Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka satynowa)

Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka satynowa)

Pojemność 4,6 g

Dobra, nawilżająca, ładnie wygladająca na ustach szminka, delikatna, średnio kryjąca. Jest stosunkowo tania i ma ładna oprawkę. Uważam, że jest to dobra propozycja Avonu i szczerze ją polecam.

Cena: 22,90zł / 4,6g

Idealna

Zacznijmy od minusów. Oczywiscie kolor sie nie zgadza. Mial byc inny odcien rózu, bardziej rózowy(TWINKLE PINK), ale ten mi bardziej pasuje-jest taki jak w katalogu FROZEN ROSE(bardziej transparentny, chlodniejszy róż).
Cechy szminki:
- jest matowa, ale nie w 100%-mieni sie, nie daje sztucznego efektu, jednoczesnie nie dając efektu błyszczyka, czyli tafli,
- kolor jest bardzo ladny, nietuzinkowy,
- szminka ma przyjemny zapach,
-powieksza usta

POLECAM!

coze mauve :)

moja to szminka nie satynowa, ale iskrzaca, ale chce sie podzielic swoja opinia z wami. moj kolor jest subtelny, nie taki walacy po oczach, ale gleboki i seksi.

+ latwa w aplikacji, miekka
+ pieknie migocze, jakby byl na niej blyszczyk
+ nawet wydajna
+ nie zjada sie szybko
+ nie podkresla skorek suchych, a nawet pokusilabym sie ze ma jakies witaminki w sobie ze sa takie miekkie
+ coze mauve + eyeliner nienachalny pin-up

- moze deczko drogi bez promocji

juz czaje sie na inne kolory

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (od czasu do czasu)

Bardzo fajna :D

Uwielbiam ta szminkę. Mam "edycję specjalną" tej wersji, więc opakowanie różni się nieco od tego na obrazku wyżej. Opakowanie jest również bardzo eleganckie jak to z obrazka (ma czerwony kolor) Jeśli chodzi o trwałość to tutaj mogę dać maleńki minusik- spodziewałam się, że bedzie dłużej błyszczała na ustach. Kolor bardzo ładny, lekko połyskujący. Jest niezawodna, zawsze mam ją przy sobie :)

Używam tego produktu od: wiosny/lata 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 :]

Avon Mark - relacja

bo kolor :-)

Zanim jakoś się zniechęciłam się do Avonu, zdążyłam wypróbować parę powyższych :-) Kolory mimo,że niekoniecznie się pokrywały z katalogowymi,rzeczywiście były bardzo piękne i nadawały ustom delikatny satynowy połysk.No i tyle.Trwałością te odcienie które posiadałam nie grzeszyły,nawilżały bardzo krótkodystansowo,szybciutko usta stawały się znów suche.Nie lubię tego bardzo.Ale kupowałam :-) Kupowałam dla tego sexi połysku,dla tych ślicznych kolorków,dla całkiem eleganckiego jak na ówczesny avon opakowania ( jak to fajnie było wyjąć w szkole taką ładną szmineczkę z kosmetyczki :-)...No,ale więcej zakupu nie ponowię,bo istnieje cała masa lepszych szminek..Gust też już mi się nieco bardziej wysublimował, ;-) a więc nie.

Używam tego produktu od:lata temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

lubie je

ja tez jestem na tak
lubie te szminki, obecnie mam faze na odcien gold dipped , bo bardzo ładnie wyglada na moich ustach i po prostu mi pasuje
kiedys bardzo lubiłam rose quartz ale nie ma jej juz w sprzedazy
ale o szmince - kiedy nałoże ją na podkłąd pod makijaż, rozetre, odbije usta na chusteczce, pomaluje jeszcze raz to trzyma sie naprawde kilka godzin , więc generalnie nie mam zarzutu co do jej trwałości, bo nie spotkałam się nawet wsród tych drogich pomadek z taka, która trzymałąby się na ustach cały dzien bez poprawek
po drugie - nie wysusza moich ust, co jest dla mnie duzym plusem, nie wałkuje sie na ustach i nie zbiera sie w kącikach (niektóre szminki to potrafią a jest to bardzo nieestetyczne) więc kolejny plus
kolory sa ładne, ładnie prezentuja się na istach, ale uwaga - w katalogu nie da się dobrac odpowiedniego koloru = konsultantka powinna pokazac klijentce wszystkie odcienie tej szminki (tej szminki sa próbki wszystkich odcieni akurat) i wybrac odpowiedni odcień, bo sugerując się kolorem z katalogu to taki chybił trafił - powiem szczerze
opakowanie jest bardzo eleganckie - jak to avon, praktyczne i wygodne
cena jest niska jak na taką pomadke - to moja kolejna uwaga
pomadke nakłąda sie dobrze, nie rozmazuje się, mozna regulowac natężenie koloru - ilośc nałozonych warstw
ja osobiście jestem naprawde z niej zadowolona, ogólnie avon ma dobre pomadki i błyszczyki do ust

Używam tego produktu od:kilka lat i obecnie

... a ja jestem na tak :) ...

A ja mam odcień Frozen Rose, właściwie już po raz drugi, to znaczy po raz trzeci, bo mój się skończył, ale śmiem podkradać mamie z lustra ;)
Po pierwsze, to nazwanie tego koloru Frozen Rose, jest jakąś pomyłką, bowiem ta nazwa ewidentnie się kojarzy z odcieniem chłodnym, moim zdaniem powinna być nazwana -Aureate Rose (Złocista Róża) i tutaj koniec moich narzekań :)

Przewineło się przez moją kosmetyczkę kilka kolorów, ale ta zagościła na dobre chyba, bardzo lubię ciepłe odcienie makijażu, do czego ta pomadka i dokładnie w odcieniu Frozen Rose nadaje się wyśmienicie, delikatnie podkreślając naturalną różowość ust :)

Zapach ma delikatny, na ustach niewyczuwalny.
Jest dość trwała, trwałość przedłuża nałozenie pędzelkiem.
Nie przypominam sobie, żebym po tej szmince miała kiedykolwiek problem z przesuszeniem ust

Dziewczyny! Kupcie sobie Tisane(można znaleźć opis na wizażu) w aptece i problem z głowy ;)

Ma ładne opakowanie.

Promocyjna cena - całkiem przystępna ;)

Daję 4 gwiazdki, skoro pomadce Constance Carrol dałam 3 ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: łacznie, chyba 5

w katalogu kolor wyglądał ładnie, a dostałam czerwono- różową żarówę (Berry berry nice). Szminka jest tłusta, dosyć dobrze sie nakłada, ale z drugiej strony łatwo sie rozmazuje i trzeba cały czas sprawdzać, czy wszystko jest na miejscu. Pozostawia na ustach lepką wartewkę.

wysusza usta

Zamówiłam swego czasu 3 próbki tej szminki, kolory: Cool Peach, Frozen Rose i Pout. Odcienie nawet udane, naturalne (o ile nałoży się je punktowo na pomadkę ochronną i lekko rozetrze, żeby efekt był delikatniejszy i bardziej naturalny), najbardziej przypadł mi do gustu Pout. Niestety mimo nakładania na pomadkę ochronną, szminka Avonu strasznie wysusza usta i wałkuje się niemal zaraz po nałożeniu. Schodzi z kawałkami naskórka i wygląda nieestetycznie. Dlatego mimo niezłych kolorów jest u mnie zdyskwalifikowana.:P Nie polecam nikomu...a szkoda, bo kolorki ładne...:(
Używam tego produktu od: malowałam się nią co jakiś czas przez ostatnie 3 lata, ale bardzo rzadko :P
Ilość zużytych opakowań: 3 próbki różnego koloru

przekłamany kolor

Cóż, ogólnie nie kupuje nic nigdy z katalogów, a do Avon to jestem juz wybitnie uprzedzona ;) (choć zdarzają się im perełki).
Szminkę o kolorze Iced Rose dostałam w prezencie. W katalogu kolor bardzo mi odpowiadał, taki blady, zmrożony, naturalny i swiezy róz.
Okazało się, ze pomadka po prostu jest złota! Ma mnostwo złotych drobinek.
Rózu ani widu ani słychu :)
W zasadzie odpowiada mi nawet ten złoty, zwłaszcza z racji tego, zem opalona :) Ale jestem tak zirytowana tym przekłamaniem koloru !!!
Szminka wygląda naturalnie, rozswietla, mieni się. Srednio trwała, choć nie jest źle pod tym wzgledem !
Nie wysusza warg.
Sliczne opakowanie, miła w stosowaniu.
Ot, szminka. Nic nadzwyczajnego :)

Używam tego produktu od: paru tyggodni

Bubel

Na szczescie nie wydalam na nia ani grosza :) Moja konsultantka uszczesliwila mnie probkami :) Dostalam gold dipped i cappucino :0 I tylko kolorki sa ladne :D Kiepsko sie naklada :( wysusza usta :( i szybko sie sciera :( Jedynymi plusami sa kolorki (duzy wybor) :P i to, ze nie kupilam jej :D

lubimy się

Miałam przyjemność obcować z odcieniami Pout oraz Cappucino i w obu przypadkach świetnie trafiłam z kolorami.
Jedyny mój zarzut jest taki, że są odrobinę za twarde, ale w sumie dobrze się nakładają, nie ważą i na moich ustach są zadowalająco trwałe. Nie wysuszają, ale niestety też nie natłuszczają, więc pielęgnacją trzeba zająć się osobno. Nie do spierzchniętych ust, bo podkreślą skórki - jak większość pomadek zresztą.
Efektownie pokrywają usta kolorem, mają ładne opakowanie. Ogólnie podpasowały mi.

Zadowolone usta :)

Jestem bardzo zadowolona z tej szminki. Wcześniej w podbnej cenie używałam szminek z Oriflame, ale byłam mniej zadowolona. Znalazłam świetny kolor- Cappucino. Jest bardzo zbliżony do mojego koloru ust, ale nadaje mu takiego... blasku. Ładnie go podkreśla. Szminka ładnie się nakłada, nie jest bardzo kryjąca, prawie nie pachnie chemią :) Na pewno jeszcze sobie jakąś kupię, może już nie Cappucino i dlatego boli mnie to straszne przekłamanie kolorów w katalogu :(