Manhattan Clearface, Compact Cream Make Up (Podkład w kompakcie antybakteryjny; cera tłusta i problemowa)

Puder w kompakcie - matowy i jedwabisty jak puder, a przy tym pielęgnujący jak fluid. Jedwabisty w dotyku, nawilżający w działaniu. Maskuje pryszcze i zaskórniki. Działa antybakteryinie - zapobiega powstawaniu nowych wyprsyków. Nie perfumowany. Zawiera filtr UV.

Cena: 30 - 35 zł / 12 g

idealny przykład efektu maski :)

Kiedyś, dawno-dawno temu, jeszcze w gimnazjum uwielbiałam kosmetyki marki Manhattan i kupiłam również ten podkład. Jest strasznie ciężki i kryjący... Ciężko się rozprowadzał, ciężko go było poprawiać... Może przy cerze z dużymi problemami sprawdziłby się lepiej. Mnie nie przypadł do gustu.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy, dawno temu :)

nie służył mi.

używałam tego kosmetyku, kiedy byłam nastolatką. nie sprawdzał się zbyd dobrze. Skóra była po nim strasznie przesuszona, przez co przetłuszczała się trzy razy szybciej. bardzo szybko robił się pomarańczowy na twarzy, schodził i trzeba było go poprawiać. Podkreślał suche skórki. Nie prezentował specjalnego działania antybakteryjnego, ale też nie pogarszał stanu skóry. Nie uczulał.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: około 5 opakowań

Godny polecenia

O tym podkładzie dowiedziałam się przypadkiem, kupiłam nie mając za bardzo pojęcia, co to jest. Sądziłam, że jest w kamieniu, okazał się kremowy. Uznałam, że machnę kilka razy i będzie po produkcie. Tymczasem taka niepozorna ilość służyła mi przez niemal rok (!!!).

Do tego świetnie kryje, nadaje cerze ładny koloryt i maskuje niedoskonałości.
Produkt zdecydowanie godny polecenia.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Najlepszy!

Długo poszukiwałam idealnego dla mojej cery pudru a tu proszę taka miła niespodzianka ! Dowiedziałam się o nim od mojej koleżanki, od razu poszłam kupić.
-doskonale kryje
-świetny mat
-daje naturalny efekt(używam 76 sand)
-tani
-świeci w świetle dyskotekowym przez co łatwo można go znaleźć ;)

minusów brak :)
Polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia`
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bezkonkurencyjny KWC !!!

Oceniam nową wersję tego kompaktu.
Jest to absolutnie mój KWC! Świetnie kryje, ma ładne kolory (używam odcień beige), utrzymuje się na twarzy calutki dzień, perfekcyjnie matuje i zwalcza niedoskonałości.
Wady-brak :)

Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Kupiłam go na promocji jako taką ciekawostkę. Używam ponad dwa miesiące i według mnie jest świetny. Pacynka(bo nie wiem jak to nazwać) dołączona do niego jest dosyć kiepska, ja nakładam go pędzlem, dzięki czemu nie mam pomarańczowej twarzy, a wspaniały matowy efekt. Daję cztery gwiazdki, bo nie przetestowałam wszystkich kompaktów na rynku, tak więc może trafi mi się jeszcze lepszy.

Ilość zużytych opakowań: bardzo mało

Najlepszy

Bardzo lubię ten korektor , bo tylko do tego używam tego produktu :).
Zalety:
1/ Wydajny
2/ Nie powoduje podrażnień
3/ Pomaga zaleczyć istniejące krostki
4/ Nie powoduje łyszczenia naskórka(nieraz po wyciskaniu mamy zrogowaciały naskórek ale on sam nie powoduje wysuszeń)
5/ Bardzo dobra gąbeczka
6/ Fajne kolorki do wyboru --ja mam średni chyba 02:-/
Jedyna wada to brak lusterka,ale i tak korektor ten używam w domku i trzyma sie cały dzień.Ja stosuje już na podkład ,nie próbowałam pod.:)
Polecam osobom ,które mają równiez cerę wrażliwą.świetny produkt .Przyznaje KWC.

Używam tego produktu od: 8 / 9 m
Ilość zużytych opakowań:1( jeszcze mam pół)

mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia co do tego podkładu. Kolor (Teint natural 1) jest idealny do mojej karnacji.:) Opakowanie całkiem sympatyczne i trwałe...szkoda tylko, że brak jest lusterka.:( Cena przystępna (zapłaciłam 25zł). Produkt jest wydajny. Podkład całkiem dobrze kryje (często używam go nawet jako samego korektora ;)), nie uczula, ładie stapia się ze skórą (ale tylko, gdy jest ona odpowiednia nawilżona i czysta). Matuje całkiem dobrze, jednak właściwości antybakteryjnych specjalnie nie zauważyłam.:( Trzeba jednak sporo wprawy, żeby nauczyć się go nakładać (przykładać delikatnie gąbeczkę z podkładem miejsce obok miejsca nie rozcierając, bo zrobią się smugi). Po jakimś czasie gąbeczka się kruszy, a podkład robi się jakiś strasznie suchy i zaczyna się wałkować.:( Dziwny jest trochę ten podkład i choć mimo wszystko go lubię, to raczej drugi raz nie kupię, a poszukam czegoś lepszego.:P

może być

To cos podobnego na kształt Cover Stick MF. Konsystencja fakt twarda, ale da się rozetrzeć na czym trzeba:) (bo nie stosuję go na całą twarz tylko dla wyrównania kolorytu niektórych partii i na krostki, naczynka itp) zamieszczoną gąbeczką. Jako korektor sprawdza się w tej roli bardzo dobrze.Na całą twarz może i dałoby się nałożyc tylko nietrafiłam z odcieniem i odcina sie troche od koloru twarzy. Z trwałościa to tak średnio.Wydajny jest bardzo.Mam go chyba z pół roku a ubytek jest ok 50%.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Twardziel :(

To nie podkład,a korektor raczej.Nie nadaje się do całej twarzy.Wygląda bardzo nienaturalnie.Jest strasznie ciężki i jest bardzo widoczny.Właściwości antybakteryjnych nie zauważyłam :(

Używam tego produktu od:używałam przez 2 miesiące

może być

Mam wersję niemiecką i teoretycznie powinnam być bardziej zadowolona, bo niby zagraniczne kosmetyki są lepsze niż te "przerabiane" u nas. Ale w zachwyt nie wpadam. Jeśli nałożę go na skórę bez kremu matującego na nosie dziwnie "odstaje", nie przylega do skóry tylko zachowuje się jak by miał problemy z wkomponowaniem się w cerę. Dziwacznie to wyglada, jak by nie był przeznaczony do twarzy:(
Kolorek dobrze dobrałam, idealny odcień do mojej skóry i z koloru jestem najbardziej zadowolona (75 beige).
Nie matuje jakoś szczególnie.
Nie wiem jak z ceną, bo go dostałam, sama nie kupowałam.

Używam tego kosmetyku od ponad pół roku sporadycznie
ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

kiepski

Z przykrością muszę zjechać ten podkład, zwłaszcza, że lubię firmę Manhattan. Kupiłam go z braku pieniędzy na ulubiony Shiseido Pureness. Myślałam, że a nuż znajdę coś podobnego o wiele tańszego. Niestety. A oto wady:
- źle się rozprowadza, podkład jest za suchy
- kiepska gąbeczka, która jeszcze bardziej utrudnia aplikację
- na nosie podkreśla pory!
- łatwo się ściera
- nie matuje
- nie posiada filtra UV
- nie posiada lusterka

Zalety:
- neutralny zapach
- antybakteryjny je

jednak to za mało.