Avon, Planet Spa, African Shea Butter, Calming Moisture Mask (Nawilżająca maseczka do twarzy)

Afrykańska maska:
-przywraca odpowiedni stopień nawilżenia,
-koi i wygładza cerę,
-zawiera witaminy A,E i C oraz masło shea,
-odpowiednia do skóry wrażliwej.

Świetna maseczka

Maseczka jest rewelacyjna. Używam jej od dawna i jestem bardzo zadowolona. Rewelacyjnie nawilża i odżywia skórę. Regeneruje, zmiękcza i wygładza. Skóra jest delikatna. Uczucie nawilżenia jest długofalowe, nie znika po chwili.
Konsystencja jest gęsta, tłusta, taka maślana. Łatwo się nakłada i nie ma problemu ze zmywaniem. Używam gąbeczki i ciepłej wody. Zapach jest bardzo ładny, delikatny, słodkawy. Maseczka nie podrażnia, nie szczypie. Jest bardzo wydajna.
Polecam!!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

nieciekawa

beznadziejna maska, tłusta ,zapychająca, droga.. Efektów żadnych nie widać.. Jedyny plus to że ładnie pachnie. Na pewno nie kupię jej już w przyszłości i nie polecam bo szkoda pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

żenada

kupiłam tą maseczke zachwycona serią Planet spa(z ryżem i sake, błotną).
Niestety ta maseczka to totalne dno. jest jakaś tłusta,że niby kremowa konsystencja, ale wydaje mi się bardziej oleista. ze skórą nie robi nic konkretnego, jakieś ściaganie czuc ale chwilowe.. zapach też jakiś dziwny.
ogólnie rzecz ujmując jest beznadziejna.

Są lepsze

Jedna z niewielu maseczek Avonu, która nie jest w postaci peel-off. Stosowałam ją w przypadkach kiedy przedobrzyłam z kosmetykami do skóry trądzikowej, czego efektem były suche, łuszczące się placki i w takich przypadkach sprawdzała się dość dobrze. Zapach początkowo dość przyjemny, po kilku zastosowaniach zaczął mi przeszkadzać i szybko poszukałam jej następczyni, jednak ogólnie wspominam ją dość dobrze.

Używam tego produktu od: już nie używam

nie polecam

Zwykła maseczka, po Planet Spa spodziewałam się czegoś więcej. Ładnie pachnie, ale nie zauważyłam żadnych właściwości nawilżających. W ogóle żadnych właściwości nie zauważyłam. Zwykłe mazidło, szkoda kasy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Odżywiona, gładka cera!

kiedy pierwszy raz dostałam maseczkę, byłam dosyć sceptyczna. wszystko zmieniło się, gdy ją wypróbowałam. maseczka po zmyciu sprawia, że cera jest wyraźnie wygładzona, i nieźle nawilżona dzięki czemu wygląda naprawdę zdrowiej niż przed zastosowaniem. dodatkowo maseczka ładnie pachnie, łatwo się ją rozprowadza. polecam :)

Używam tego produktu od: ponad rok

bardzo dobra

maseczka ma bardzo przyjemny zapach i bardzo latwo sie ja naklada- ma taka ladna kremowa konsystencje
po zastosowaniu twarz jest bardzo nawilzona, mila w dotyku -super :)

dodatkowy plus: mam wrazliwa skore i balam sie ze moze podrazniac- nic z tych rzeczy!

jedyny maly minus: troche sie lepi

polecam

Używam tego produktu od:juz skonczylam, mialam prawie rok

bubel

Co ona robi? zużyłam pół opakowania i do tej pory nie wiem jakie też mogą być jej właściwości. Nie nawilża, nie robi z cerą kompletnie nic, za to się lepi ;)

Używam tego produktu od: dawna

O taka sobie

Trochę żelowa konsystencja, zapach bardzo ładny ale co do samego celu mam wątpliwości. Z tym nawilżem nie wiem ale na mnie jakoś nie zrobiło wrażenia, a miałam wysuszona skórę opalaniem. Po zmyciu skóra była troche dziwna lekko błyszcząca. O taka sobie maseczka jedna z wielu.

Używam tego produktu od:kilku m-cy

przecietna

bardzo przyjemny zapach, mila , kremowa konsystencja,,buzka wydaje sie byc wygladzona i dobrze nawilzona.....ale nic specjalnego....efekt nawilzenia utrzymuje sie bardzo krotko....wiec jak ktos nie ma wiekszych problemow ze skora to polecam, w przypadku osob z sucha skora zalecam szukanie dalej......

Używam tego produktu od:2 miesiace

przyjemna

bardzo fajna maseczka. jest stworzona dla mnie: ladnie pachnie, dobrze nawilza,wygladza, jest przyjemna w stosowaniu, nie podraznia mojej dosc wrazliwej skory. czyli podstawowe wymagania spelnia.

i jeszcze jeden wielki plus. jest bardzo wydajna, 1 opakowanie starcza na dluuuugo.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3, moze 4

Całkowiecie zbędna.

Kolejna maseczka avonowska dająca bardzo mierne efekty. Czy nawilża skórę? Jako maseczka nawilżająca powinna, ale w zasadzie robi to w tak małym stopniu, że można ją sobie odpuścic. Prawie żadnych efektów. Owszem, czuje się lekką świeżość po jej zmyciu z twarzy, ale naprawdę lekką. Poza tym żadnego działania i nie przyjemny zapach. Lubię delikatną konsystencję, ale przeciez nie dla konsystencji kupuje się maseczki. Ja juz za nią podziekuje.

Używam tego produktu od: 2,5 roku