StriVectin, StriVectin - SD, Krem o działaniu redukującym

StriVectin, StriVectin - SD, Krem o działaniu redukującym

Krem o działaniu redukującym rozstępy oraz działający przeciwzmarszczkowo do twarzy. Skutecznie usuwa blizny po trądziku, ospie, pooperacyjne oraz przebarwienia na twarzy. W ciągu 28 dni 93 procent badanych konsumentów zauważyło, że skóra staje się gładka, zmarszczki wygładzają się a nierówności znikają. Zawiera kombinację środków ujędrniających, uelastyczniających oraz nawilżających. Przyspiesza syntezę kolagenu o 117 procent bez zmian struktury i funkcjonowania skóry, sprawia, że twarz wygląda młodziej i jędrniej.
- nie używać więcej niż trzy razy w ciągu 24 h
- wyłącznie dla osób dorosłych, powyżej 18 roku życia
- nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia !
W 2002 roku, podczas 20-go Kongresu Dermatologicznego w Paryżu, zaprezentowano szereg badań potwierdzających właściwości oligopeptydów (opatentowanych pod nazwą Pal-KTTKS). Pal - KTTKS redukuje skutecznie zmarszczki i jest zarazem głównym składnikiem kremu StriVectin SD.
Porównano działanie oligopeptydu z retinolem, witaminą C oraz placebo, na skórze dojrzałej. W czasie testów nakładano badanym po jednej stronie twarzy w okolicach "kurzych łapek" opatentowany roztwór oligopeptydów, a po drugiej stronie twarzy aplikowano krem z retinolem, witaminą C lub placebo. Osoby uczestniczące w testach stosowały StriVectin SD najpierw jeden raz dziennie przez 2 miesiące, a następnie dwa razy dziennie przez 2 kolejne miesiące. Wyniki badań klinicznych również potwierdziły, że oligopeptyd jest o wiele bardziej skuteczny w redukcji przebarwień, blizn i zmarszczek niż witamina C, placebo czy retinol. StriVectin - SD pozostawia skórę delikatną, młodszą, łagodzi podrażnienia, redukuje przebarwienia i zmarszczki o wiele szybciej i bez konieczności bolesnego złuszczania naskórka oraz ingerencji chirurgicznej. Zaobserwowano, że pod koniec 2-go miesiąca zastosowany w StriVectin SD roztwór na bazie oligopeptydów zagęszczał skórę o 1,5 razy szybciej niż retinol lub witamina C, bez podrażnień, jakie mogą wywoływać te składniki.

To jest mój krem !

Ten krem na prawdę działa !
Używam go do twarzy, na dzień i na noc.
Naprawdę działa przeciwzmarszczkow, wygładza linie, wyrównuje skórę.
Zakochałam się w załaj marce i używam także innych produktów Strivectin.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Pogromca zmarszczek

Zakupiłam krem (w wersji z peptydem) w zestawie z kremem pod oczy skuszona relatywnie niską ceną w zestawie oraz ciekawością.
Muszę przyznać, iż jest to jedyny krem przeciwzmarszczkowy, który daje widoczne efekty i spełnia obietnice z opakowania (a przetestowałam ich masę i byłam już zdania, że żadem krem nie jest w stanie usunąć istniejących już zmarszczek). Mam drobne zmarszczki mimiczne, głównie pod oczami, po 2 tygodniach widoczny był efekt ich spłycenia, po zużyciu opakowania siateczka zmarszczek ujawnia się tylko przy uśmiechu. Mam tłustą cerę z trądzikiem, krem świetnie na nią działa - nie zapycha porów i likwiduje drobne zaskórniki (pewnie to saługa kwasu). Niweluje blizny potrądzikowe - raczej te świeże ale efekt jest widoczny. Nie roluje się.
Minusy to śrdnia wydajność oraz średni efekt nawilżenia (ja wspomagam się maską nawilżającą).

pogromca blizn

Produktu tego używam od przeszło 10lat,jeszcze nie był dostępny w Polsce.
Jako nastolatka oparzyłam sobie nogę,a dokładnie udo.Wylałam na gołą nogę świeżo zaparzona herbatę,blizna była bardzo brzydka,gruba i dosyć spora.
Naprawdę ten krem stosowany przez wiele lat,z przerwami i nieregularnie wygładził mi tę bliznę.Zawsze mam go w zapasie,a teraz stosuję na kolejną bliznę po cesarce.Tu efektów jeszcze nie widzę,ale wierzę,że również i w tym przypadku się krem sprawdzi,trzeba tylko czasu.
Krem jest bardzo wydajny,gęsty.

Kupię pewnie jeszcze nie jedno opakowanie.Polecam wytrwałym.

Używam tego produktu od: ponad 10lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dużo

Anna Małecka masaż twarzy

Mocno przereklamowany

Zużyłam całą dużą tubę i nic. Mój egzemplarz strasznie się wałkował. Na dzień kompletnie odpadał. Na noc średnio fajny, jakoś nie współgram z żadnym serum, efekty nijakie. Niektóre kremy chociaż oszukują i prasują moje mimiczne w nocy i rano budzę się z gładkim czołem. Tu nic takiego. Nawilżenie też całkiem przeciętne. Do tego specyficzny zapach, który nie umilał pielęgnacji. Ogólnie zastanawiam się skąd ta renoma, te ochy itp bo u mnie nie ma mowy o nawilżeniu porządnym, a co dopiero o reszcie zalet.

Ilość zużytych opakowań: Jedno duże opakowanie

słaby

O kremie naczytałam się na zagranicznych forach, na Wizażu także ma dobre recenzje.... kupiłam zestaw : krem, serum i krem pod oczy.
Rozczarowanie na pełnej linii! Moim zdaniem krem nie robi absolutnie nic co obiecuje producent.
Całego zestawu używam od trzech miesięcy bardzo sumiennie i bardzo chciałabym powiedzieć,że zauważyłam przynajmniej małą zmianę na plus - tak niestety się nie stało. Krem nie nawilża, nie ujędrnia zero efektów. Polecany jest na blizny.. mam taka jedna maluteńka bliznę po ospie - zmiana jest bardzo niewielka więc pomyślałam, że będzie to taki mój odnośnik działania kremu - jest taka jaka była.
Nie wiem skąd zachwyty nad produktem. Gdyby ktoś chciał bardziej szczegółowych informacji przed kupnem zapraszam na priv dodam,że recenzuje nową silniejsza wersję

niezły

Recenzowałam kiedyś ten produkt ale mi wycięto ocenę.
Minusem kosmetyku jest wysoka cena.
Bardzo lubię ten krem ,stosuję na twarz, na noc na jakies serum. Kremik działa jak należy na różne aspekty starzenia się skóry ( zmarszczki, linie, przebarwienia, utrata jedrności) , jest treściwy jak nalezy ( uzywam go tylko na noc).
Spełnia obietnice producenta gdyz po około 2 tygodniach wyraźnie widać, ze skóra jest w dobrej kondycji: zwarta, jędrna, koloryt wyrównany. Wchłania się średnio, mnie nie zapycha. Zapach wazeliny, apteczny, lekarski.
Nie wiem czy kupię ponownie gdyz nowe kremy Stroi Vectinu są jeszcze lepsze

Używam tego produktu od: 2011/ 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 tuby

Wymazywacz dawnych grzechów

Byłam upiornym dzieckiem. Spadałam z drzew, drapałam sobie twarz o charszcze, wdawałam się w bójki, zaliczałam wywrotki na rowerze, łyżwach, rolkach. Moje ciało znaczone jest całą siatką drobnych blizn, wyblakłych po latach i stosowanych środkach.
Wiele takich drobnych blizn mam także na twarzy- drobne nierównosci skóry po wyciskanych niegdyś niedoskonałościach, ślady po usuwanych plamach źle rozmieszczonego pigmentu, dawne skaleczenia. Mam szczególną podatność na tworzenie się bliznowców i myślałam że te pamiątki na moim ciele już zawsze będą mi towarzyszyły- skoro nie wywabiły ich ani kwasy ani nie wyrównał retinol ani specyfiki typu no-scar abo contratubex.

Ku memu zaskoczeniu pomógł StriVectin - SD. Od dwóch tygodni stosuję go punktowo na ciało i na całą twarz- i jestem zachwycona. Cera wygładza się z nocy na noc, całkiem zniknęła poprzeczna zmarszczka na moim czole, kontury blizn rozpływają się i z wolna nikną, skóra jest nawilżona i napięta.
Kosmetyk nie zapycha porów nie powoduje też alergii ani podrażnień. Świetnie reguluje proces kreatynizacji, sprawia, że skaleczenia i otarcia goją się bez pozostawiania czerownawego czasowego przebarwienia pod strupem.

Do zadań specjalnych- niezastąpiony.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 22ml

SUUUUUUPER

Uwielbima Strivectin.
Używam go do twarzy, tylko na noc.
Naprawdę działa przeciwzmarszczkow, wygładza linie, wyrównuje skórę.
Zakochałam się w załaj marce i używam także innych produktów Strivectin.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 8 całych

Przereklamowany

3 tubki kremu kupilam w bardzo okazyjnej promocji. Powod? Zawiera peptydy.
Stosuje na twarz, na noc, w ramach profilaktyki.

Ciezko znalezc mi jakies plusy.Nie zauwazylam wiekszych zmian, ale kto wie, moze opozni proces starzenia... takie rzeczy ciezko ocenic.

Ma jednak wady
- powoduje swiecenie (dlatego tylko na noc)
- ma mietowy zapach - a kazdy kosmetyk z dodatkiem zapachu podraznia skore powodujac tym samym jej uwrazliwienie
- po nalozeniu czasami powoduje zaczerwienienie

Gdyby nie zapach w skladzie, to pewnie kontynuowalabym uzywanie. A tak pozostale 2 tubki beda stosowane na cialo. Kto wie, moze rzeczywiscie "usunie" rozstepy...

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1, 50ml

Bez efektów

Zrobiły mi się rozstępy po ciąży, na tzw. boczkach, nie za dużo ale wyraźne. Pomyślałam sobie, że może Strivectin choć trochę je spłyci, że nie będą takie widoczne. Kupiłam w promocji opakowanie 50ml i nakładałam codziennie warstwę (wcześniej robiąc peeling ścierający). Byłam systematyczna przez miesiąc i na tyle też starczyło opakowanie. Niestety, efektów brak! Kasa wyrzucona w błoto. Ponieważ dodatkowo w tym czasie się odchudzałam więc mam wrażenie, że rozstępy zamiast zmniejszyć to się jeszcze powiększyły (ozjechały). Wielka szkoda, bardzo się zawiodłam szczególnie, że krem polecało mi sporo koleżanek.

Używam tego produktu od:1 m-c
Ilość zużytych opakowań:1 50ml

skuteczny

Zacznę od wad tego nie taniego kosmetyku:opakowanie-zwykła paskudna tuba jak od mazidła za kilka złoty ( ale niestety tyle nie kosztuje),zapach-dla mnie niezbyt przyjemny ,kojarzy mi sie z apteczną maścią, ale na szczęście reszta jest ok.Krem zdecydowanie wygładza zmarszczki mimiczne.
pozbyłam się ich całkowicie, szczególnie było to widoczne pod oczami,wygładzona skóra jak po jakimś zabiegu kosmetycznym,jeśli chodzi o blizny to niewiem bo na twarzy ich nie posiadam,(a kremu używam tylko na twarz i szyje).Wydajność bardzo dobra wystarczy niewielka ilość by pokryć twarz i szyję,używam raz dziennie na noc ,poieważ posiadam wersje bez filtra.jeszcze jedno pierwsze efekty zauwarzyłam po kilku tygodniach więc trzeba trochę poczekać, ale naprawdę warto.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

rewelacyjny

Fantastyczny krem. Mam prawie 29 lat, do ubiegłego roku nie wiedziałam co to zmarszczki, jednak 7 miesięcy temu urodziłam córeczkę i od ciągłego uśmiechania się, śpiewania oraz strojenia najróżniejszych min mających rozśmieszyć moje Szczęście, na mojej twarzy w ekspresowym tempie pojawiły się zmarszczki mimiczne. Pewną ilość Strivectinu dostałam od mamy, która używa go, od kiedy pojawił się w Polsce i uważa go za najlepszy krem spłycający zmarszczki. W moim przypadku zadziałał rewelacyjnie - już po 4 tyg skóra była wyrażnie grubsza, a szpecące bruzdy zniknęły. Z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, że jestem jeszcze młoda, a zmarszczki powstały niedawno i nie były głębokie, w każdym razie, polecam ten krem.
Edit: Obecnie mam 34 lata i nadal polecam ten krem. Po kilku latach używania (z przerwami oczywiście, czasami bardzo długimi) niemal całkowicie zlikwidował bliznę po ospie na czole. Uważam, że jest wspaniały i to jemu zawdzięczam fakt, że zazwyczaj jestem brana za osobę kilka lat młodszą. Raz na jakiś czas robię sobie nim kurację (na zmianę z flavo C). W moim przypadku świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia, dlatego sięgam po niego za każdym razem, gdy jakiś krem mi zaszkodzi (ostatnio Chronolys firmy SVR).
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5 x 60ml (kupione na promocji z kremem pod oczy)