True Colour Blush (Róż do policzków) (stara wersja)

True Colour Blush (Róż do policzków) (stara wersja)

Róż w kamieniu, który w kontakcie ze skórą zmienia konsystencję z pudrowej na jedwabiście kremową i harmonijnie stapia się ze skórą. Kolor na policzkach jest żywy i przejrzysty. Wystarczy delikatne muśnięcie, aby ożywić rysy twarzy. dostępny w 3 odcieniach.

Cena 33,90zł / 6g

Dobry róż

Mam starą wersję, w granatowym opakowaniu, kolor: Rose Lustre.
To był mój pierwszy róż i jestem z niego zadowolona.
Ładny kolor, łatwy w obsłudze, nie robi plam, efekt można łatwo stopniować.
Bardzo wydajny.
Używam tego produktu od: 2,5 roku

Mi się bardzo podoba

+ jak dla mnie bardzo wydajny
+ ładny kolor, idealnie dopasowuje się do skóry
+ praktyczne opakowanie z lusterkiem
+ do trwałości nie mam zastrzeżeń, sprawuje się OK

-minusem jest chyba ten pędzelek, nie bardzo odpowiada mi do różu

Bardzo żałuje że został wycofany ze sprzedaży. Jeżeli tylko powróci, z pewnością się skuszę

Używam tego produktu od:2 lat

słaby kolor

zastanawiam się czy to mnie trafił się jakiś gorszy egzemplarz bo koloru nie zostawało nic był tak mocno sprasowany tak mało napigmentowany nie wiem...
-mało koloru nawet jak tarłam palcem po nim...
-szybko pękł
i więc nic nie napisze bo dla mnie sie nie sprawdził malowanie nim katorga ... ale to nie pierwszy kiepski kosmetyk w wydaniu Avonu ;/

Używam tego produktu od:nie wiem

Avon Mark - relacja

średnio...

+ bardzo wydajny
+ kolor ładnie wygląda na twarzy (rose lustre)

- pędzelek został od razu wyrzucony bo jest za mały
- zawsze mam rozpuszczone włosy i niestety przez to róż, pod koniec dnia, znika z twarzy. ewentualnie zostaje mało atrakcyjna plama;)

Nie jest zły, ale...

Plusy:
+ Ładny kolorek, ja posiadam akurat Rose Luster,
+ praktyczne, zgrabne opakowanie z lusterkiem,
+ baaardzo wydajny.
Minusy:
- przy nieodpowiednim nakładaniu można sobie zrobić "kuku" na twarzy zwłaszcza malując się pędzelkiem, który jest w zestawie, ja używam dużego, skośnego pędzla do różu i jest OK,
- i faktycznie mógłby być bardziej odporny na ścieranie, bez odpowiedniego pudru matującego, potrafi dość szybko spłynąć z twarzy.

bez rewelacji

Mi ten róż średnio przypadł do gustu, z doborem koloru nie miałam problemu, jednak trwałość produktu jest koszmarna, róż "znikał" w środku dnia, ma fatalny pędzelek. Kupiłam go w regularnej cenie, która wydaje mi się wygórowana jak za tak marny kosmetyk. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nadal męcze pierwsze :D

taki sobie.

Średni. Przede wszystkim mało trwały i ma fatalny pędzelek. Łatwo dopasowac kolor, ma ładne opakowanie, ale poza tym p r z e c i ę t n y. Zgodnie z wcześniejszymi recenzjami, trzeba przyznac, ze rzeczywiście wydaje się go nie ubywac ;)

Używam tego produktu od: ?

Bardzo go lubię

Posiadam odcień Coral myth. Jest to bardzo delikatny odcień różu z łososiem. Myslę, że nadaje się dla blondynek i szatynek.
Ja nakladam go specjalnym pędzlem do różu. Nie korzystam z tego z kompletu - totalna porażka - za duzo nabiera różu i może robić plamy.
Generalnie róż ten ładnie podkreśla kości policzkowe i idealnie stapia się ze skórą. Jest bardzo wydajny.
Aha, eleganckie opakowanie zawiera lusterko.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo fajny

Do samego różu nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobrze się nakłada, długo utrzymuje na twarzy, kolor nie płowieje i nie znika. Poza tym mam wrażenie jakby wogule się nie zużywał,jest bardzo wydajny. Opakowanie bardzo praktyczne.
Jedyne z czego nie jestem zadowolona to kolor, ale o to mogę mieć do siebie pretensje (rose lustre) i pędzelek który nabiera za dużo kosmetyku.
Ogólnie polecam, warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Podoba mi się

Mam kolor Cedar Rose.

- daje matowy chłodny, blado różowo-beżowy kolor

- pędzelek jest wygodny do nakładania - nie jest za
wąski dzięki czemu roż nie nakłada sie "plackowato"

- do trwałości nie mam zastrzeżeń (jeśli zauważę, to dopiszę)

- ma estetyczne i praktyczne opakowanie

szkoda ze wycofany :( mam nadzieje ze wroci, bo to bardzo fajny produkt :ehem:

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajny :)

Mam dwa odcienie - Coral Myth i Rose Lustre, kupilam u mojej kolezanki konsultantki w promocji { 2 za cene jednego (12 euro)}. Jest bardzo wydajny, zaznaczylam, ze kupie ponownie, tylko nie wiem, czy on sie kiedys skonczy :) Tym bardziej, ze ja rzadko sie maluje - glownie na wieksze wyjscia. Roz utrzymuje sie bardzo dlugo na policzkach., odcienie sa bardzo fajne. To tylko Avon, ale mysle, ze ten roz moze konkurowac z rozami wysokopolkowymi. Nie widze zadnych minusow. Polecam! :)
Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: dwa napoczete opakowania

boski

mam roz z Avonu ale w pudeleczku o zupelnie innym ksztalcie nabylam go juz dawno dawno temu a wiem ze jakosc kosmetykow w tej firmie systematycznie spada jednak ten moj roz jest bardzo dobry i wydajny bardzo dlugo go stosuje i jestem wniebowzieta kolor jest ceglasty i dlugo utrzymuje sie na buzi pędzelek jest szeroki przez co dobrze sie go naklada

Używam tego produktu od:dlugo juz