Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Nail Tip (Naklejki na końcówki paznokci)

Nail Tip (Naklejki na końcówki paznokci)

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 szt
Cena 7,50 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Naklejki na końcówki paznokci pozwalają osiągnąć efekt skomplikowanej ozdoby bez wysiłku i czasu. Na pomalowane paznokcie należy nanieść naklejkę, docisnąć, utrwalić bezbarwnym utwardzaczem.
Końcówki są profilowane w półłuk, ich wielkość dopasowana jest do kształtu poszczególnych paznokci.

Cena: 7,5zł / 10szt.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

ladne i trwale

Mam biale kwiatuszki roznych rozmiarow i rozowe "bukieciki" w ksztalcie ksiezyca. Sa bardzo dobre. Swietnie przylegaja do paznokci, slicznie sie prezentuja. Ostatnio nie pokrylam zadna warstwa zabezpieczajaca, a przetrwaly na paznokciach cztery dni prac domowych, ubierania i zdejmowania rekawiczek... Nawet czesciowo oparly sie myciu glowy. mnie sie podobaja!

Moje naklejki sa pakowane na bialym papierku, ale to chyba ten sam produkt. Watpliwosci dopadly mnie po przeczytaniu poprzedniej, negatywnej opini.

1 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

koszmar

Na ważnym wyjeździe, oczywiście na ostatnią chwilę przed wyjściem na uroczystą kolację, nakładałam to "coś". Po wyjęciu z opakowania odpadła połowa dużych cyrkonii (miałam wersję "c" ze zdjęcia). Ponieważ byłam zdesperowana i bardzo się spieszyłam, zdecydowałam się jednak kontynuować :(. Na paznokciach miałam średnio co drugi palec z cyrkonią, co drugi sam pasek. Po przejechaniu ręką w okolicy żakietu odpadły kolejne 3. Na salę konferencyjną schodziłam z łapami w stanie średniego rozkładu - gdzieniegdzie ładne paseczki, większość poodklejanych, nieestetycznych NAKLEJEK. Na sali próbowałam dyskretnie pozbyć sie resztek "manicure". Koszmarne doświadczenie. A mogłam kupic mój ukochany ( i tańszy) Inter Vion!!!

Nie wiem, kto wymyślił ten produkt, ale mógłby sobie uświadomić, że czasy bubli psujących się w momencie otwarcia opakowania minęły. Aha, data ważnosci była dobra (jeszcze kilka lat).
Zaniosłam do sklepu zebrane resztki i czekam na uznanie reklamacji. Nie to, żeby 7,5 zł było jakimś strasznym majątkiem, ale dlaczego płacić za coś, co w najmniejszym stopniu nie spełnia swojego zadania? Naprawdę te naklejki napsuły mi nieco nerwów.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  364
  recenzji

  4
  pochwał

  9,79

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking