Aquamilk, Absolute Moisture Cream (Krem nawilżający)

Aquamilk, Absolute Moisture Cream (Krem nawilżający)

Krem do skóry suchej i mieszanej, na dzień i na noc, intensywnie i długotrwale nawilżający. Sprawia, że skóra jest gładka, miękka i odświeżona.
Zawiera: kwas mlekowy, ekstrakt z mleczka kokosowego, mleczko ryżowe, miód, olej słonecznikowy.

Cera
mieszana, sucha
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Dobry

Dobrze się wchłania nie zostawiając tzw.filmu i nadaje skórze aksamitność.Dobrze nawilża i zapach ma przyjemny.Ogólnie wszystko ok,ale jedna gwiazdkę zabrałam za konsystencję,która moim zdaniem jest zbyt rzadka jak do słoiczka.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:2,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[287893].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietny!!

Krem sie bardzo dobrze wchlania i dobrze nawilza.
Ladnie pachnie i ma cudna konsystencje.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Ja krem nabylam po promocyjnej cenie w zestawie z roznymi probkami zaplacilam 86zl. za 50ml kremu wiec niewiem dlaczego piszecie ze kosztuje 150?
Ja jestem bardzo zadowolona..i mimo zlych opini poprzedniczek PolecamUżywam tego produktu od:4 probkix5ml , 50ml kremu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[225444].usefull || 0 }}% pomocna.

taki sobie...

krem który nawilża, odświeża skórę, nadaję jej gładkość, no można by powiedzieć idealny, do tego pachnie cudnie, w przeciwieństwie do kremu pod oczy z tej serii. ale myślę że za tą cenę można sobie lepiej dogodzić.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 słoiczek 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[138228].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

A fe!

Zacznę od zastrzeżenia, że osoba, która nabyła dla mnie to mleczko otrzymała zlecenie nabycia kremu Revolcanic i ten to od początku jest pomyłką. Nie mam skóry normalnej z tendencją do suchej, tylko suchą z tendencją do proszku po prostu, więc krem nie jest dla mnie.
Powód, dla którego nagłówek mojej recenzji jest, jaki jest nie wynika jednak z niedopasowania do potrzeb skóry. Nic na to nie poradzę, ale to mleczko po prostu śmierdzi! Chemia, kwachy jakieś, okropieństwo!
Co do efektu nawilżenia - jest marny, przynajmniej w porównaniu z kremem Revolcanic do suchej i bardzo suchej skóry. Aquamilk namacza raczej skórę, niż nawilża. Różnica polega na tym, że po wyschnięciu mleczka efekt nawilżenia też jakoś wysycha...
Dodatkowo specyfik ten nie łagodzi podrażnień (na przykład powstałych pod wpływem chlorowanej wody w basenie).
Wiem, że to właściwie nie jest krem przeznaczony do mojej skóry (dlatego litościwie dwie gwiazdki, a nie jedna), ale coś przecież powinien robić, nie?!

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 0,1 i nie wiem, co począć z resztą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[128013].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny

Krem ma delikatny zapach i aksamitną konsystencję. Ładnie się rozsmarowuje, ładnie wchłania, pozostawia wrażenie nawilżonej i wypielęgnowanej buzi. Stosuję go rano albo wtedy, gdy mam wrażenie suchej skóry. Używanie go to przyjemność...
11.03.05 Teraz uzywam juz opakowanie 50 ml, o ile własciwości są nadal te same, to zapach...jakby inny...chemiczny właściwie...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[53622].usefull || 0 }}% pomocna.