używam tego produktu od:roku

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

bardzo dobry

Mam cere mieszana, a kosmetyk przeznaczony jest do cery tlustej. Mimo tego nie podraznia, ani nie wysusza. Jest bardzo wydajny, odrobina wystarczy by umyc cala twarz i szyje. Po użyciu czuje lekki chlodek na twarzy...bardzo przyjemne uczucie:) Dobrze oczyszcza. Twarz nabiera ladnego kolorytu. Stosuje go razem z tonikiem matujacym Pure Focus.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jeszcze nie zuzylam pierwszego

fajny

piekny zapach, przyjemnie sie pieni, odswieza i oczyszcza skore. twarz jest po nim gladka i rozjasniona. nie sciaga! calosc sprawia ze ma sie pewne poczucie luksusu, niestety dosyc kosztowne

dobrze oczyszcza

Cool! :D

Dla mnie bardzo dobry. Pomaga goić wypryski, zmniejsza je. Zielone granulki dogłębnie oczyszczają cerę. Miły, delikatny zapach. Dobrze się pieni i łatwo zmywa. Właśnie taki powinien być żel do mycia tłustej skóry. Pozostawia skórę gładką, odświeżoną i nawilżoną oraz oczywiście dokładnie oczyszczoną. Nie daję pięciu gwiazdek, bo wciąż szukam ideału, ale jak go znajdę, to daw wam o tym znać! Jednakże ten żel to jeden z najlepszych, jakich dotyczas używałam. Polecam.