Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Too Faced, Semi-Sweet Chocolate Bar

Too Faced, Semi-Sweet Chocolate Bar

Ta zainspirowana przez zestaw Chocolate Bar Eye Shadow Too Faced paleta Semi-Sweet Chocolate Bar jest głębszą, cieplejszą wersją oryginalnej lubianej palety.
Mająca zapach słodkiej czekolady kolekcja składa się z 16 bogatych w antyutleniacze i puder kokosowy cieni do powiek, matowych i błyszczących, w tym ciepłych karmeli, głębokich odcieni mokka, brązowych czekolad i żywych odcieni słodkich jagód.
Te bogate, obfitujące w pigment cienie są idealne na każdą porę roku. Zestaw zawiera również nasz autorski poradnik Glamour Guide, który pomoże ci wykonać pierwsze trzy makijaże.
za 20.

Ukochana!

Mam kilka palet do makijażu, w tym wysokopółkowych, jadnak to po tę sięgam najczęściej. Ma piękne kolory, z których mozemy wyczarować dzienne jak i wieczorowe makijaże. Cienie są dobrze napigmantowane, nie rolują sie nawet bez bazy, nie bledną, nie osypują się. No i ten zapach... Obłędny! Warta swojej ceny w 100%. Polecam. Mój KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511036].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne kolory, doskonała jakość

To moja pierwsza paleta Too Faced; na ktorąś z czekoladek czaiłam się od dawna, ale po dokładnym obejrzeniu kolorów w każdej z nich zdecydowałam się na semi sweet - to był świetny wybór.
Używam wszystkich kolorów, poza tym niebieskim, który na skórze wygląda szaro-buro. Rzadko używam Peanut Butter - zbyt ceglasty, i Nougat - na moich powiekach prawie niewidoczny. Reszta jest doskonała. Najczęściej używam dolnego rzędu i Licorice do zrobienia czarnej kreski.
Cienie są świetnie napigmentowane, dobrze się blendują, nie tworzą jednej plamy, tylko ładnie przechodzą jeden w drugi, nie osypują się (nawet te ciemne) i wytrzymują do demakijażu: nie blakną, nie znikają, nie grudkują się i nie wchodzą w załamania powieki.
Co do zapachu; dobrze, że czuć go tylko w opakowaniu, bo jakbym miała cały dzień czuć tę chemiczną czekoladkę, to bym nie zdzierżyła.
Opakowanie ładne i porządne, szkoda tylko, że wokół lusterka jest tak duża obwódka, wolałabym, żeby lusterko było większe.
Ale te dwa dwa drobne zastrzeżenia, czyli chemiczny zapach i zbyt małe lusterko, nie mają wpływu na moją ocenę jakości cieni: są świetne!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439211].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę świetna!

Piękne kolory! Idealne do wykonywania zarówno delikatnego makijażu w brązach na co dzień jak i ciemnego smoky na wieczór. Czarny cień jest na tyle mocno napigmentowany, że używam go spokojnie zamiast eyelinera. Opakowanie jest bardzo ładne, poręczne i co najważniejsze trwałe.
Cienie są trwałe, obłędnie pachną czekoladką, rozcierają i nakładają się bez problemu, nie osypują. Jedne z moich ulubionych!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434901].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: bronzer

same plusy ;)

Paletka jest obłędna!
Śliczne kolory, cienie bardzo dobrze się blendują i nie osypują.
Opakowanie jest bardzo solidne.
I do tego ten słodki kakaowy zapach! Cudo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426906].usefull || 0 }}% pomocna.

Niespodzianka

Paletę kupiłam pod wpływem chwili. Zastanawiałam się nad tą i klasyczną wersją, ale gdy robiłam zakupy Semi-Sweet właśnie pojawiła się w sklepie więc wybrałam "nowość".

Paleta zaskoczyła mnie swoją jakością. Cienie mają cudowną konsystencję - pudrowo-kremową, (może z wyjątkiem cienia "Pink sugar", który jest bardzo kremowy i rozwarstwia się). Są doskonale napigmentowane i bardzo trwałe. Na moich powiekach się nie rolują, ale wiem, że to bardzo indywidualna kwestia.

W porównaniu ze swoją poprzedniczką, ma ciemniejsze kolory, i jest zdecydowanie w tonacji ciepłej. Doskonała do makijażu wieczorowego, ale da się z niej stworzyć coś bardziej dziennego.

Chociaż jestem zagorzałą miłośniczką palet z serii Naked od Urban Decay, muszę przyznać, że Too Faced z nimi wygrywa na całej linii. Przede wszystkim chodzi mi o pracę z cieniami. Przepięknie się blendują, bez najmniejszych problemów, jeśli nabierzemy za dużo cienia, to łatwo jest to naprawić. Pięknie się łączą i pracują ze sobą. Dodatkowym plusem jest to, że Too Faced ma aż 17 (!!!) cudownych cieni.

Bardzo podoba mi się pomysł dwóch większych gramaturowo cieni bazowych - jasny żółtawy mat i jasny złoty rozświetlacz są podwójnej wielkości. To dwa cienie, które zazwyczaj kończą nam się bardzo szybko.

Idealna paleta dla dziewczyn, które dopiero zaczynają się malować. Nauka będzie im sprawiała przyjemność.

Opakowanie piękne, produkt pachnie czekoladą. Zapach niekoniecznie mi pasuje, bo już z doświadczenia z bronzerami Too Faced wiem, że po pewnym czasie wywietrzeje i pozostawi po sobie smrodek. Poza tym czekoladowy zapach tej palety nie przypadł mi do gustu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416736].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza z mojej trójcy Too Faced

Jedyna z 3 palet Too Faced które posiadam, o której mogę powiedzieć że jest warta swojej ceny :)

Opakowanie śliczne, zgrabne, wygodne w podróż, trwałe i nie płowieje tak jak opakowanie Bon Bons.

Kolorystyka to miód dla mojej duszy. W tej palecie mam wszystko czego potrzebuję do codziennego makijażu, od cielistego cienia, przez cień którego używam jako rozświetlacz do twarzy, później szeroki wybór brązów, karmelu i 2 akcenty w postaci różowych drobinek i niebieskiego, a na koniec... absolutnie najlepszy czarny cień jaki posiadam. Ze względu na wybitnie udana kolorystykę ta paleta jeździ ze mną w każdą podróż.

Jakość świetna, jak to cienie Too Faced trochę sie sypią, ale nie tak jak Bon Bons czy Sweet Peach. Rozcierają się obłędnie, nie robią plam i placków. Wszystkie cienie są tak samo dobre. Po tym zdaniu od razu wspomnę o cieniu Pink Sugar i Blueberry Swirl - odnoszę silne wrażenie że "słaba" jakość tych cieni to zabieg celowy. Pink Sugar to po prostu sprasowany brokat który nie ma dawać kryjącego koloru, a Blueberry Swirl okazuje się być fenomenalnym topperem :) Nie nakładałyście go na inny cień? Spróbujcie :)

Nie wiem czy umiem wybrać ulubione cienie w tej palecie. Na pewno ulubionym jest Licorice (najlepsza czerń ever), ostatnio bardzo często używam też cienia Peanut Butter do wykonania smokey eye jednym kolorem. Pięknie wybija zielone oczy.

Trwałość jest taka jak trwałość bazy, wydajność fantastyczna.

Paleta oczywiście pachnie czekoladą :) Może nie do końca tabliczką czekolady - takim gorzkim kakao i wanilią.

Polecam z czystym sercem każdemu, paleta jest bardziej ciepła niż chłodna ale każdy znajdzie w niej coś dla siebie dlatego gorąco polecam ją też na prezent :) Obdarowana osoba na pewno z przyjemnością będzie używać czekoladki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404621].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla fanatyków i smakoszy czekolady i makijażu .

Aż chce się ją zjeść , kiedy się na nią patrzy.
Kiedy się nią wykonuje makijaż, czuję się błogość i nieustające szczęście.
Chce się jeszcze... i jeszcze. Wciąż i wciąż.
Jak na "Too Faced" przystało, paleta zaskakuje:
- swoim zapachem, który przywodzi na myśl mleczną czekoladę z Milki
- niezwykłą konsystencją cieni, która zachwyca, zniewala i sprawia, że praca z tą paletą to jedna wielka przyjemność
- doborem kolorów, które zgrywają się w harmonijną całość z każdą tęczówką oka.
- blendowanie jest niczym najpiękniejszy taniec. Zero plam i znikania.
- opakowaniem, które jest solidne, luksusowe i piękne
- nazwą cieni, niczym szwajcarskich pralin.
-ceną zdecydowanie odpowiednią do jakości którą obdarza nas firma.

Tak. Zdecydowanie uwielbiam tą paletę i polecam ją każdemu , kto ma do wydania 189 zł, a chce mieć coś naprawdę dobrego i pięknie wyglądającego. Warta jest każdych pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375821].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzecia w mojej czekoladowej rodzinie TF

Minusy:
-osypują się jak nie wiem co, nawet pędzel-wachlarz nie pomaga przy ciemnych cieniach, po prostu trzeba to ściągać jakimś namoczonym wacikiem, co mocno psuje mi zabawę, bo najpierw nakładam podkład i puder; niemniej jednak nauczyłam się używać ich bardzo ostrożnie, chociaż nie mogę nie napisać, że jest to ich główny i dosyć mocny minus,
-kolory niby są ok i jakość także mi odpowiada, ale ciemniejsze cienie dają efekt brudnego oka, czego nie zauważyłam w innych paletach z górnej półki,
-stosunkowo mało wydajne, co postanowiłam jednak umieścić w minusach, sama jestem zadowolona, bo lubię często zmieniać kolorówkę, a paleta mi to ułatwia; jednakże gdy ktoś wyda prawie 200 zł na paletę, oczekuje, że chwilę mu posłuży,
-taka sobie dostępność, odnoszę wrażenie, że producent robi to specjalnie, wypuszcza ją po to tylko, żeby zaraz zabrać:)

Cechy neutralne:
-lusterko w ogóle mi się nie podoba, zachodzi na niego napis, raczej nie jest wygodne, chociaż nie robi mi to różnicy, bo i tak nie maluję się do lusterka z cieni,
-cena jest wysoka, ale produkt jest jej wart

Plusy:
-czy ktoś jest się w stanie oprzeć temu zapachowi? początkowo mi się nie podobał, ale z czasem zakochałam się w nim, co prawda dla mnie to bardziej wanilia niż czekolada, ale to nic,
-bardzo miło, że cienie bazowe są większe niż inne,
-dobór kolorów doskonały, piękne złoto-metaliczne wykończenia tych bardziej żółtych cieni, ciekawy niebieski i różowy, czarnym spokojnie można narysować kreskę,
-na co dzień, na wieczór, da się nią stworzyć każdy makijaż,
-to już trzecia z kolei czekoladowa paleta Too Faced w mojej kolekcji i tak jak poprzednio - absolutnie nie żałuję, jest warta swojej ceny,
-cudowne opakowanie, gdy po nią sięgam, mój nastrój się poprawia,
-wiele osób narzeka, ja też trochę narzekam, ale mimo wszystko całość składa się na luksusowe stosowanie tego produktu - zapach, opakowanie, kolory, cała ta aura,
-jestem w stanie poznać na zdjęciu, kiedy byłam umalowana cieniami z Too Faced lub jakimiś innymi, te blendują się tak idealnie, że widać to na kilometr,
-w ogóle się nie zbierają w załamaniu powieki (ale druga sprawa, że zawsze stosuję cienie na bazę),
-nie rozmazują się,
-jak pomaluję się rano, tak zmywam makijaż oczu przed pójściem spać w stanie nienaruszonym - aż żal czasem zmywać! :)
-doskonała pigmentacja,
-duże pole cieni, nie ubabram pędzla w innym kolorze niż bym chciała,
-najlepsza paleta jaką miałam, zaraz obok innych czekoladek TF i The Balm.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366561].usefull || 0 }}% pomocna.

cudo!!!

Paletkę mam niecały rok. Cienie są cudownie napigmentowane,rozcierają się też super.Mega trwałe,praktycznie nie da się zrobić sobie krzywdy. Uważam że mimo iż nie jest najtańsza to warto zainwestować. Paleta mi wiele razy spadła a przez metalowe opakowanie nic się nie zniszczyło. Szczerze polecam! Jestem nią oczarowana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351596].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowna

Zalety:
+ śliczne opakowanie, przypominające tabliczkę czekolady
+ opakowanie zawiera lusterko
+ piękne kolory cieni, które pachną czekoladą
+ bardzo wysoka jakość wykonania opakowania
+ kolory są piękne i matowe i błyszczące
+ kolory są wysoko napigmentowane
+ wszystkie są właściwie pięknymi brązami
+ jedna z lepszych palet cieni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340211].usefull || 0 }}% pomocna.