Eva Natura Bursztyn, Energizująca odżywka bez spłukiwania

Eva Natura Bursztyn, Energizująca odżywka bez spłukiwania

Energizująca odżywka do włosów przeznaczona jest dla każdego rodzaju włosów. Zawiera energizujące substancje aktywne w postaci biokompleksu bursztynu i glikogenu - wysokoenergetycznego komponentu pochodzenia morskiego, działających antystresowo. Zawiera także proteiny z kiełków pszenicy, które wygładzają włókna włosów i nadają im większą sprężystość oraz D-Panthenol i alantoinę przywracające włosom utraconą wilgoć.
Włosy po użyciu odżywki nie elektryzują się, doskonale się rozczesują, zarówno na mokro jak i na sucho, mają zdrowy wygląd i jedwabisty połysk.
Nieiwelką ilość odżywki należy wmasować po umyciu w wilgotne włosy. Następnie włosy rozczesać, wysuszyć i układać jak zawsze.
/na fotografii stara i nowa wersja opakowania/

najlepsza

jak dla mnie jest to najlepsza odzywka na swiecie jaka wymislili do wlosow kreconych i do tego tania do wlosow kreconych dla mnie bo akurat takie mam nie dosc ze sie placza pusza to sa dlugie i bardzo trudne do utrzymania nie moglam jej znalezc od lat kupilam ja przypadkowo jak sie raz pojawila u mnie w sklepei kilka lat temu a potem nie moglam jej znalezc dla mnie to jest cudo przetestowalam miliony roznych odzywek tych tnoch i nawet bardzo drogich z salonow fryzjerskich nawey w angli gdzie teraz mieszkam i nic wydalam mnostwo kasy ta odzywka jest the best wlosy sa miekki epieknie podkrcone nie pusza sie wogole blyszcza no dla mnie rewelacja 1 odzywka ktora spelnia w 100 procentach wszystko co trzeba do moich trudnych wlosow warto ja kupic jak tylko wroce do polski kupie ja hurtem;) istna reweleacja i serio uzywalam milionow odzywek nawet takich za ponad 100zl a taka nie pozorna odzywka za nie cale 5zl nie dorasta tym drogim do piet i jakosci ;)pozdrawiam aha oceniam wersje po prawej biala tej w pomaranczowej tubce nie probowalam i pierwsze widze Używam tego produktu od:4lata temu
Ilość zużytych opakowań:niestety tylko 1

niezła

Odżywka badzo wydajna, lekka, łatwa do nałożenia. Włosy są mięciutkie i miłe w dotyku,rozczesują się duużo lepiej niż bez odżywki, ale nie zauważyłam poprawy kondycji włosów:( Uwaga- jak ktoś ma tendencje do nakładania zbyt dużej ilości takiego kosmetyku na włosy-to będzie miał paskudne strąki- ale to raczej normalne przy "przedawkowaniu";)

przyjemna

Na wstępie zaznaczam, że oceniam starą wersję w tubce (jeszcze w żółtej szacie graficznej).
To nie jest zły produkt, ale jakoś tak się ustaliło, że od dłuższego czasu nie stosuję juz odżywek bez spłukiwania, bo raczej cześciej niż rzadziej obciążają mi włoski, a walka z ich przetłuszczaniem jest moim zyciowym powołaniem :). Ta dziwnym trafem przeczekała burzę, i ostała się na półce :) Ostatnio przez kilka tygodni używałam tylko jej, z całkiem niezłym skutkiem, wbrew mojej już teraz programowej niechęci do prezentowanego gatunku.
Odzywka rzeczywiście ułatwia rozczesywanie włosów, nieco je zmiękcza i wygładza. Niestety, nie energetyzuje ich ani na gram - to jakaś bzdura marketingowa. Owszem, nie przetłuszcza włosków, nie obciąża, ale też nie robi niczego w drugim kierunku :). Jest bardzo wydajna, łatwo ją zaaplikować (leista konsystencja), przyjemnie pachnie. Krzywdy nie robi, mam tylko wrażenie, że troszkę za mało odżywia włoski.