Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka transparentna)

Color, Ultra Colour Rich Renewable (Szminka transparentna)

Pojemność 4,6 g

Przejrzysta, mało kryjąca szminka z ładną paletą kolorów. Polecam ją do delikatnego makijażu, bo naprawdę niewiele ją widać na ustach, nadaje odcień z lekkim połyskiem i dyskretnymi drobinkami (w niektórych odcieniach).

ładny efekt

Szminka nadaje efekt delikatnego, dyskretnego koloru podkreślającego naturalnie usta. Wygląda bardzo ładnie, pozostawia warstewkę delikatnego koloru. Nie wysusza ust. Wydajna. Średnio trwała.

Średnio

Jest nawet dobra nawet długo trzyma sie na ustach lecz nienawilża wręcz wysusza i żle sie rozprowadza no powiem szczerze juz jej niekupie jakos avon nieumie robić dobrych kosmetyków

Nietrwała

Jest lekka, prawie nie czuć jej na ustach. Bezzapachowa. Wydaje się być twarda, jednak dobrze się rozprowadza. Zawsze kiedy ją nakładam mam wrażenie, jakby była wilgotna; całkiem miłe uczucie. :) Mam odcień <i>Flirty</i>, który na moich ustach jest ledwo widoczny, daje efekt bardzo delikatnego i naturalnego makijażu - tyle tylko, że trochę błyszczy i migoce. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie była tak strasznie nietrwała.

Ilość zużytych opakowań: pół jak na razie.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

bardzo fajna:)

bardzo fajna pomadka:) dlugo trzyma sie na ustach i praktycznie w ogole sie jej nie czuje:) bardzo dobrze nawilza usta i ma subtelny i dyskretna zapach:) jest wydajna i nadaje ustom ladny kolorek:) baaardzo ladne opakowanie:) Ilość zużytych opakowań: 2

przyzwoita

Dobra szminka, mięciutka, nawilża usta, ładnie je eksponuje. Naturalne i klasyczne kolory. Estetyczne i trwałe opakowanie.Ilość zużytych opakowań: 2

rewelacja

mam shimmering gold i jestem bardzo zadowolona. delikatny kolorek, sliczny zapach. dosc dlugo trzyma sie na ustach i - co jest wazne- nie wysusza ich. jestem bardzo zadowolona.

też średnia

Miałam taki odcień...jak on się...juz wiem: Mauve coś tam, coś tam. Druga szminka, którą zużyłam w całości. Transparentny kolor, ładnie, delikatnie podkreśla usta, nie wysusza, trzyma sie raczej kiepsko, no ale... Jak kupować, to w promocji. Przyjemna w użyciu. Na kolana mnie nie rzuciła, ale tez nie mogę jej zarzucić jakichś strasznych błędów :-)Używałam około pół roku/ Ilość zużytych opakowań: jedno w całości ;-)

fajna

Pierwsza szminka Avonu, która przypadła mi do gustu. Jest delikatna, bardzo dobrze się rozprowadza, ładna paleta kolorów, nawilża usta i nadaje im naturalny blask.Polecam

delikatna

bardzo fajna, delikatna i naturalna pomadka. Dobrze rozprowadza się na ustach, daje ładny, subtelny połysk. Ładnie pachnie. Nie wysusza ust.

bardzo sympatyczna

Podobają mi się tego typu szminki :). Leciutki zapach, takaż konsystencja, dobre rozprowadzenie, delikatny i naturalny kolor... przy tym nie pokrywają ust "tapetą" tylko tak cieniutko, przyjemnie. Kolejny plus: nie ma efektu wysuszenia ust, cały czas są ładne. Opakowanie mi nie przeszkadza, do braku trwałości szminek też już się przyzwyczaiłam, więc również nie zgłaszam zastrzeżeń (wszystkie trwałe szminki potwornie wysuszają usta), tym bardziej, że ta szmika znika równomiernie. Moje ulubione kolory to sheer rose i plum shadow, bardzo dobre dla zim.

fajna

Bardzo fajne szmineczki.<BR>Takie nierzucające się w oczy odcienie, które na ustach wyglądają bardzo delikatnie.<BR>Dosć trwałe.

bardzo bardzo

Zakochałam się w kolorze Rose!Natychmiast ją zamawiam.Kolor jest fantastyczny-jak płatki róży:),dosyć głęboki odcień jednak absolutnie nie nachalny, jestem brunetką typu zima,więc pasuje idealnie i wzbudza zachwyt otoczenia.Nie mogę powiedzieć żeby była szczególnie transparentna:)Pokrywa jednak usta gładziutką,cieniuteńką,idealną i lekką warstwą.Zupełnie nie czuję jej na ustach.Nawilża.Odejmuję gwiazdkę za trwałość-jak wszystko co dobre-nie trwa wiecznie,ale z przyjemnością będę się nią malować 24h na dobę więc absolutnie mi to nie przeszkadza.Przynajmniej częściej będę oglądać w lusterku ten boski odcień na moich ustach:)