Oriflame, Visions, Dazzle Roll On Eye Shimmer (Błyszczące cienie do powiek)

Oriflame, Visions, Dazzle Roll On Eye Shimmer (Błyszczące cienie do powiek)

Pojemność 1,2 g

Lśniące kolory i wygodna forma kulkowego aplikatora pozwolą Ci łatwo osiągnąć wymarzony efekt. Cztery odcienie: Pink, Pearl, Bronze, Blue.

szkoda,że już nie ma

Mam cień w kolorze turkusowym,czy raczej niebiesko-zielonym.Na powiece cieńka warstwa wygląda,jak turkus,gruba daje mocny,intensywnie błyszczący kolor :) Jak dla mnie,to są doś trwałe :) Jedyny powód,dla którego je jeszcze mam,mimo,że już dawno były w sprzedaży jest ta paskudna kulka.Gdyby nie to,byłyby idealne.Kulka nie nakłada równomiernie cienia.Nie można pokombinować z mkijażem,bo tą kulką strasznie źle się maluje.Nie ma mowy o cieniowaniu :( Można tylko nałożyć jednostajny kolor na całą powiekę.
Ale szkoda,że ich już nie ma,bo kolorek jest boski :)

Używam tego produktu od:długo

fajny

mam rózowy i bardzo mi sie podoba odcien - taki subtelny i delikatny.

dodatkowym plusem jest eleganckie praktyczne opakowanie i dzięki temu łatwość nakladania cienia.

do trwałości też nie mam zbytnio zastrzeżeń - bez żadnej bazy trzyma się parę godzinek

mimo to nie jestem pewna czy jeszcze kupię - no chyba że trafię na promocję. brakuje mi możliwośc zrobienia mocnego makijażyku

mało trwały, niestety...

kupiłam skuszona ładnym różowo-złtym kolorem. Cień ładnie wygląda na powiece, chociaż jest b.delikatny, nie nadaje mocnego koloru. Niestety szybko znika. Plusem jest bardzo ładne opakowanie.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Niezłe

:) bardzo wygodne opakowanie
:) :) :) świetnie wyglądające kolory, które cudnie się błyszczą drobinkami
:) cena ok. 5 zł na poświątecznej wyprzedaży :D
:( źle się je rozprowadza - cień zsypuje się na buźkę, poza tym trzeba użyć dodatkowo aplikatora żeby równo rozprowadzić na powiece
:( bardzo mało trwałe

Ogólnie warto, ale tylko na przecenie :p.