Versace, Crystal Noir EDP

Versace, Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir pochodzi z warsztatu znanego na całym świecie włoskiego domu mody Versace, który już przez kilkadziesiąt lat wyznacza trendy w świecie mody. Według Donatelly Versace Crystal Noir to rzadka, zmysłowa i łagodna esencja. Ta woda perfumowana pojawiła się na rynku w 2004 roku.
Owocowo - orientalny charakter perfum oferuje magiczne przeżycie swojej właścicielce i ludziom w jej otoczeniu. Najpierw rozwija się podstawa perfum, która ma postać świeżych tonów i soczystej pomarańczy. Następnie ukazuje się serce perfum złożone z upojnej gardenii i omamiającej piwonii. Cała ta dopracowana i zmysłowa kompozycja rozwija się wzajemną grą leśnych ekstraktów. Luksusowa ambra w połączeniu z jedwabnym drzewem sandałowym z kroplą zmysłowego piżma wyczaruje ciepłe uczucie.
Versace Crystal Noir pozostawia fantazyjne wrażenie wyjątkowej chwili, którą będziesz chcieć powtórzyć.

Głowa: świeża nuta, pomarańcza
Serce: gardenia, piwonia
Podstawa: drzewo sandałowe, ambra, piżmo

50 - 100ml

79% jesień/zima 21% wiosna/lato

Mój zimowy towarzysz

Kupiłam duży flakonik totalnie w ciemno. Nie wąchałam nawet próbki, przeczytałam tylko opis na stronie. Intuicja mnie nie zawiodła. To jest zdecydowanie jeden z moich zapachów. Pachnie tak wyjątkowo i jest bardzo trwały. W letnim sezonie używam innych zapachów, bo ten jest trochę z ciążki, ale... używałam go już 3 sezony i mam jeszcze połowę! Nie jestem szczególnie oszczędna z perfumami, ale też nie wylewam na siebie całej fiolki za każdym razem. Każdy ma inny gust, ale co do trwałości i wydajności jest fenomenalny, dla mnie również dotyczy to zapachu!

Wspaniały

Przepiękny, intensywny zapach z nutą orientu, bardziej na wieczór, niż na dzień. Zapach utrzymuje się na ciele bardzo długo i pozostawia za sobą tzw. ogon. Niezastąpiony na wieczorowe wyjścia. Perfumy rozwijają się na skórze, przez co ciągle wyczuwa się na sobie ich zapach. Przepiękny flakon stanowi sam w sobie ozdobę toaletki. Zwraca uwagę płci przeciwnej, często słyszę pytania o te perfumy, gdy mam je na sobie.

Moje numer jeden

Są to takie perfumy, które przyciągają uwagę mężczyzn. jak to mówiła Olfaktoria ,,zapach prostytutki" . Coś ma w sobie takiego wyjątkowego, bardzo dobrze utrzymuje się na skórze. Jest to zdecydowanie zapach z ogonem, może my go nie czujemy ale on unosi się daleko za nami.

Piękny i trwały zapach!

Versace, Crystal Noir to perfum o oryginalnym,pięknym zapachu. Jest bardzo trwały,utrzymuje się cały dzień. Kupiłam pierwszy raz i na pewno zagości u mnie na stałe,polecam ten produkt!

Bardzo kobiece i seksowne !

Versace Crystal Noir są jak dla mnie kwintesencją kobiecości - to zdecydowanie najlepszy zapach tej marki !!!

Zacznę od flakoniku - niby minimalistyczny ale nakrętka robi swoje, na pierwszy rzut oka widać, że to produkt bardzo elegancji, z wyższej półki ;)
Zapach - cudo !!! Delikatny i subtelny ale nieoczywisty (otulony nutką tajemniczości) a jednocześnie intensywny i trwały. Nie wiem czemu ale wyczuwam tam nutę kokosa chociaż go tam nie ma... na szczęście nie jestem sama i wiele osób ma podobnie :)
Możecie mi wierzyć, że nie ma takiej osoby, która nie zapytałaby jakich perfum używam, a męska część wprost za nimi szaleje.
Zapach jest przyjemny dla nosa - nie jest ciężki ani duszący przez co świetnie sprawdzi się na każdą porę roku i każdą porę dnia. Nieważne czy wybieram się do pracy czy na randkę, jeżeli chcę poprawić sobie humor i poczuć się wyjątkowo wystarczy, że popsikam się właśnie Crystal Noir :)

Perfumy do najtańszych nie należą jednak są one warte swojej ceny - zapach, trwałość, flakonik oraz wydajność - rzadko można się spotkać z zapachem, który miałby wszystkie te cechy ...

Polecam !

Kobiecy i zmysłowy

Uwielbiam ten zapach. Jest ciepły i zmysłowy, a przy tym bardzo kobiecy. Dodaje seksapilu i pewności siebie. Najlepiej pasuje do eleganckiego stylu. Bardzo długo utrzymuje się na skórze.

Słynny "zapach prostytutki" :)

Mam mnóstwo zapachów, ale do kryształków zawsze wracam - posiadam także wersję Bright Crystal. Crystal Noir kupiłam z polecenia blogerki Olfaktorii, która rozsławiła ten zapach w sieci, żartobliwie nazywając go "zapachem prostytutki". To piękna, intrygująca kompozycja, która na długo zapada w pamięć. Zbiera mnóstwo komplementów, więcej niż wersja Bright Crystal. To tzw. zapach z ogonem, czują go wszyscy dookoła. Niejednokrotnie inne kobiety pytały mnie czym pachnę i zupełnie się nie dziwię. Nuty zapachowe to gardenia, drzewo sandałowe i ambra.

Uwielbiam!

Moje ulubione perfumy! Zapach jest po prostu przepiękny! Uzywam ich codziennie od 3 lat i jestem zachwycona, czesto gdy się z kims spotykam , ta osoba prosi o nazwe zapachu. Napewno kupie jeszcze nie jedno opakowanie :)

Piękny,ciężki zapach

Dosłownie kilka lat minęło za nim się na niego skusiłam.Czekałam aż moda na niego przestanie być tak wielka.Skuszona promocją naprawdę korzystną w Hebe postanowiłam go nabyć.Jestem kobietą lubiąca bardzo słodkie zapachy.Trochę minęło za nim odnalazłam swoje gusta perfumowe.
Zacznę od opakowania.Jest bardzo eleganckie,porządne i ciężkie.Ładna zatyczka w kształcie rubiniu czy jakiegoś kamienia sprawia,że wygląda na naprawdę wyjątkowy flakon.Rozypla sie je bardzo łatwo.Utrzymują się bardzo długo i są idealne na jesienne wieczory czy na większe wyjścia np.randkę.
Polecam każdej kobiecie,która chce się poczuć pewnie siebie i budować stopniowo

Wizaz make my buy it

Zapach kupiony przez recenzje odrobinę poniżej ( dziękuje kochana ;D )
Butla piękna grubo ciosana , przydymiona i elegancka , czuć jej ciężar w dłoni , ale nie wadzi mi to.

Na mojej skórze otwiera się mocnym kardamonem i imbirem, czuje się jak w orientalnym sklepie z przyprawami w którym leciutko dymią kadzidełka.
Następnie na imbir nakłada się kwiat pomarańczy , nie jest zbyt rześki gdyż jest obficie posypany pieprzem.
Gdy stery przejmuje kokos robi się już dużo lżej ale nadal bardzo seksownie , kokos jest świeży , odrobine mleczny wiruje z nim zadziorna nuta gardenni i kremowe obłoki gorącego sandałowca.

Fenomenalna trwałość z pięknym dymno- kremowym ogonem.

Podkreśli każdą kobietę która ma swoje jasno zarysowane zdanie , bo jest to ten z zapachów który obwieszcza z głośnym przytupem pojawienie się właścicielki.
Jeśli jesteś już w tym wieku , że masz świadomość własnej kobiecości i sensualności stworzysz z tym zapachem parkę genialnie dobraną.

Tajemniczy , kobiecy , erotyczny - genialny :)

Bardzo zmysłowe perfumy na wieczór.

Prawda znana od dawien dawna - uwielbiam słodkie, mocne i esencjonalne zapachy. Te z rodziny gourmand też mi nie straszne, podobnie jak mocne kwiaty czy orient. Pomarudziłam i mam własny flakon kryształowego szczęścia.

PLUSY:
+Flakon, doskonale odwzorowuje naturę perfum-ciężki, mroczny, tajemniczy, zakazany, tak bardzo 'noir'....Całość wykonana precyzyjnie i idealnie, atomizer rozpyla lekką mgiełkę zapachu.
+Cena, jak na zapach z tej półki jest ona przystępna, zwłaszcza że perfumy są wydajne.
+Wydajność i trwałość - wystarczą bowiem dwa psiknięcia, by móc cieszyć się zapachem przez długie godziny, na materiałach trwa aż do prania.
+Doskonała projekcja, zapach jest wyczuwalny przez cały czas, zostawia ogon, jest komplementowany, zarówno przez płeć przeciwną, jak i przez kobiety.

Sam zapach jest wprost doskonały na wieczór. Upajająca, słodka gardenia, lekko kwaskowa pomarańcza, odrobina słodkiej piwonii, egzotyczny kokos , a to wszystko w towarzystwie piżma, drzewa sandałowego i ambry.

Kokos z gardenią zdecydowanie dominują, gęste, esencjonalne, aż ociekają seksem i zmysłowością. Ambra jest gorąca i fantastyczna, piżmo dodaje pudrowego, misiowego charakteru, ale nie są to perfumy grzeczne i ugłaskane.
Emocje aż buchają z niego, to jak para tańcząca tango, między nimi nic się jeszcze nie wydarzyło, ale powietrze aż drga z pożądania.
Niezwykle wyrafinowany, słodki i mocny, pasuje tylko pewnej siebie i świadomej swej siły kobiecie. Nie wulgarnej, bo te perfumy takie nie są, raczej pełnej seksapilu, lubiącej kusić i wabić, ale wszystko to w luksusowej i magicznej oprawie. Upojny i nie do podrobienia.

Minusów te perfumy nie posiadają, uwielbiam nosić je wieczorową porą - gdzie się nie pojawię, tam oczy są zwrócone na mnie.
Doskonały na każdą porę roku, byle wieczorem, za dnia są dla mnie niestosowne i sporo tracą, za to wieczorem odkrywają swoje prawdziwe ja.

Niepotrzebna jest mini i dekolt, wystarczy Crystal Noir.

Najpiękniejszy zapach na wieczór!!!

Zapach jest cuuudny! Idealny na wieczorną/nocną randkę. W ciągu dnia mógłby udusić nas i wszystkich w pobliżu. Jest niesamowicie intensywny i bardzo długotrwały. Z całą pewnością nie jest nijaki. Ma swoich zwolenników jak i osoby które go nienawidzą.