Versace, Crystal Noir EDP

Versace, Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir pochodzi z warsztatu znanego na całym świecie włoskiego domu mody Versace, który już przez kilkadziesiąt lat wyznacza trendy w świecie mody. Według Donatelly Versace Crystal Noir to rzadka, zmysłowa i łagodna esencja. Ta woda perfumowana pojawiła się na rynku w 2004 roku.
Owocowo - orientalny charakter perfum oferuje magiczne przeżycie swojej właścicielce i ludziom w jej otoczeniu. Najpierw rozwija się podstawa perfum, która ma postać świeżych tonów i soczystej pomarańczy. Następnie ukazuje się serce perfum złożone z upojnej gardenii i omamiającej piwonii. Cała ta dopracowana i zmysłowa kompozycja rozwija się wzajemną grą leśnych ekstraktów. Luksusowa ambra w połączeniu z jedwabnym drzewem sandałowym z kroplą zmysłowego piżma wyczaruje ciepłe uczucie.
Versace Crystal Noir pozostawia fantazyjne wrażenie wyjątkowej chwili, którą będziesz chcieć powtórzyć.

Głowa: świeża nuta, pomarańcza
Serce: gardenia, piwonia
Podstawa: drzewo sandałowe, ambra, piżmo

50 - 100ml

71% jesień/zima 29% wiosna/lato

Fantastyczne

Cudowny zapach... niezwykle kobiecy i elegancki. Nie przypadnie do gustu, kobietom gustującym w delikatnych zapachach, ponieważ te perfumy odznaczają się raczej ciężkim zapachem, ale nie duszącym, czy obciążającym.
Utrzymują się niezwykle długo. Opakowanie zgrabne, ciężkie i eleganckie.

Czuję, że jestem kobietą

Pewnego dnia jechałam tramwajem i zapytałam siedzącej koło mnie dziewczyny czym tak cudownie pachnie - to był Cristal Noir.
Uwielbiam ten zapach.
Jest bardzo trwały. Apaszki i szaliki pachną mi tygodniami.
Czuję się w tym zapachu bardzo kobieco.

Jedne z ulubionych

Trwały, elegancki zapach, ukryty w eleganckim flakonie. Uwielbiam nim pachnieć wieczorami i w chłodniejsze dni. Nie jest zbyt drogi, bo 90 ml można dostać za około 200 zł.

TOP 10 damskich perfum

Przepiękny

Uwielbiam ten zapach, jest przepiękny. Jest ciężki, ale nie przytłaczający, nie można przejść koło niego obojętnie. Dodaje elegancji i kobiecości, osobiście, gdy spryskałam nim skórę nie czułam go na sobie, ale zawsze słyszałam na jego temat wiele komplementów.

Zdecydowanie na tak

Jest to piękny, ciężki zapach w równie ciężkim i pięknym flakonie. Idealnie nadaje się na wieczory dla eleganckich pań. Na pewno nie jest to zapach dla każdego ani na każdą porę dnia i roku. W cieplejsze pory roku byłby zbyt ciężki.

+ elegancki flakon
+ piękny, ciężki i bardzo wyczuwalny zapach
+ trwałość

Chodzi za mną wciąż ten zapach

Uwielbiam!
Zakupiłam mały flakonik z ciekawości, jak mogą takie perfumy się sprawdzać.
Zapach utrzymuje się długo, jest przyjemny, delikatny ale zarazem kobiecy. I to właśnie jest w nim najlepsze, że nie jest kolejną przesłodzoną nutą, czy obciarzoną kwiatową.
Mojemu partnerowi także się bardzo podobał, a mi do każdego looku dodawał poczucia kobiecości.
Niewątpliwie zakupie jeszcze ale już pełnowymiarowy produkt, bo jest bezbłędny

Trwałe perfumy nie dla każdego

Zapach totalnie nie przypadł mi do gustu. Moim błędem było kupienie go w ciemno, tylko sprawdzając nuty zapachowe. Zapach jest intensywny i zdecydowanie bardziej mogę go zaakceptować następnego dnia, dlatego często psikam nim ubrania dzień przed założeniem. Flakon jest po prostu przepiękny, tak jak i wszystkie inne pozostałe. Crystal Noir jest mocny, dobry na zimę, zdecydowanie nie na lato. Trwałość rewelacyjna, dlatego zapach dostaje tyle gwiazdek! Nie mogę zaniżać ogólnej noty tylko za to, że nie dopasowałam zapachu.

Wykorzystała: kilka próbek

Śliczny

Poprostu śliczny zapach . Dla mnie pachnie jak druga skora chociaż juz kiedys zdaje sie pisałam tak o zapachu givenchy . Ten jednak jest wyjątkowy taki kobiecy . Napewno jeden z najlepszych od Versace . Zdecydowanie trwały a flakon poprostu prześliczny jak dla mnie. Zawsze gdy wchodzę do perfumerii psikam sie nimi - mysle ze kiedys wkoncu sie na nie zdecyduje .

Coś mnie w nich irytuje

Miała być miłość, wyszło jak zawsze, czyli nudno, zbyt ciężko i bez klasy. Niestety te perfumy zupełnie mi nie odpowiadają. Mimo, że czuję w nich lekko kadzidlane nuty (dość je lubię), jednak reszta, taka tanio-mdła otoczka jest nie do przejścia. Perfumy niby słodkie, niby korzenne. Dziwne, może odpowiednie dla kogoś starszego i to nie wiem, na jaką okazję. Żeby nie było tylko źle, dodam, że mają ogromną trwałość. Poszły w obieg.

Wykorzystała: kilka próbek

najlepszy z tej serii

Zdecydowanie najlepszy zapach z linii Versace Crystal, jedyny który ma w sobie to coś.
Zdecydowanie nie jest to zapach dla każdego, jako że są to perfumy, które diametralnie różnie pachną na różnych osobach! Na mojej siostrze zapach jest zmysłowy, kobiecy i seksowny a na mnie płaski i śmierdząco - słodki. Kokos, który nadaje perfumom całego wyrazu jest na mojej skórze bardzo syntetyczny i w połączeniu z gardenią i piwonią staje się nie do zniesienia.
Sam zapach jest dość płaski zarówno na mnie jak i na mojej siostrze praktycznie się nie rozwija. Jak na taki płaski zapach utrzymuje się dość długo co dla wielbicielek zapachu będzie na pewno zaletą.
Podobnie jak cała reszta ma dość ładny zgrabny flakonik zakończony tandetną zatyczką imitującą kryształ, mnie przypomina ona tani rekwizyt dla lalki Barbie ;)

Zapach Bogini

Zakochałam się w tym zapachu od razu. Zapach bardzo elegancki, flakon także uroczy. Przy naszych dłuższych relacjach, dokładnie tak jak z Lancome "La vie est Belle", zapach staje się mocny i duszący.
Zapach jest bardzo trwały na skórze jak i na ubraniach.

Milutki

To była miłość od pierwszego powąchania. Nigdy nie przypuszczałabym, ze perfumy z takimi nutami "wpadną mi w nos". A jednak.

Urzekający zapach, wywołujący pozytywne emocje. Wprawdzie o guście się nie dyskutuje, wiec polecam każdej dziewczynie go wypróbować.

Zapach dość trwały. U siebie nie czułam go już po kilku godzinach, ale inni zachwycali się nadal