Colour by Oriflame, Skin Balancing Foundation (Podkład normalizujący do cery mieszanej SPF 8)

Najnowsza generacja inteligentnych podkładów - kosmetyk przystosowuje się do zróżnicowanych potrzeb cery mieszanej. Regulatory sebum zapobiegają nadmiernemu błyszczeniu skóry w miejscach, gdzie cera jest tłusta. Ekstrakt z dzikiej róży odżywia, a filtry SPF 8 chronią skórę. Lekki/średni efekt kryjący, matowy wygląd.

nie polecam

-efekt kryjący bardzo lekki,
-nie zauważyłam dopasowania podkładu do mieszanej cery

+rzadki, łatwo się rozprowadza
trwałość średnia, kolory albo za żółte albo za różowe

radzę albo szukać czegoś lepszego albo z braku kasu kupić tańszy a podobnej jakości

Używam tego produktu od:

paskudztwo !!!

Zalety:
*na promocji tani

Wady:
*źle się rozprowadza, bez gąbeczki się nie obejdzie chyba że maskę chciałabym sobie zafundować
*zapycha pory
*wcale nie zapobiega błyszczeniu!!! efekt matowienia czy naturalności zerowy
*wysusza skórę :/

Używam tego produktu od:jakiś 1 rok temu go miałam

Na pewno nie!

Używałam dużo lepszych! Może do cery mieszanej tak ale na pewno nie dla tłustej! Wogóle nie kryje, słabo matuje, odcienie taki sobie i jest przereklamowany w katalogu

Używam tego produktu od:1tydzień

Manicure - kolorowy french

najlepszy

najlepszy podkład, jaki miałam. matuje naprawdę nieźle, nadaje równy koloryt całej twarzy, a przy tym nie jest zbyt widoczny i agresywny, czyli nie robi maski na twarzy. jest wydajny, nie trzeba go dużo nakładać. ma dobre kolory do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie. polecam, bo warto

Używam tego produktu od:1,5 roku

mam do niego zaufanie

Lubię podkłady matujące oriflame, a do tego mam szczególną slabość. Doskonale można dobrać kolor podkładu, rozprowadza się na twarzy cienką warstwą. Nie jest mocno kryjący, ale nie oczekuję tego od podkładu. Idealnie stapia się z cerą, nie podkreśla suchych miejsc ani rozszerzonych porów. Matuje na dobrych kilka godzin. Odpowiada mi i jest tani.

Używam tego produktu od:2 lata

ok

Następca mojego ulubionego starego CBO, zmieniony skład i troche gorsze efekty, może fakt nie zapychał mi skóry, ale za to nie krył już tak dobrze, matowił na kilka godzin ale nie na cały dzień. Kolory za to idealnie można było dobrać.

nienajlepszy.....

jak dla mnie odcien natural beige jest za jasny,cera po nim wyglada tak blado i szaro jakos..poza tym nie kryje prawie w ogole ani nie wyrownuje kolory skory...poza tym wysusza.Jedyne co dobre to to,ze go nie widac na twarzy..

średniak

Myślałam, że będzie lepszy, po pierwszych użyciach było nawet ok. Ale po kliku dniach okazało się, że nie matowi niemal wcale a właściwości kryjące zanikają po ok. 2 godz. Nie wysuszył mi skóry, więc mu wybacze i więcej nie kupię. Daję mu 2 i pół *

Nie kupię więcej

Ten podkład nie jest najgorszy, ale jak na tą cene oczywiscie mógłbybyć lepszy. Moja skóra była matowa rzeczywiscie przez kilka godzin przez kilka pierwszych dni kiedy zaczełam uzywac tego podkładu..teraz, po 2 miesiącach mogłabym niczym się nie malowac i moja skóra tez by tak wyglądała.Poza tym wysusza strasznie skórę.Nie polecam!!

w porządku

Całkiem fajny podkład. Lekki, idealnie stapia się z moją cerą (mam kolor natural beige), chociaż z początku bałam się, żeby nie był za żółty - kolor jest naprawdę idealny. Nie normalizuje w jakiś widoczny sposób - strefa T po kilku godzinach się świeci, ale tu zwycięża lekkość podkładu - po zastosowaniu sztyftu matującego mogę jeszcze raz nałożyć podkład na nos i czoło i nadal wygląda to naturalnie i... matowo:) Nie wysusza.
Zauważyłam też, ze w ciągu dnia jakoś dziwnie znika z twarzy i to mnie denerwuje.
Konsystencja lekko "gliniasta" czyli po kilku ruchach zasycha i zastyga na twarzy, czego nie lubię w podkładach, dlatego w przypadku tego, trzeba nakładać go małymi partiami. Zapach przyjemny.
Kupiłam w promocji (ok. 18 zł) - jak na tę cenę całkiem w porządku.

Używam tego kosmetyku od tygodnia
ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

dla mnie bomba

Kurcze no ja nie rozumiem takich ocen.... po pierwsze nie jest gesty tylko przed uzyciem trzeba wstrzanac jak pisze producent na opakowaniu. PO drugie kolorek nawet jelsi sie wydaje ciemny to doskonale stapia sie z cera, a natural beige jest naturalnym bezem. Beze maja to do siebie ze jest delikatnie zoltawy no wiec wszytsko sie zgadza. Efekt kryjacy rzeczywiscie sredni no ale tak producent w koncu pisze :) A jesli chodzi o efekt matujacy i normalizujacy to ja lepszego nie znam!! Uzywalam juz L'oreala, Avonu, Vichy ale zaden nie byl taki dobry jak ten przynajmniej w moim przypadku. Kazda z nas ma inna cere nie ma co sie oszukiwac i na jedna wlasciwosci i skladniki zawarte w podkladzie beda dzialac na druga nie, Oriflame na pewno na mnie dziala :)

Wysusza! :(

Mam mieszaną cerę jednak mi bardziej odpowiada jego nawilżający odpowiednik...Ma gęstawą konsystencję przez co dosyć ładnie kryje..niestety wystarczy ża użyję go dwa, trzy razy a skóra strasznie się wysuszyła i zaczęła złuszczać szczególnie na nosie :fou: Używam go jedynie mieszając z próbkami jego nawilżającego odpowiednika wtedy jakoś "ujdzie"