Hugo Boss, Hugo (Woda toaletowa)

Hugo Boss, Hugo (Woda toaletowa)

Wspaniałe orzeźwiające perfumy, które z powodzeniem można używać latem jak i w chłodne dni lub wieczory.

Nuta głowy - bergamotka, grejpfrut, bazylia, mięta, tymianek, igły sosnowe
Nuta serca - geranium, szałwia, jaśmin, lawenda, goździki
Nuta bazowa - drewno sandałowe, cedr, paczula, piżmo, wetiwer, żywica jodłowa, skóra

Dobry zapach się nie starzeje

Na początku muszę zaznaczyć, że mam z tym zapachem bardzo przyjemne skojarzenia, jako że mój ojciec używa go od lat. Jednak nie jest to główny powód mojej opinii o tych perfumach.

Zapach - bardzo złożony. Świeży, elegancki, moim zdaniem pachnie wyższą półką. Z klasą. Nie zna wieku - pod warunkiem, że nosi je osoba dojrzała.

Trwałość - niezaprzeczalna. Flakon - męski, prosty, moim zdaniem pasuje. Cena - Hugo Boss nigdy z nią nie przesadza. Ogólna ocena - konieczne testy indywidualne :)

Używam tego produktu od: gdybym była mężczyzną... ;)
Ilość zużytych opakowań: zero, ale znam go doskonale

podniecajacy ogór

Być moze "zalatuję" w swych recenzjach monotematycznoscią, ale niestety i tu śmierdzi mi ogórkiem. Może i jest coś z drzewka iglastego, czy z mięty, a moze i nawet odrobinka zielonego jabłka ale jest tego baaardzo niewiele. Główny ogórkowy akord powoduje, że nei byłbym w stanie tego znieść na sobie. Jedyne czego nie potrafię zrozumiec to zachwytu nad tym (po)tworem. Czy to wina marki, która sprawia u niektórych gęsia skórkę od samego spogladania na flakon, czy to zasługa tej nuty ogórkowej. Chociaz swoja drogą badania potwierdzają, że na kobiety zapachy z nutą ogórka działają podniecajaco. no cóż będe musiał się pogodzic z faktem, że Boss nie pomoze mi uwieść żadnej pani gdyż współpracowac ze sobą nigdy nie będziemy. ;) Projekcja wybochowa od samego początku z czasem maleje do minimum. Trwałosć zadowoli fanatyków. Ja podziękuję.

Nietrafionych prezentów c.d.

"A tutaj taki prezencik dla ciebie bo ty lubisz rożne zapachy"
Ojej dziękuję z twarzą pokerzysty i dziką rozkoszą odpowiadam widząc pudełko w torebce. Zaraz więc je otwieram, bo wokół mnie szał uniesień jaka to cudowna woń i doskonały zapach. Dzielę się wiec ze wszystkimi, niech testuje kto chce niech odlewa sobie do słoika, bo butla wielka (150ml). Po imprezie zosteję z tym ogórecznikiem (cała świeżość) okraszonym nutą skóry, świeżym i czystym do bólu, prostym i nienachalnym, uniwersalnym i nudnym. A w opisach czytam woń lasów iglastych, wetiwer, zioła i jak minionek z filmu animowanego chcę krzyknąc WHAAAT? Bo gdzie to wszystko. Zamiar był taki niech to wszystko pachnie tak ....no... ładnie, (parafrazując jedną polską kapelę) i nie męczy swoją złożonoscią a sprzedwać się będzie tak, że będzie hit.

Używam tego produktu od: ostatnich urodzin
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć ze 150 ml cysterny

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Prawdziwy klasyk.

Oceniam te perfumy na podstawie próbek używanych przez mojego mężczyznę. :)

Zapach jest uniwersalny, orzeźwiający, prosty. Prostota zachowana jest również w wyglądzie butelki.
Minusem jest trwałość, która nie zachwyca. Zapach krótko trzyma się na skórze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Klasyk bez szaleństw

Namówiłam ostatnio mojego partnera abyśmy sobie zakupili wersję damską i męską tych perfum.

Wersję damską uwielbiam wręcz.A ich męski odpowiednik?Cóż pasuje idealnie do damskich.Jest po prostu taki sam.Klasyczny, prosty i nienachalny.Pachnie świeżością, radością.Idealny na wiosnę i lato.Bez szaleństw.Ktoś powie, że również bez fantazji.Być może ale nie każdy jest fanem skomplikowanych zapachów.Niektórzy wolą prostotę.I to będzie dobry wybór.
Niestety perfumy są straszliwie nietrwałe.Bardzo szybko wietrzeją pozostawiając po sobie jedynie lekkie wspomnienie blisko skóry.Za to spory minus.
Butelka fajna, prosta.Świetne pasuje do zawartości.
Używam tego produktu od: Mój partner używa od kilku miesięcy a ja mu czasem podbieram
Ilość zużytych opakowań: w połowie 40stki

Doskonały

Jest cudowny i oszałamiający. Klasyczny i bardzo męski. Na początku herbaciano-cytrusowy (bergamotka plus greipfrut, które zawsze mnie uwodzą w zapachach). Później te zioła i skóra - głęboka... I czuję się już zagarnięta.
Zapach bardzo leśny, zielony, dziwne, że nie ma w nim żadnego mchu, ale jest za to żywica jodłowa. W rzeczywistości jest jednak ultra niebieski, ale ma zielony dodatek przy buteleczce (ozdobny z guzikem). Sama butelka okazała - szczególnie 150 ml, prosta i pomysłowa, zatyczka zakręcana. Świetna.
Uważam, że jest klasyczny i przepiękny, elegancki. Podoba mi się w nim wszystko. Jest na zawsze i na każdą okazję. Rzeczywiście może mało rewolucyjny, ale takie bywają klasyki.
Esencja KWC męskiego.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy u znajomego- fana tego zapachu - z butli 150 ml

Cudo

Chyba wreszcie znalazłam zapach dla mojego mężczyzny, w tym można się poprostu zakochać. Uzależniłam się od niego. Wystarczyło tylko jedno powąchanie a działa na mnie jak środek odużający.

Używam tego produktu od: 1 mies

pachnie "taniością"

Nie wiem co jest w tym zapachu, ze ma tak duze grono swoich miłośników. Przyjemny, świeży, z początku ostrawy zapach. Niestety nie jest zbyt wyszukany, czegoś mu brakuje, mam wrażenie, że jest podobny do taniej wody z kiosku. Bardzo nietrwały, po godzinie prawie go nie czuć na skórze. Butelka taka sama jak zapach, niby ładna, a jednak często można spotkać podobne (np. wody Adidas), brakuje jej pewnego rodzaju oryginalności, polotu. Może bym się skusił na te perfumy, ale uważam,że cena jest nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:miniaturka

Może być..

Dobry, wg mnie rozpoznawalny tak jak Czarny Adidas. Pachnie długo, ale tak jak piszą poprzednicy do max. 4 godzin. Nie kupię go więcej, 150ml to zdecydowanie za dużo:) ale cóż - kupiłem to zużyję do końca...

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań: połowa z 150ml

Nuuudzę się...

Sama jestem sobie winna.
Namówiłam swojego mężczyznę do tego zapachu, bo wydawał mi się taki... akuratny.
Nigdy nie twierdziłam, że to najpiękniejsza woń świata, ale przy ultrakonserwatywnym guście mojego lubego i ultrazwariowanym moim tu właśnie osiągnęliśmy kompromis.
Zapach jest bowiem akceptowalny i dla młodych i dla tych... mniej młodych. I do garnituru, i do T-shirtu. Tak do pracy, jak i na imprezę.
Spokojny, umiarkowanie samczy, umiarkowanie ciepły, umiarkowanie świeży... W sumie naprawdę nie ma się do czego przyczepić.
Normalnie nie do wytrzymania takie umiarkowanie!
NUDA NUDA NUDA...
Wyszło tak, jak gdyby mi się ten zapach nie podobał. A to nie prawda. Fajny jest, ale ileż można...?

Używam tego produktu od: Ho ho ho...
Ilość zużytych opakowań: Za dużo!

sama nie wiem

już byłam o krok od zakupu. Dobrze ze się powstrzymała, ponieważ odkryłam w nich po czasie coś, co nie pozwoliłoby mi spokojnie wtulać się w tak pachnącego mojego męzczyznę. W pierwszej chwili ciekawe, intensywne świeże, rześkie....lecz po jakimś czasie czar pryska (a pantofelka nigdzie nie odnalazłam ;), odnalazłam w nich cos co trudno mi było poczatkowo zdefiniować. I tu przepraszam wszystkich wielbicieli tego zapachu - to tlko mój perkaty nos- odnalazłam w nich po prostu tandetne nutki, takie jakich używa się w tanich wodach, które można spotkać za szyba kiosku ruchu. Mało tego, zapach po kilku godzinach stał się intensywnie nijaki, i jak na swoją nijakośc i kiepską pozostałośc po preludium zbyt intensywny. Daje dwie gwiazdki bo jak przyznaje, byłam o krok od zakupu....... a moze po prostu to był zły dzień.....sprawzę to z pewnością!

Jablko&zioła

Hugo to zapach - oszust. Juz wyjaśniam dlaczego. Pierwsze chwile po psiknieciu zapachu przekonuja ze zapach bedzie baaardzo trwaly i intensywny. Ale to nie prawda. Zapach trwa jakis czas z iscie imponujacą mocą a pozniej blyskawicznie znika. Chyba dlatego jest w miare tani i najlepiej kupowac go w wielkiej butli 150ml - by uzywac go czesto i gesto. Pomijajac umiarkowana trwałość zapach jest rewelacyjny. Mimo że kreowany na minimalistyczna nowoczesnosc zaskakuje bogactwem bukietu. Najpierw soczysta zielen, cytrusy, sok z jablek, a pozniej ujawnia sie ziolowo lesny podklad, ktory zostaje najblizej skory. Nie wyczujemy tu dlasycznej drzewnej bazy co jest dla mnie plusem. Niestety jak juz pisalem zapach poprostu zrywa sie po 3 godziach i zostaje praktycznie niewyczuwalny. Ale za to co jest w przeciagu tych 3 godzin nalezy sie duzy plus. Ciezko znalezc podobny zapach, Hugo wyroznia oryginalnosc, kazdy kto sie w miare zna na zapachach doskonale oceni ze to wlasnie hugo. Jest charakterysyczny i to mi sie podoba.
Flakon to pokaz minimalizmu. Niby wojskowa piersiowka, ale wykonana z klasa. wyglada bardzo trendy na polce.