Total Control, Multi-Benefit, Siateczkowe chusteczki do mycia twarzy

Total Control, Multi-Benefit, Siateczkowe chusteczki do mycia twarzy

Chusteczki do mycia twarzy Clearasil Total Control zawierają delikatne substancje nawilżające i myjące. Po zwilżeniu wodą pienią się, dzięki czemu umożliwiają dokładne oczyszczenie skóry i delikatne złuszczenie obumarłego naskórka.

Usuwają kurz, makijaż i nadmiar tłuszczu, pozostawiając skórę czystą, świeżą i matową.

Chusteczki zostały wykonane z miękkiej tkaniny i są nasączone delikatnymi substancjami nawilżającymi i myjącymi. Ponadto zawierają substancje czynne, które delikatnie złuszczają obumarły naskórek i dokładnie oczyszczają pory, zapobiegając powstawaniu niedoskonałości. Chusteczki skutecznie usuwają kurz, zabrudzenia i makijaż, pozostawiając twarz czystą, świeżą i matową.

Clearasil Total Control to linia delikatnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które pozwalają odzyskać kontrolę nad kapryśną, młodą skórą. Kosmetyki zawierające naturalne składniki i witaminy, zaspokajają pięć podstawowych potrzeb młodej skóry: nawilżają, matują, tonizują, chronią przed słońcem i pomagają zapobiegać wypryskom.

Cena: 17,99 zł / 30 chusteczek

moja młodość

Clearasil kojarzy mi się z moją wczesną młodością i walką z efektami okresu dojrzewania ;-P. Niestety te chusteczki to jeden z moich atrybutów w tamtych czasach. Duże, trochę słabo pieniące się i potwornie ściągające buzię. Zużyłam chyba trzy opakowania ( które potem służyły mi do przechowywania drobiazgów ^^) po czym przyszło otrzeźwienie i zaczęłam używać czegoś mniej inwazyjnego.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 4 lub 3 opakowania

***

Chusteczki są duże i spokojnie mozna nimi umyc dokładnie cała twarz. Bardzo dobrze usuwa makijaż. Niestety mało się pieni. Najbardziej przeszkadza mi to, że wysuszają i napinają skórę. Gdyby nie to, byłyby naprawdę dobre

fajne :)

Kupiłam jakiś czas temu jedno opakowanie tych chusteczek i byłam bardzo zadowolona. Nie podrażniły, nie wysuszyły :)

Dobrze zmyły makijaż i pozostawiły skórę świeżą i dobrze oczyszczoną :)

Na codzień wolę żel+woda, ale w ekstremalnych sytuacjach te chusteczki się sprawdzają.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku

depilacja opóźnianie porostu włosów

fajne:)

Moje najnowsze odkrycie kosmetyczne ;) Zakupilam te chusteczki skuszona promocja w Euroaptece - 4,99 zl za opakowanie (!!) i chyba pojde znowu zrobic sobie zapasy:)
Chusteczki swietnie czyszcza twarz, zmywaja dokladnie makijaz, nie podrazniaja skory. Sa dosc duze wiec przecinam je jeszcze na pol i taka wielkosc jest odpowiednia.
Cera jest przyjemnie odswiezona, nie napina sie, nie przesusza.
POLECAM!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobre

Bardzo odpowiadaja mi te chusteczki, fajnie usuwaja makijaz, ladnie pachna i zawieraja w sobie duzo substancji czyszczacych i fajnie sie pienia, skora jest ladnie oczyszczona i nawilzona, zamierzam kupic nastepne opakowanie

do 3 razy sztuka

Zachęcona ideą takowych chusteczek kupiłam kiedyś podobny produkt Olay i jako, że idea ta bardzo mi spasowała postanowiłam wypróbować i te. No i w sumie skończyło się na próbowaniu, bo po zużyciu 3 chusteczek nie mam już odwagi ich używać. Za pierwszym razem wszystko było ok - twarz starannie oczyszczona i ani trochę nie podrażniona :) Za drugim razem lekko zaczerwieniły mi się policzki :( a za trzecim nie tylko się zaczerwieniły, ale jeszcze delikatnie zaczęły piec i skóra stała sie odczuwalnie ściągnięta :(:( Także po tych 3 użyciach wiedziałam już, że chusteczki te nie są dla mnie, czyli dla posiadaczki cery mieszanej, szybko przesuszającej się, wrażliwej i do tego naczynkowej. Polecałabym je raczej cerom mieszanym i tłustym, ale bez skłonności do podrażnień czy wysuszania, bo chusteczki naprawdę dobrze i dokładnie oczyszczają. Same w sobie są w sumie delikatne, w sensie, że nie drapią twarzy, ale środek, którym są nasączone jest dla mnie z lekka żrący ;) Poza tym porównując je do chusteczek Olay - z pianą to u nich kiepsko. Pienią się ledwo co i nie ma raczej możliwości używania połówki chusteczki na raz, bo raczej nie da rady. W sumie pewności nie mam, bo nie sprawdzałam, ale w moim przypadku po użyciu półówki chusteczki Olay też czułam się niedomyta ;) a w tym przypadku byłoby chyba jeszcze gorzej. Ogólnie rzecz biorąc daję im 3 *** bo chyba nie są przeznaczone dla takiej cery jak moja, więc 2 ** byłyby dla nich krzywdzące. Ale z drugiej strony, pewnie jakbym ich poużywała dłużej i całkowicie rozdrażniła swoją cerę to i na 1 * by nie zasłużyły...

Używałam tego kosmetyku przez 3 dni / ilość zużytych opakowań: 3 chusteczki z pierwszego i ostatniego pudła

a mi sie podobaja...

kupilam je kompletnie przez przypadek, nie czytajac napisu na opakowaniu pomyslalam, ze to po prostu wieksze opakowanie 'zwyklych' chusteczek do demakijazu , a tu niespodzianka:)
maja wygodna forme dosc duzych kawalkow materialu
wraliwa cere moga na pewno podraznic, gdyz sa dosc szorstkie (mam wrazenie peelingu)
na pewno dokladnie oczyszczaja
na pewno tez usuwaja martwy naskorek, jak zapewnia o tym producent
sama forma podpatrzona chyba u OLAY:)
w sumie: calkiem fajny produkt do tlustej cery

Gdzie ta piana? :(

Oj kusiły mnie te chusteczki, kusiły... I wreszcie się skusiłam i teraz bardzo żałuję. Od samego początku wydawały mi się dziwne - Jak się nimi umyć ?? Zrobiłam pierwsze podejście, zmoczyłam chusteczke, zaczęłam myć nią buzię. Od razu zaczęła mnie piec i szczypać buzia. :( Bardzo mnie podrażniły. Na dodatek mają nieciekawy zapach i się prawie wcale nie pienią :( Próbowałam na różnie sposoby wyczarować tą pianę, ale nic :( Jak nie było, tak nie ma. Ciężko jest się umyć tymi chusteczkami. Gdy ich używam mam wrażnienie jakbym wzięła normalną chusteczkę, zmoczyła ją i pocierała buzię. Dokładnie to samo. Na dodatek chusteczki nie starczają na długo ( to akurat dla mnie jest plusem, bo nie musiałam się z nimi długo męczyć :D :D :D )Przy codziennym używaniu (rano i wieczorem ) starczają na 15 dni.
Poza tym nie oczyszczają dobrze. NIe zmywają dokładnie pudru czy podkładu. NIe polecam.

***

W zasadzie wypadłoby mi przepisać treść mojego zgłoszenia i na tym mogłabym zakończyć recenzję.

Chusteczki są naprawdę fajną alternatywą dla osób nie lubiących żeli do twarzy. Wykonane ze specyficznego materiału, po namoczeniu, uwalniają z siebie substancję skutecznie oczyszczającą twarz. Przy czym jedna, najważniejsza uwaga - absolutnie nie nadają się do cery naczynkowej. Są niesamowicie silne i doprowadziły do potężnego podrażnienia mojej cery :(