Miracle Intense EDP

Miracle Intense EDP

Nowa interpretacja klasycznego Miracle, charakteryzuje się bardziej zmysłowymi kwiatowymi nutami oraz bardziej intensywną, korzenną nutą.
Rezultat: Intensywny, ciepły zapach, który trwa przez cały dzień.
Kompozycja Miracle jest wyrazem energii, która pozwala odkryć piękno otaczającego świata i która daje moc czynienia cudu z każdego dnia życia.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lilii oraz delikatnych płatków frezji. Dalej do głosu dochodzi lekki aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbirowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra oraz piżmo.

Jesienna wersja klasyka

Bardzo lubię klasyka i wersja Intense chyba najbardziej go przypomina ze wszystkich innych wariacji. Początek jednak dużo bardziej pieprzny, co lubię, potem klasyczne Miracle miesza się z korzennymi nutami, ale w moim odczuciu nie są słodkie - a takie właśnie pieprzne (Miracle Intense to takie popieprzone Miracle właśnie :D). I pod koniec baaardzo piżmowy. Na swetrach i szalikach pozostaje po nim piękny piżmowy aromat.....
Ten zapach niezwykle mi pasuje do jesieni. I tu mam problem, bo mam cały arsenał zapachów, które najlepiej się nosi przez ten krótki czas ;)Jedne bardziej mi pasują do złotej jesieni i babiego lata, inne do jesiennej słoty a MI noszę przeważnie w nostalgiczne mgliste jesienne dni - ta jego różowość pomaga mi się obronić przed zbytnią melancholią :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Skoncentrowana różowość

Był taki czas w mojej rodzinie, że moja mama, siostra i ja pachniałyśmy wszystkie Miracle. Z tym że ja miałam właśnie Intense, które jednak nie różniło się zbytnio od zwykłego Miracle. Minęły już te czasy. Mama pozostała nadal przy takich lekkich zapachach, a my z siostrą pożeglowałyśmy w inne strony.
Sam zapach zaś jest właśnie lekki, nienachalnie kwiatowy i uderzający śwetlistością. Dla niektórych może być urzekający, ale brakuje w nim czegos cięższego, dla mnie jest za bardzo "powierzchowny", bez głębi i bez tajemnicy.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 x 50 ml

Pozytywna energia

Przypomina mi czasy liceum, pierwszy raz zetknęłam się z jego nutami za sprawą koleżanki, która już wówczas , była od niego uzależniona. Zawsze będzie mi się z Nią kojarzył, choć za żadną cenę, nie chciała zdradzić -czym pachnie ;)
Olśnienie przyszło później i wówczas to mnie Miracle zniewolił- na dwa lata :) Swoją lekkością, energią. Delikatny i subtelny, młodzieńczy, naprawdę z nim na skórze , jest jakoś cieplej, radośniej. Napełnia optymizmem i niesie pogodne samopoczucie.
Delikatnie zmysłowy, ale bardzo łagodny.
Obecnie flirtuję z całującym Smokiem i wydaje mi się, że ten związek przetrwa, choć kto wie, czy kiedyś nie poczuję jeszcze ochoty na mały cud...

Mexx Look up now

Cudny:)

Miracle Intense jest faktycznie bardzo podobny do klasycznej wersji:) Równie ciepły, seksowny, zmysłowy... po prostu cudowny! Czuć w nim odrobinę mocniejsze korzenne nuty, co jeszcze dodaje mu uroku. No i buteleczka jest nieco zgrabniejsza, niż w wersji klasycznej. Kocham zarówno zwykłego Miracle, jak i wersję Intense:)

identyczny

Jestem fanką Miracle, więc nie mogłabym nie kupić tej wersji zapachu. Główna nuta zapachowa taka sama jak w przypadku pierwotypu, ogólnie zapachy nie różnią się zbytnio. Może faktycznie jest intensywniejszy, ale po paru godzinach od użycia nie rozróżnia się czy to Intense czy standartowy. Mam 100 ml Miracle eau de perfum Miracle i 50 ml M.Intense, ale nie czuję jakiejś wielkiej różnicy. Dlatego oceniam identycznie jak Miracle, bo go kocham:-)