Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka matowa)

Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka matowa)

Matowa wersja szminki jest godna polecenia. Minusem jest nieduża liczba kolorów, ale znalazłam jeden dla siebie i jestem zadowolona. Szminka zapewnia matowy efekt, dobrze się rozprowadza i nie wysusza - ale też nie nawilża. Jest dosyć trwała.

Cena: 22,90zł / 4g

Lekkie rozczarowanie

Kiepska ocena tego produktu wiąże się zapewne z zawyżonymi oczekiwaniami, jakie w nim pokładałam. Lubię maty, często ich używam i pojawienie się matowej serii w avonie bardzo mnie ucieszyło. Udało mi się przetestować wszystkie kolory z tej serii... i w sumie jakoś mnie nie zachwyciły. Gama kolorystyczna jest dość uboga, wszystkie odcienie są do siebie podobne, lekko zgaszone. Moja ulubiona cecha matów - trwałość też jest nienajlepsza (co 2 godziny trzeba poprawiać). Na tle tej średniej serii wyróżnia się Matte Ruby i Matte Fuchsia, ale to Matte Melon podbił moje serce. Kolor piękny, niespotykany. Ten jeden odcień wynagrodził mi rozczarowanie całą serią:)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo próbek

przyjemna

lubię szminki avonu, po promocyjnej cenie sa naprawde warte kupna
mam odcien frozen rose, wyglada na mocny jednak na ustach wyglada bardzo naturalnie
ani nie nawilza, anie nie wysusza ust,
denerwuja mnie zlote drobinki brokatu, ale tak to jest kupowac z katalogu...
zamowilam sobie kolejne odcienie
mysle ze te szminki beda czestym gosciem w mojej kosmetyczce - poza tym maja bardzo eleganckie opakowanie

Używam tego produktu od: styczen 2011

pozytywne zaskoczenie

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ta szminka. Nie spodziewalam sie zbyt wiele, zdecydowalam sie tylko ze wzgledu na kolor (jasny bez - latte). Na moich ustach wyglada bardzo naturalnie, nadajac im delikatny odcien bezu. Opakowanie jest bardzo estetyczne, z charakterystycznym kliknieciem.
Sama szminka ma delikatna, kremowa konsystencje, na szczescie nie ma drobinek,ktorych nie znosze. Bardzo dobrze nawilza usta, nie ma mowy o ich wysuszeniu albo spierzchnieciu. Nosi sie bardzo komfortowo. Jest bardzo wydajna i trwala, wytrzymuje na ustach okolo 3 godzin, to swietny wynik w porownaniu ze szminkami selektywnymi, ktorych glownie uzywam. Moim zdaniem jest porownywalna z nimi, choc nie sadzilam, ze kiedykolwiek napisze cos tak pochlebnego o szmince z Avonu. Cena smieszna, zaplacilam ok. 15zl. Jakiej 7 razy mniej niz za Diora czy Chanel. Dzieki tej szmince zastanowie sie, czy rzeczywiscie warto tak bardzo przeplacac za marke. Polecam!

Używam tego produktu od: miesiac

Avon Mark - relacja

porzadna

porzadna, trwala szminka, ale bez dodatkowych wrazen estetycznych, niezbyt ladny zapach, kolor bardzo napigmentowany, nasycony, wyrazisty, miekka, latwa w nakladaniu, choc na ustach troche traci miekkosci, wystarczy jedno pociagniecie aby usta nabraly intensywnego koloru, zostawia na nich naturalny polysk, bardzo trwala

Używam tego produktu od: nie wiem

***

Generalnie ta szminka niczym szczególnym sie nie wyróżnia. Miałam odcień intensywnego różu. Ładnie pokrywa usta, nie wysusza ich. Nie ma właściwości pielęgnacyjnych - ani nie nawilża, nie nie odżywia ust. Znika po 2-3h.
W promocji niedroga, można ją wypróbować, aczkolwiek osobiście do niej nie wrócę.

Używałam tego kosmetyku przez kilka miesięcy/ ilość zużytych opakowań: 1

taka sobie

Dla mnie ta szminka to żadna rewelacja. Mam odcień Plumstone.
Nie nawilża ust-są jakieś takie wyschnięte. Dlatego nakładam na nią błyszczyk i juz wtedy jest ok. Plus za trwałość. :D

zwykła

Dosyć dobrze nawilża, ma ciekawe kolory, wśród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Średnio trwała. Estetyczne i trwałe opakowanie.Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Niezła

Zwykła szminka.Kolory nie co dziwaczne jak dla mnie ja używałam aised cofi.Dobrze pokrywa usta ani nie nawilża ani nie wysusza.Dosc trwała trzyma się kilka godzin oczywiscie dopóki się czegos nie zje,pod koniec mi sie wałkuje .W sumie w promocij mogę ją polecic kosztuje siedemnascie zł.Akurat jej jakosc jest adekwatna do tej ceny.

niezła, ale...

Ma kilka ładnych kolorów.<BR>Opakowanie estetyczne i trwałe, jednak wysusza usta i nie jest zbyt trwała.

Super

Kolor Twig jest bardzo naturalny, dosc ciemny, wiec wzmacnia kolor ust. Jest nadzwyczaj trwaly, wyglada superowo i jestem od niego uzalezniona, Szkoda tylko ze tej szminki jest tak malo!<BR>Ale rozprowadza sie swietnie, trzyma nienajgorzej i nie dewastuje naskorka ust.

nie polecam

Kolor Twig mi się bardzo podoba, ale niestety te pomadki nie nadają się, jak dla mnie, do użytku, bo bardzo wysuszają mi usta, a do tego szybko ważą się na ustach.

niezła

matowe usta wyglądaja pięknie.mam mój ulubiony kolor i jestem bardzo zadowolona.u mnie nie wysusza us