Giordani Gold, Luxury Shimmer Powder (Puder sypki nabłyszczający)

Giordani Gold, Luxury Shimmer Powder (Puder sypki nabłyszczający)

Delikatny, złoty pył dodaje promiennego blasku skórze. Stosuj go na twarz, ramiona, dekolt. Dzięki złocistym refleksom makijaż zyskuje świetlisty, żywszy charakter.

dobry

Nadaje połysku. Fajnie się błyszczy z daleka, miga tysiącem perełek w odpowiednim świetle. Rzadko go używam.

( tak na marginesie to chyba nie to zdjęcie , bo to co widzę to matujący puder sypki Giordani Gold, jakaś pomyłka tu zaszła )

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Fajny

Fajny, mega wydajny. Nadaje śliczny, złocisty blask. Można go mieszać z pudrem sypkim i nakładać na całą buzię, można stosować li tylko jako highlighter. Można używać na buzię można i na resztę ciała.

Używam tego produktu od: rok

Warto go mieć

Super produkt nie tylko od święta.
Nadaje sie nacodzien jako wykończenie makijażu. Można go stosowac na twarz, szyję i dekold. Daje lekką złocistą opaleniznę i pieknie sie błyszczy pigmęty odbijają światło.
Mimo swojej małej gramatury starcza na bardzo długo.
Jest to można powiedzeć produkt, który można polecić każdemu, który chce choć troche zabłysnąć i pokazać, że za niewelkie pieniądze ok.40zł nietrzeba dużo sie męczyć i nakładac niewiadomo czego na twarz. Choć w katalogu bardzo dawno go nie było, ale jeszcze jak był cieszył sie bardzo dużym powodzeniem. Firma wprowadziła podobny puder, ale za to w kamieniu.
Używam tego produktu od:2006

Cellulit jak stosować kosmetyki

dobry

Dokładnie tak jak w podsumowaniu recenzji, dobry puder nabłyszczający i rozświetlający niestety od dłuższego czasu nie dostępny już w regularnej sprzedaży. Dostałam go ponad rok temu od przyjaciółki, która bardzo lubuje sie w tego typu kosmetykach. Delikatne drobinki miki ładnie mienią sie i w świetle sztucznym (sprawdzone na ubiegłorocznej imprezie sylwestrowej) jak i w słońcu. Przyprószony dekolt i ramiona ładnie mienią się złota poświatą.
Jednak jak dla mnie, produkt ma wielki minus, a mianowicie nieporęczne opakowanie i konsystencję (wolę pudry w kulkach lub kompakcie), z którą łatwo przesadzić podczas aplikacji. No i ta cena... nie jestem do końca pewna czy nie jest ona zbyt wygórowana?

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Warto go mieć

Obecnie puder został udoskonalony i znajdziemy go pod nazwą Pryzmatyczny puder do twarzy Giordani Gold. Puder doskonały do wykończenia makijażu wieczorowego. Można go śmiało stosować na ramiona i dekolt. Daje subtelny blask, dzięki mikrocząsteczką odbijającym światło.

Idealny!!!

Rewelacja!
+śliczne pudełeczko, bardzo poręczne i zakręcane, więc nie otworzy się i nie wysypie
+brawo za wygodny puszek/gabeczkę
+efekt widoczny, ale nie nachalny
+drobinki maleńkie i lekkie (nie znosze tych gruboziarnistych pudrów)
+ślicznie odbija światło, na wielkie wyjścia można nałożyć na całą twarz i efekt jest rewelacyjny
+używam an cale ciało albo... włosy!
+trwały, nie osypuje się
+nie ma zapachu więc nie gryzie się z perfumami
+używam na matowe lub perłowe cienie aby dodać im blasku lub jako sam rozświetlacz- SUPER EFEKT
+wydajne. używam, używam i używam, a tu wciąż ponad połowa opakowania

-? nie ma!!

Ok, odkąd kupiłam pryzmatyczny puder do twarzy, ten zszedł na drugi plan, ale tylko dlatego, że jest bardziej wyrazisty niz tamten. :)
Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań:1/2

Bez wad :)

5 gwiazdek. Bo cóż mogę mu zarzucić? Używam od czasu do czasu, na imprezy. Pięknie rozświerla, nie osypuje sie na ubrania, jest nawet trwały. Bardzo wydajny - no ale używam go rzadko. Polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Dostałam w prezencie i musze przyznać, że to jeden z moich ulubionych kosmetyków!
Pięknie nabłyszcza i rozświetla! Błyszczy i przy tym efektywnie może zakryć drobnr nirdoskonałości.

POLECAM SERDECZNIE!

cudeńko:)

Najlepszy puder nabłyszczający jaki kiedykolwiek miałam. Efekt na wieczorne wyjście robi niesamowity!!! Tworzy na twarzy i na ciele przepiękną powłoczkę ze złotego pyłu (przy nim wszystkie nabłyszczacze w kulkach czy sprayu chowają się przy nim) Na codzień to on się oczywiście nie nadaje :) bo nie to jego celem ale na imprezowy makijaż niezastąpiony. Uwielbiam go stosować szczególnie na lekko opaloną buzię, wtedy efekt ze złotą poświatą jest cudny!!! Mam ten puder już bardzo długo, i na jakiś czas mi jeszcze wystarczy.Niestety już od bardzo dawna nie widziałam tego pudru w katalogu :( Jeśli tylko pojawi się to na pewno kupie sobie kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...

brawo oriflame

Puder doskonały. Ma bardzo małe złote drobinki, które świetnie rozświetlają kości policzkowe i inne partie twarzy i ciała, które chcemy wyeksponować. Mimo niewielkiej pojemności puder starcza na długo. Ja go stosuję najczęściej wsypując niewielką jego ilość do pudru w kuleczkach oriflame i snakładam dużym pędzlem na kości policzkowe jak róż. Daje to niesamowity, trwały efekt.
Można za jego pomocą stworzyć piękny makijaż jesienno-zimowy.
Szkoda, że tak rzadko pojawai się w katalogu.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:trochę z pierwszego

rewelacja

to prawdziwe cudo wspaniale rozświetla buźkę najlepiej nakładac na kości policzkowe powieki dekold i ramiona efekt powalajacy, pigmęty są delikatne nie nachalne jak brokat tak pieknie połyskuja w słóńcu i w świetle. Choć drogi warty swojej ceny.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Migotka

Bardzo dobry puder, mimo że nie przepadam za pudrami sypkimi ze względu na opakowanie, ale ten puder zaskoczył mnie efektem jaki daje na skórze, pięknie rozświetla, ma delikatne złote drobinki, które powodują że cera jest rozpromieniona i migocze w świetle, dobry na kości policzkowe i pod łuk brwiowy, ja czasem używam także na cienie do powiek żeby nadać im blasku i błyszczących drobinek, jest bardzo wydajny, może to opakowanie nie cieszy bardzo oka, ale efekt na skórze jest naprawdę dobry
ilość zużytych opakowań: 1