Avon, Herbal Care, Szampon z odżywką 2 w 1 do włosów przetłuszczających się z pokrzywą i szałwią

Szampon do włosów przetłuszczających się z pokrzywą i szałwią. Szampon zawiera odżywkę.

Uważam, że jest niezły:-)

Mnie ten szampon nawet się podoba. Wprawdzie tej odżywki to nigdzie nie widzę ani nie czuję, ale nie liczyłam na to ;) szampon ma przyjemny zapach, przyjemną konsystencję, na moich włosach bez proeblemu sie rozprowadza i spłukuje. Włosy sa umyte, ale nie splątane. Nie przetłuszcza włosów. Włosy wyglądają na miękkie, umyte, odświeżone, puszyste. Na drugi dzień włosy wciąż pozostają takie. Ogólnie uważam, że to dobry szampon. Jestem z niego zadowolona.

polecam

Dla mnie szampon jest bardzo dobry, nie placze wlosow, dobrze sie pieni i myje wlosy, ladnie pachnie. Wlosy sa puszyste i blyszczace.

tragicznie plącze włosy..

najgorszy szampon z serii Herbal Care. Włosy po umyciu są strasznie szorstkie i nie sposób ich rozczesać, jakbym je umyła mydłem. Co prawda po wysuszeniu są ładne, ale te wcześniejsze męki ... Nie wiem gdzie on ma tą odżywkę !!!

do bani

szampon jest do bani tak jak w temacie...kupilam go jako produkt demo od kolezanki za 3,90 ale i tak nie nadawal sie do niczego...fakt- zapach mial dosyc ladny ale sprawowal sie gorzej niz zwykly szampon pokrzywowy za 3 zeta za caly litr!!Powiedizalam sobie ze wiecej nic z tej firmy nei kupie...no i jak na razie dotrzymuje slowa :p zobaczymy jak dlugo wytrzymam presje reklamy!!

Wolne żarty

Miałam go jakis czas temu i od tej pory od wszystkich szamponowo-odżywkowych produktów avonowo-oriflamowych trzymam sie zazwyczaj z daleka.Włosy po tym to skołtunione siańsko, matowe i niezdrowo wyglądające, do tego zapach jakiś taki nie ten tego:)Ogólnie nie polecam:(strata pieniedzy,wprawdzie niewielkich ,a le moźnaby je przeznaczyć przecież na cos innego.

szczęka spada...

na ziemię i długi czas nie może się podnieść. Ten szampon obok odżywki nawet nie stał. Wzięłam go ze sobą na basen, żeby uniknąć dźwigania ton kosmetyków - szampon z odżywką, myślę, to jedna butelka mniej. I to był wielki błąd. Po umyciu włosy są skołtunione, rozczesanie ich graniczy z cudem. Wyrywa się całe garście!! Co do mycia - myje zupełnie zwyczajnie, pachnie ładnie, ale koszmarnie elektryzują się po nim włosy (te, które wcześniej w takich mękach były rozczesywane). Szampon należy traktować jako kiepski specyfik bez odżywki. Omijać szerokim łukiem!

Użyłam jak dotąd kilka razy / ilość zużytych opakowań: ...pierwsze i nigdy więcej