Too Faced, Too Faced, Semi-Sweet Chocolate Bar

Too Faced, Too Faced, Semi-Sweet Chocolate Bar

Ta zainspirowana przez zestaw Chocolate Bar Eye Shadow Too Faced paleta Semi-Sweet Chocolate Bar jest głębszą, cieplejszą wersją oryginalnej lubianej palety.
Mająca zapach słodkiej czekolady kolekcja składa się z 16 bogatych w antyutleniacze i puder kokosowy cieni do powiek, matowych i błyszczących, w tym ciepłych karmeli, głębokich odcieni mokka, brązowych czekolad i żywych odcieni słodkich jagód.
Te bogate, obfitujące w pigment cienie są idealne na każdą porę roku. Zestaw zawiera również nasz autorski poradnik Glamour Guide, który pomoże ci wykonać pierwsze trzy makijaże.
za 20.

Apetyczna paletka

Piękne są te nowe kolory w paletce! Bardzo dobrze się komponują z moją bladą cerą, co nie jest takie proste. Kupiłam tę paletkę zachęcona wcześniejszymi produktami marki Too Faced i się nie zawiodłam. Kolory są ładnie napigmentowane, cienie się nie obsypują. Można stworzyć nimi piękny makijaż na każdą okazję, bo zestaw ten jest bardzo wydajny.

Bardzo dobra paletka

Mam ją od ok. roku i używam na okrągło. Wszystkie inne paletki poszły w kont.
Cenię ją za jakość, pigmentację, kolory, trwałość, łatwość w nakładaniu, uniwersalność, piękne opakowanie i zapach.

Pierwsza paletka od TooFaced

Jest to moja pierwsza paletka od TooFaced. Zakupiłam ją rok temu i cały czas jest w użyciu :).
Przede wszystkim uwielbiam ją za kolory, pigmentację oraz trwałość. Jednak muszę przyznać, że jej wygląd i zapach również chwyta mnie za serce. Z chęcią po nią sięgam. Paleta oprócz tego, że jest ładna, jest również bardzo solidna.
Uważam, że jej cena jest adekwatna do jakości, którą dostajemy.
Jestem absolutnie zakochana w rozświetlaczu, którego czasem używam również nie tylko na oczy.

Max Factor 3

Wykorzystała: kilka próbek

Hitt

Ta paletka to cudoo
-doskonała pigmentacja
-konsystencja masełkowa
-idealnie się blendują
-długotrwałe
Kolorystyka idealna na dzienny makijaż jak i wieczorowy

Świetna!

To moja pierwsza paletka od Too Faced. Cienie są świetnie napigmentowane, łatwo się blendują, nie osypują i są meeega trwałe. Bardzo dobrą jakość dopełnia piękny czekoladowy zapach. To najlepsza paletka jaką do tej pory używałam :)

rewelacja

Paletkę kupiłam rok temu, jest genialna! Cienie się nie osypują, są trwałe, maja piękną paletę kolorów, są wydajne, same plusy :) z tej samej serii mam również z innymi kolorami, ale tej będę wierna dłużej :) Kolory są neutralne, doskonale łączą się ze sobą i można dobrać makijaż najbardziej wymagającym Paniom :)

idealna

Kolory wyraziste i trwałe, nie rozmazują się. Fajna duża paletka, świecące pigmenty się ładnie mienią i nie osypują się na twarz. Dobrze się rozprowadzają na powiekach.

Świetna jakościowo

Bardzo dobra jakościowa paleta, o pięknych, intensywnie napigmentowanych barwach. Super się blendują, są trwałe, nawet bez bazy.

+ piękne kolory
+ dobrze się blendują
+ trwałe
+ zapach
+ solidne opakowanie

Wady: brak

Ukochana!

Mam kilka palet do makijażu, w tym wysokopółkowych, jadnak to po tę sięgam najczęściej. Ma piękne kolory, z których mozemy wyczarować dzienne jak i wieczorowe makijaże. Cienie są dobrze napigmantowane, nie rolują sie nawet bez bazy, nie bledną, nie osypują się. No i ten zapach... Obłędny! Warta swojej ceny w 100%. Polecam. Mój KWC.

Piękne kolory, doskonała jakość

To moja pierwsza paleta Too Faced; na ktorąś z czekoladek czaiłam się od dawna, ale po dokładnym obejrzeniu kolorów w każdej z nich zdecydowałam się na semi sweet - to był świetny wybór.
Używam wszystkich kolorów, poza tym niebieskim, który na skórze wygląda szaro-buro. Rzadko używam Peanut Butter - zbyt ceglasty, i Nougat - na moich powiekach prawie niewidoczny. Reszta jest doskonała. Najczęściej używam dolnego rzędu i Licorice do zrobienia czarnej kreski.
Cienie są świetnie napigmentowane, dobrze się blendują, nie tworzą jednej plamy, tylko ładnie przechodzą jeden w drugi, nie osypują się (nawet te ciemne) i wytrzymują do demakijażu: nie blakną, nie znikają, nie grudkują się i nie wchodzą w załamania powieki.
Co do zapachu; dobrze, że czuć go tylko w opakowaniu, bo jakbym miała cały dzień czuć tę chemiczną czekoladkę, to bym nie zdzierżyła.
Opakowanie ładne i porządne, szkoda tylko, że wokół lusterka jest tak duża obwódka, wolałabym, żeby lusterko było większe.
Ale te dwa dwa drobne zastrzeżenia, czyli chemiczny zapach i zbyt małe lusterko, nie mają wpływu na moją ocenę jakości cieni: są świetne!

Naprawdę świetna!

Piękne kolory! Idealne do wykonywania zarówno delikatnego makijażu w brązach na co dzień jak i ciemnego smoky na wieczór. Czarny cień jest na tyle mocno napigmentowany, że używam go spokojnie zamiast eyelinera. Opakowanie jest bardzo ładne, poręczne i co najważniejsze trwałe.
Cienie są trwałe, obłędnie pachną czekoladką, rozcierają i nakładają się bez problemu, nie osypują. Jedne z moich ulubionych!

same plusy ;)

Paletka jest obłędna!
Śliczne kolory, cienie bardzo dobrze się blendują i nie osypują.
Opakowanie jest bardzo solidne.
I do tego ten słodki kakaowy zapach! Cudo :)