Wibo, Secret Duo Color 2 (Wypiekany puder z różem)

Wibo, Secret Duo Color 2 (Wypiekany puder z różem)

Wypiekany zestaw: róż i bronzer 2 w 1 marki Wibo. W skład zestawu wchodzi róż do policzków, którego kolor nada promienisty i świeży wygląd każdej twarzy, a także bronzer, który przy umiejętnym użyciu wyszczupli optycznie rysy twarzy. Wyjątkowa formuła tego zestawu gwarantuje trwałość oraz łatwą aplikację. Zestaw niezbędny przy modelowaniu twarzy.

świetny róż

Bardzo polubiłam się z tym różem, wolę efekt chłodny na sobie i ten róż ma srebrne delikatne drobinki, ale po dodaniu rozswietlacza nie wyglądą twarz na tłustą, ciekawie prezentuję się na policzku i jest jednym z moich ulubionych. Co do bronzera to ubolewam, że duo nie jest sprzedawane oddzielnie, bo ciężko powiedziec coś pochlebengo o nim, jedyne co to może fajnie ocieplać twarz lecz raczej ja nie lubię tego efektu, jako sam bronzer jest zbyt ciepły może nadać się dla osób o ciepłej karnacji. Dobranie kolorystyczne jest niewypałem, ponieważ mamy chłodny roz i bardzo ciepły bronzer lez dla samego różu warto kupić.

Całkiem OK

Uwielbiam Markę Wibo. Posiadam w swojej kolekcji kilka ich produktów i nie kojarzę żeby któryś mi jakoś nie odpowiadał. Ten produkt znajduje się w samej czołowce tych najlepszych. Jest to produkt zawierający i bronzer i róż. Super sprawa na podróż bo zamiast dwóch produktów mamy jeden. Opakowanie całkiem przyjemne. Róż jest mocno świetlisty, sprawia że skora jest super rozświetlona. Bronzer jest natomiast matowy. Trzeba z nim uważać żeby nie za dużo go nałożyć bo jest dość ciemny ale jak się wprawimy praca z nim to również czysta przyjemność. Super nadaje się na ocieplenie twarzy. Za taką cenę naprawdę super sprawa i myślę że ponownie znajdzie się w mojej kosmetyczce.

Produkt uniwersalny 2in1

Uwielbiam markę Wibo, dlatego nie mogło zabraknąć Secret Duo Color nr 2. Jest to  duo zawierające bronzer i róż. Dopełnieniem mojego makijażu jest delikatne konstruowanie. Zazwyczaj policzki i nos. Opakowanie zawiera róż w klasycznym odcieniu, ale mocno błyszczący więc daje efekt świeżej i promienistej cery, bronzer zaś jest matowy, dobrze napigmentowany, ale niestety nadal w kolorystyce bardzo ciepłej więc nadaje się do ocieplania twarzy. Trzeba uważać aby nie przesadzić z nakładaniem aby nie zrobić sobie cieni. Produkt jest tani i warty uwagi. Bardzo go polubiłam jednak minus za kiepskie opakowanie które jest delikatne i szybko się psuje. Po nałożeniu produktu całość trzyma się wiele godzin dlatego napewno kupie inne róże i bronzery tej firmy.

Świetna Polska marka

Wibo tak podniosło jakość swoich kosmetyków, że jestem pod wrażeniem. Połączenie pudry z rozejm robi świetna robotę. Bardzo wydajny. Pigmentacja ok idealna do makijażu na codzień.

Super!

Takie cudeńko, za taką cenę? MEGA! Bronzer na moim typie urody konturująco-ocieplający. Naturalnie wygląda. Jeśli chodzi o róż to jest on naprawdę w porządku. Taki różo-rozświetlacz. Spoko sprawa. Ogólnie produkt wydajny. A patrząc na sam róż meeeeega wydajny :P. (uzywam codziennie od 4 miesięcy, jakby go w ogóle nie ubyło). Na pewno powróce do tego produktu nie raz!

NOPE

Plusy(+)
- piękny błysk
- ładny różowy kolor
- róż jako cień do powiek super

Minusy(-)
- bronzer (okropna pomarańcz)
- nakładam róż i rozświetlacz w innych miejscach więc jako błyszczący róż nie ma u mnie zastosowania
- po prostu się nie opłaca

W tym duecie nie ma zwycięzcy

Skąd go mam? Pyta rozum a serce się śmieje. Szał zakupów większy niż macicy.
Właśnie zdałam sobie sprawę, że zbliża się promocja -55 a ja właśnie robie porządki w szafce. Przypadek? Nie sądzę!
Już zaczynam sprawdzać co się kończy, i co mogę sobie z tej okazji kupić; )
Ten produkt. ..it kilka innych znalazłam w pudełku (takie z tyłu szafki- takie wiecie- gdzie chłop nie dojrzy )
Róż ładny z lekką poświata. Juz to gdzieś w wibo widzialam- w którejś palecie.
Brąz wgl do mnie nie przemawia. Ciepły, wpadając w pomarańcz. Fajna zabawka o dość specyficznych kolorach. Lepiej dodać kilka złotówek i pokusić się o całą paletke
Wykonanie opakowanie zadziwiająco dobre. Sam zamysł tez... kombinuj wibo dalej

Na prawdę OK

Kupiłam pod wpływem recenzji na YouTubie i w zasadzie spełnił moje oczekiwania. Bardziej lubię bronzer z tego zestawienia, nie jestem zwolenniczką aż tak rozświetlonego różu. Opakowanie jest beznadziejne i bardzo szybko się rozpadło mimo, iż nie upuściłam go. Dobry do nauki konturowania.

Wspaniały bronzer.

Jak bronzer mogłabym wychwalać godzinami tak róż jest co najmniej słaby,źle się nakłada,nie trzyma się dobrze na skórze ani nie wygląda jakoś powalająco.Gdybym miała oceniać sam bronzer,dostałby maks gwiazdek jednak musze w opinii uwzględnić również róż który dostałby najniższą note.

Przeciętny

Róż na początku nakładał się dobrze, po pewnym czasie użytkowania jego formuła jakby stwardniała i muszę się namęczyć, żeby nabrać go na pędzel. Ale trzeba przyznać, że róż wygląda na policzkach bardzo dobrze i pięknie rozświetla.
Bronzer pozostał bez zmian i nadal dobrze się go aplikuje ale i tak nie używam go za często z powodu koloru (za bardzo wpada w ciepłe tony).
Opakowanie nie jest zbyt trwałe i szybko mi się rozpadło.

Uważam, że ten produkt jak najbardziej zasługuje na uwagę. A oto dlaczego:
+wydajny (jest ze mną już długo)
+róż jednocześnie różowi i zastępuje rozswietlacz dzięki swoim ślicznym drobinkom
+bronzer ładnie współpracuje z pędzlem i twarzą

-opakowanie mnie wyjątkowo zawiodło, raz spadło na podloge i rozwalilo się bezpowrotnie na dwie części
-bronzer mógłby być jak dla mnie odrobinę chłodniejszy w zestawieniu z tym różem, ale to samo w sobie nie przeszkadza
-albo to moje urojenie, albo róż znika z twarzy po pewnym czasie od nałożenia razem z kolorem i połyskiem

Fajna sprawa, za jednym razem załatwiamy 3 elementy makijażu, bez podziału na osobne opakowania i wyższe ceny. Produkt godny uwagi.

Róż świetny, bronzer za pomarańczowy

Skusiłam się na niego po pozytywnych opiniach RLM na yt. Wtedy jeszcze była promocja w Rossmanie, więc produkt kosztował grosze. Różem jestem oczarowana, natomiast bronzer nie skradł mojego serca, wręcz przeciwnie.

Plusy:
+ pigmentacja
+ róż pięknie rozświetla policzki
+ nie osypuje się z policzków
+ opakowanie wytrzymało upadek z pralki, choć myślałam, że już po duo

Minusy:
- bronzer jest za ciepły (co zupełnie nie współgra z zimnym tonem różu)
- drobinki z różu opadają na bronzerze, przez co nie jest matowy
- lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby róż i bronzer były w jednym opakowaniu, ale odseparowane od siebie.