Giordani Gold, Lip Lustre (Błyszczyk do ust)

Giordani Gold, Lip Lustre (Błyszczyk do ust)

Głębokie kolory połączone z perełkami odbijającymi światło nadają ustom przepiękny, złocisty blask.
zł / 3 ml

dobry produkt

miałam oba, i czerwony i złoty. mimo dość rzadkiej konsystencji, przy nałożeniu normalnej (a nie nadmiernej) ilości, nie spływał mi z ust; o dziwo idealnie, świetnie, wspaniale nawilżał - nie spodziewałabym się czego ś takiego po błyszczyku o aż tak lekkiej konsystencji. do tego zapach, w którym się zakochałam i kolorki też okazały się "moje". opakowanie śliczne, maleńkie, ale..... no właśnie, tu się zaczynają 'ale'. jak na takie maleństwo, mimo, że jakościowo też mi odpowiada, jest ZA DROGI. kupiłam aż dwa tylko dlatego, że odkupiłam je po 8zł za sztukę od koleżanki, która radośnie kupiła dwa i okazało się, że jej nie pasują kolorystycznie. i troszeczkę mały wybór kolorów - tylko dwa. za to nie ujmuję im ani jednej gwiazdki, bo to nie jest wada produktu, tylko decyzja firmy. utnę im jedną * za to, że niestety jeden minusik mają - POTWORNIE szybko znikają z ust. te błyszczyki pod względem znikania (bez powodu - nie kiedy jem i piję) pobiły wszelkie rekordy:((

mimo tego, żałuję, że zostały wycofane, bo kupiłabym jeszcze.

Lubię go:)

Mam kolorek Golden Berry, który bardzo ładnie podkreśla naturalną czerwień ust. Ma miły cytrusowy zapach, małe, poręczne opakowanie. Sam blyszczyk zawiera wiele, malenkich zlotych drobinek, które ładnie połyskują na ustach. Podoba mi się efekt, który oceniam na 4 gwiazki:) Odejmuje jedną za cenę i trwałość.

ale blysk!

Maly, zgrabny pojemniczek, z krotkim patyczkiem zakonczonym aplikatorem.
W srodku blyszczace drobinki o wyraznym owocowym(cytrusowym) zapachu.
Zeby nalozyc odpowiednia ilosc trzeba kilka razy umoczyc aplikator i rozsmarowac.
Ciezko go "zostawic" na ustach. I za to wielki minus.

Cena stanowczo za wysoka!

Ilość zużytych opakowań: kazdy po 1

fakty i mity depilacja

małe cudeńko :)

Oceniam kolor Golden Berry. Ucinam jedną gwiazdkę za pojemność, która w porównaniu z ceną (promocyjna 24,90) jest niewielka. Jak dla mnie błyszczyk to rewelacja. Ślicznie podkreśla kolor ust. Jest półprzezroczysty. Nadaje się zarówno dla osoby o śniadej cerze (ja), jak i dla blondynki (ma go też moja przyjaciółka, która lubi jasne błyszczyki). Gorzej wygląda nałożony “na szminkę”, więc uznaje, że jego zadaniem jest podkreślenie naturalnego koloru.

ehhh ta cena....

Dostałam ten kosmetyk w prezencie i musze stwierdzić ze pomimo swojego filigranowego rozmiaru zachwycił mnie. Nie używam pomadek, tylko wszelkiego rodzaju błyszczyków. Lip Lustre „Gulden Berry” powiększa usta, stają się one „soczyste” ;) zostawia lekki naturalny odcień czerwieni. Jest wydajny wystarczą dwa pociągnięcia pędzelkiem aby uzyskać odpowiedni efekt. Niestety nie wiem czy skuszę się na zakup ponieważ 3ml za 35zl to rozbój w biały dzień…Ale mimo wszystko gorąco polecam.