Avon, Herbal Care, Szampon z odżywką 2 w 1 do włosów przetłuszczających się z pokrzywą i szałwią

Szampon do włosów przetłuszczających się z pokrzywą i szałwią. Szampon zawiera odżywkę.

Cena: ok. 7,90 zł / 200 ml

Uważam, że jest niezły:-)

Mnie ten szampon nawet się podoba. Wprawdzie tej odżywki to nigdzie nie widzę ani nie czuję, ale nie liczyłam na to ;) szampon ma przyjemny zapach, przyjemną konsystencję, na moich włosach bez proeblemu sie rozprowadza i spłukuje. Włosy sa umyte, ale nie splątane. Nie przetłuszcza włosów. Włosy wyglądają na miękkie, umyte, odświeżone, puszyste. Na drugi dzień włosy wciąż pozostają takie. Ogólnie uważam, że to dobry szampon. Jestem z niego zadowolona.

polecam

Dla mnie szampon jest bardzo dobry, nie placze wlosow, dobrze sie pieni i myje wlosy, ladnie pachnie. Wlosy sa puszyste i blyszczace.

tragicznie plącze włosy..

najgorszy szampon z serii Herbal Care. Włosy po umyciu są strasznie szorstkie i nie sposób ich rozczesać, jakbym je umyła mydłem. Co prawda po wysuszeniu są ładne, ale te wcześniejsze męki ... Nie wiem gdzie on ma tą odżywkę !!!

Avon Mark - relacja

do bani

szampon jest do bani tak jak w temacie...kupilam go jako produkt demo od kolezanki za 3,90 ale i tak nie nadawal sie do niczego...fakt- zapach mial dosyc ladny ale sprawowal sie gorzej niz zwykly szampon pokrzywowy za 3 zeta za caly litr!!Powiedizalam sobie ze wiecej nic z tej firmy nei kupie...no i jak na razie dotrzymuje slowa :p zobaczymy jak dlugo wytrzymam presje reklamy!!

Wolne żarty

Miałam go jakis czas temu i od tej pory od wszystkich szamponowo-odżywkowych produktów avonowo-oriflamowych trzymam sie zazwyczaj z daleka.Włosy po tym to skołtunione siańsko, matowe i niezdrowo wyglądające, do tego zapach jakiś taki nie ten tego:)Ogólnie nie polecam:(strata pieniedzy,wprawdzie niewielkich ,a le moźnaby je przeznaczyć przecież na cos innego.

szczęka spada...

na ziemię i długi czas nie może się podnieść. Ten szampon obok odżywki nawet nie stał. Wzięłam go ze sobą na basen, żeby uniknąć dźwigania ton kosmetyków - szampon z odżywką, myślę, to jedna butelka mniej. I to był wielki błąd. Po umyciu włosy są skołtunione, rozczesanie ich graniczy z cudem. Wyrywa się całe garście!! Co do mycia - myje zupełnie zwyczajnie, pachnie ładnie, ale koszmarnie elektryzują się po nim włosy (te, które wcześniej w takich mękach były rozczesywane). Szampon należy traktować jako kiepski specyfik bez odżywki. Omijać szerokim łukiem!

Użyłam jak dotąd kilka razy / ilość zużytych opakowań: ...pierwsze i nigdy więcej