Versace, Crystal Noir EDP

Versace, Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir pochodzi z warsztatu znanego na całym świecie włoskiego domu mody Versace, który już przez kilkadziesiąt lat wyznacza trendy w świecie mody. Według Donatelly Versace Crystal Noir to rzadka, zmysłowa i łagodna esencja. Ta woda perfumowana pojawiła się na rynku w 2004 roku.
Owocowo - orientalny charakter perfum oferuje magiczne przeżycie swojej właścicielce i ludziom w jej otoczeniu. Najpierw rozwija się podstawa perfum, która ma postać świeżych tonów i soczystej pomarańczy. Następnie ukazuje się serce perfum złożone z upojnej gardenii i omamiającej piwonii. Cała ta dopracowana i zmysłowa kompozycja rozwija się wzajemną grą leśnych ekstraktów. Luksusowa ambra w połączeniu z jedwabnym drzewem sandałowym z kroplą zmysłowego piżma wyczaruje ciepłe uczucie.
Versace Crystal Noir pozostawia fantazyjne wrażenie wyjątkowej chwili, którą będziesz chcieć powtórzyć.

Głowa: świeża nuta, pomarańcza
Serce: gardenia, piwonia
Podstawa: drzewo sandałowe, ambra, piżmo

50 - 100ml

82% jesień/zima 18% wiosna/lato

Słynny "zapach prostytutki"

Własnie tak podsumowala go jedna vlogerka/blogerka.Zapach jest erotyczny,ma cos wspolnego z Addictem Diora jak dla mnie.Doskonaly na wieczor,do eleganckiej sukienki i czarnych ponczoch.Mega kobiecy,otulajacy w chlodne pory roku.

Używa produktu od: próbka

Mdłe

Zapach przy pierwszym zetknięciu się z nim bardzo mi się spodobał, niebanalny ,oryginalny zapach.Po czasie wyczuwałam już tylko kokos , który rozumiem by był w balsamie nawilżającym albo mleczku do opalania, ale nie perfumach. Zapach za mdły i za słodki dla mnie.

Jedna z ulubionych

Kupiłam perfume ponad rok temu , muszę przyznać że szybko skradla moje serce . Jest super trwała,ma piękny flakonik , świetnie sprawdza się w sezonie jesienno-zimowym lub na wieczorne wyjścia .Na pewno kupię ponownie !

Mexx Look up now

Kobiecy

Zakochałam sie w tym zapachu. Przez pierwszą butelke którą dostałam w prezencie nie jestem w stanie znaleść nic innego co mogo by na mnie zrobic efekt WOW!

Versace Crystal Noir

Jak dla mnie, jeden z piękniejszych zapachów .. :) już od ładnych kilku lat zakupuje flakonik na porę jesienno-zimową :) wątpię, żeby kiedykolwiek mi się znudził, ma w sobie to coś, nie banalny,elegancki zapach, świetnie się czuję nosząc go na sobie i zawsze wracam do wspomnien :)

Fantastyczne

Cudowny zapach... niezwykle kobiecy i elegancki. Nie przypadnie do gustu, kobietom gustującym w delikatnych zapachach, ponieważ te perfumy odznaczają się raczej ciężkim zapachem, ale nie duszącym, czy obciążającym.
Utrzymują się niezwykle długo. Opakowanie zgrabne, ciężkie i eleganckie.

Czuję, że jestem kobietą

Pewnego dnia jechałam tramwajem i zapytałam siedzącej koło mnie dziewczyny czym tak cudownie pachnie - to był Cristal Noir.
Uwielbiam ten zapach.
Jest bardzo trwały. Apaszki i szaliki pachną mi tygodniami.
Czuję się w tym zapachu bardzo kobieco.

Jedne z ulubionych

Trwały, elegancki zapach, ukryty w eleganckim flakonie. Uwielbiam nim pachnieć wieczorami i w chłodniejsze dni. Nie jest zbyt drogi, bo 90 ml można dostać za około 200 zł.

Przepiękny

Uwielbiam ten zapach, jest przepiękny. Jest ciężki, ale nie przytłaczający, nie można przejść koło niego obojętnie. Dodaje elegancji i kobiecości, osobiście, gdy spryskałam nim skórę nie czułam go na sobie, ale zawsze słyszałam na jego temat wiele komplementów.

Zdecydowanie na tak

Jest to piękny, ciężki zapach w równie ciężkim i pięknym flakonie. Idealnie nadaje się na wieczory dla eleganckich pań. Na pewno nie jest to zapach dla każdego ani na każdą porę dnia i roku. W cieplejsze pory roku byłby zbyt ciężki.

+ elegancki flakon
+ piękny, ciężki i bardzo wyczuwalny zapach
+ trwałość

Chodzi za mną wciąż ten zapach

Uwielbiam!
Zakupiłam mały flakonik z ciekawości, jak mogą takie perfumy się sprawdzać.
Zapach utrzymuje się długo, jest przyjemny, delikatny ale zarazem kobiecy. I to właśnie jest w nim najlepsze, że nie jest kolejną przesłodzoną nutą, czy obciarzoną kwiatową.
Mojemu partnerowi także się bardzo podobał, a mi do każdego looku dodawał poczucia kobiecości.
Niewątpliwie zakupie jeszcze ale już pełnowymiarowy produkt, bo jest bezbłędny

Trwałe perfumy nie dla każdego

Zapach totalnie nie przypadł mi do gustu. Moim błędem było kupienie go w ciemno, tylko sprawdzając nuty zapachowe. Zapach jest intensywny i zdecydowanie bardziej mogę go zaakceptować następnego dnia, dlatego często psikam nim ubrania dzień przed założeniem. Flakon jest po prostu przepiękny, tak jak i wszystkie inne pozostałe. Crystal Noir jest mocny, dobry na zimę, zdecydowanie nie na lato. Trwałość rewelacyjna, dlatego zapach dostaje tyle gwiazdek! Nie mogę zaniżać ogólnej noty tylko za to, że nie dopasowałam zapachu.