Echt Hirsch Talg Spezial (Krem z łoju jelenia)

Echt Hirsch Talg Spezial (Krem z łoju jelenia)

Krem do suchej skóry stóp, zawierający czynne substancje naturalne : olejek migdałowy, aloesowy, wosk pszczeli, parafine, jojobę, panthenol. Wygładza, uelastycznia, regeneruje skórę suchą, zniszczoną, popękaną.

rewelacja i wspaniale nawilzenie

Ogolnie jestem bardzo zadowolona z produktow Scholla,ale ten krem to po prostu zbawienie dla moich szorstkich stop. Jedyne, co moze byc nieprzyjemne to to, ze krem jest raczej tlusty i najlepiej nakladac go wieczorem przed pojsciem spac.
Regularne stosowanie zapewnia gladkie i miekkie stopki.
Polecam w 100% i z pewnoscia kpuie kolejne opakowania!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Skuteczny

Krem jest bardzo wydajny, ma gęstą konsystencję, zapach niestety nie jest przyjemny.
Jak stosowałam krem nieregularnie nie widziałam żadnych efektów natomiast teraz aplikuje krem codziennie od 2 tygodni wieczorem i bardzo dobrze nawilża pięty, zapobiega pękaniu. Przy nałożeniu nie wielkiej ilości szybko wsiąka.
Jestem zadowolona z tego kosmetyku i będę go używała.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1, 100 ml

na tak i nie

krem jest bardzo gęsty i tłusty, kojarzy sie ze smalcem, zapach ziołowy, mi się podoba, dość duża tuba
wchłania się niemożliwie długo i lepi, trzeba nakładać bardzo cienko, wtedy po 5 minutach można nałozyć skarpety albo włożyć nogi pod kołdrę, ale ja raczej uzywam go na noc - kiedyś siedziałam godzine przed telewizorem i krem nie wsiąkł!
gdyby jeszcze działał jakoś zachwycająco, a on nawet nie nawilza mocno, pięty dalej mam szorstkie i suche
do rąk nadaje się jako maseczka albo kuracja na noc,
na opakowaniu napisano że to krem ochronno pielęgnacyjny - moim zdaniem bardziej ochronny - czasami uzywałam go przed pracami w ogrodzie, dzięki czemu skóra nie była wysuszona od ziemi ani podrażniona(za to okrpnie oblepiona...) - to samo mogę osiągnąć zwykłą wazeliną
jednak nie kupię więcej - działanie średnie, stosowanie uciążliwe

Używam tego produktu od: z pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 właśnie skończone

Manicure - mat i błysk

super!!!!

Używam go nieprzerwanie od 6 lat i nieprędko przestanę.
Zarówno na stopy jak i na dłonie oraz przy przesuszeniu - na łokcie i kolana.
Jest po prostu genialny! Fakt, że obrzydliwie pachnie i jest tłusty, ale za to działa fantastycznie, jak żaden inny. Jest jak opatrunek w kremie, doskonale odżywia i nawilża, wręcz leczy skórę. Wchłania się dość szybko i jego charakterystyczna woń prędko się ulatnia. Drobne minusiki nie przesłaniają mi plusów uzywania tego preparatu, dlatego wystawiam maksymalna ocene i polecam.
Bonus - poprawia stan paznokci jak najlepsza odzywka.

Używam tego produktu od:6 lata
Ilość zużytych opakowań:nie zliczę;)

skuteczny

Ten krem jest trudnym kosmetykiem.

Skuteczny ale nieprzyjemny w stosowaniu.
Dlaczego?
Po pierwsze: dziala na wyobraźnię i to bardzo zniechęcająco :) Firmy kosmetyczne przyzwyczaiły nas do ekstraktów roślinnych, minerałów, witamin a tu nagle na opakowaniu dumnie prężący się jeleń i informacja, że jest z jego łoju :) brrrrrrrrrrr
Po drugie :konsystencja - twardego smalcu. Smarując nim stopy wyobrażam sobie jakbym rzeczywiście wcierała ten łój :( Zwykle rozgrzewam krem w dłoniach lub w sezonie grzewczym kładę na kaloryfer by trochę zmiękł.
Po trzecie: zapach. Nieprzyjemny.

Ale dziala. Używam go sporadycznie, dwa trzy razy w tygodniu. Na noc. Na stopy nakładam grubą warstwę kremu, na to bawełniane skarpetki typu stópki a na to jeszcze frotte by rano obudzić się z dobrze natłuszczoną zregenerowaną skórą.
Nie jest to krem dla osób o skórze normalnej, tylko takiej której nawet systematyczne używanie kremu nie zapobiega rogowaceniu. Ja nie mogę obejść się bez tego typu kremów. Stosuję zamiennie z Cracked Heel Repair Cream Scholla.

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:z 5?

REWELACJA

jest to moj ukochany krem i nie zamienie go na nic innego..
NAWILZA i WYGŁADZA i dzieki niemu nie mam zadnych problemow z suchymi stopami do tego sa miekkie jak kaczuszki :):).. !!

Nie ma nic lepszego. a stosowalam wiele kremow.. !!!

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Na noc w skarpetkach

Nie jestem pewna, czy jeszcze raz mi wpadnie w rece, prawde mowiac zyczylabym sobie, by to sie nie zdarzylo, ale jego skutecznosc, jakby nie mowic, moze do tego sklonic.
Zawracanie glowy z nim straszne. Nie wchlania sie praktycznie wcale (czerwony) smierdzi. Ale zmiekcza, nawet niewypilingowana skore. Jelst ciezki i to jest uzasadnione. Wierze, ze rzeczywiscie duza jego czesc to skladniki naturalne. Nie nadaje sie do stosowania o poranku.
Wart wyprobowania dla kosmetycznych nierobow takich, jak ja.

Używam tego produktu od: trzech miesiecy, okazjonalnie

ok

gęsty, tłusty krem, topornie wydobywa się go z tubki, ale dobrze rozprowadza na skórze
+ natłuszcza
+ nawilża,
+ uelastycznia
+ wygładza okazjonalnie (czyli po peelingu)
warto spróbować

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Wielkie nadzieje

Krem ten kupiłam już długi czas temu i od początku mnie nie zachwycał. Wstrzymywałam się jednak z recenzją, powtarzając sobie, że warto potestować go dłużej i dopiero wtedy zdać relację z wyników. Dałam mu więc szansę: jedną, drugą, i kolejne, jednak mimo regularnego stosowania nie zrobił dla mnie dosłownie NIC.
Nie nawilża, nie zmiękcza, nie natłuszcza (z wyjątkiem, rzecz jasna, doraźnego efektu przy wieczornym smarowaniu, gdy tłuste jest absolutnie wszystko, po czym rano nie ma śladu - jakbym w ogóle nie smarowała stóp), nie wygładza. Słowem nic z tego, czego się spodziewałam.
Gdybyż chociaż jego aplikacja była przyjemna! Ale, jak wspomniałam, równie dobrze mogłabym stosować margarynę w kostce; przyjemność ta sama, a o ile taniej by mnie to wyszło...

Nie chcę być złośliwa, bo wierzę, że wcześniejsze recenzje nie wzięły się znikąd. Jednak na moje stopy (szybko rogowaciejące, przesuszone) specyfik Scholla nie działa w najmniejszym stopniu. Ma dość wysoką cenę, neutralny zapach i, trzeba przyznać, ogromną pojemność (100ml zamiast standardowych 75), ale co z tego? Efekt jest taki, że mam wielką tubę kremu, którego nie jestem w stanie zużyć...
Dla mnie - lepsza jest Bielenda i jej podobne. Zawiodłam się srodze i nie polecam :(.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

super ,ale ten zapach....

Ten krem jest super, zmiekczył mi skórę stóp. Szkoda, że powoli sie wchlania :-( i ten zapach...łoju jelenia!Zatykalam nos, muląco-duszący zapach! Ale wolalam pocierpiec i miec śliczne stópki :) Dlatego polecam :)

Używam tego produktu od:2 mies.

sama nie wiem

Od kilku tygodni stosuję ten w czerwonym opakowaniu. Jest gesty i smierdzący niczym maść, ale to mi nie przeszkadza. Niepokoi mnie brak efektów. Może za dużo od niego wymagam? Ciężko się wchłania, porządnie natłuszcza, ale zupełnie nie nawilża. Mam wrażenie, że pod ta warstwą tłuszczu mam suchą stopę. I wcale nie mam pękających pięt czy podobnych problemów. Po prostu latem bardziej rogowaceją mi stopy, nawet przy regularnym pedikiurze. No i ten krem wcale nie pomaga. Lepsze efekty daje Eris i nie kosztuje 17 złotych, bo tyle mniej więcej zapłaciłam za ten apteczny specyfik. Plus to wydajność.

idealny na suchą skórę

Krem jest tez bardzo dobry, doskonale natluszcza sucha skórę. Jest rzeczywiscie strasznym tłuściochem, wiec najlepiej nakladac go na noc. Nadaje sie tez na wysuszona skore łokci. Ja jednak wole ten zielony a nie czerwony. Jest bardziej wielostronny-procz natluszczenia daje uczucie świeżości-za pewne dzieki ziolowym składnikom.