Avon, Intensive Lip Balm (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Avon, Intensive Lip Balm (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Intensywnie regenerujący balsam do ust z filtrem SPF 15. Poprawia stan nawet bardzo spierzchniętych i popękanych ust. Odżywia, natłuszcza i nawilżą wargi, chroniąc je przed surowymi warunkami pogodowymi.

Mogła by być lepsza!

Sądziłam,że będzie lepsza. Tradycyjnie, jak to u Avonu bywa, opakowanie od pomadki zacinało się i kosmetyk nie chciał się wsunąć. Troszkę słaby zapach- dla mnie przypominał pomarańczę. Słabo się rozprowadza, nawilża, ale bardzo krótkotrwale. Poza tym nieciekawe opakowanie, od którego odrywa się etykietka.

Używam tego produktu od:4 lata temu

Na zime w sam raz

wiadomo w zimie usta bardzo szybko sie przesuszaja.zawsze szukalam odpowiedniego balsamu na zime na dwor...i wreszcie w tym roku tej zimy znalazlam ta pomadke ochronna
jest taniutka 4,90
starcza na baaardzo dlugo
ma prawie zerowy zapach
a jak w mrozny wieczor posmaruje sie usta to nie trzeba co chwile tak jak w innych balsamach ochronnych

polecam

Używam tego produktu od:roku

dziadostwo!!!

Co to w ogóle za smalec jest!!! Lepsza już od niego byłaby wazelina kosmetyczna. Denerwuje mnie to, że na tego typu pomadkach AVON robi jakieś dziwne plastykowe obwolutki na opakowanie. Nadruk jest na jakimś papierku!!! Tragedia!!!
SMAR NA WAR
brak jakiejkolwiek ochrony
SZKODA PIENIĘDZY!!!

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:-

Bardzo fajny!

Kupiłam go w promocji za 3,90. Uwielbiam takie mięciutkie i tłuściutkie sztyfty do ust. Świetnie się go nanosi, dobrze chroni usta. Czasem jest problem z ponownym wkręceniem go, ale nie przeszkadza mi to. Jedyne, co mnie drażni, to zapach. Z czymś mi się kojarzy, nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć z czym, ale w każdym razie nie podoba mi się. Gdyby pachniał ładniej, dostałby full gwiazdek, a tak - jedna mniej.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

nie!

Nie lubię tego balsamu do ust. Po kilku minutach znika, wypraowuje. Nie daje zadnej ochrony. Nie nawilza, nie wygładza, nie regenruje. Niesety, jak dla mnie bubel :/

Plusem może być tylko małe opakowanie, ale trzeba się nakręcić, żeby balsam wysunął się niego.

jak dla mnei pierwsza kalsa

Bardzo dobrze nawilża suche usta
regeneruje je w doskonały sposób.
Bardzo fajny zapach ekonomiczny :):)cena bardzo dobra:)
poprostu stworzony dla moich ust jak się tylko pokazuje to ja go kupuje sobie:)

Używam tego produktu od:2005

bleee

Kiepsko:( balsam nie radzi sobie z pielegnacja ust, w zimie kompletnie odpada.
Zapach poczatkowo do zniesienia, po jakim czasie zmienil sie w smrodek, a sam balsam zaczal sie rozwalac.
W koncu wyladowal w koszu - tam jest najlepsze dla niego miejsce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

zwykła wazelina!!

Czuje sie tak jakbym kupiła wazeline w sztyfcie:[ W niczym sie to cos nie rozni .Smierdzi i zostaje taka wstretna maz na ustach ...Mogli sie troche do tego przyłozyc i to jeszcze za taka cene.....nigdy wiecej!

hmm...to nie to

Moim wiecznie przesuszonym ustom dawał ulgę(nawilżenie czy raczej natłuszczenie) jedynie na 20-40 minut. Po tym czasie wracały do stanu wyjściowego. Dodatkowo posiadał nieciekawy(na szczeście mało intensywny) zapach. Plusem było zminiaturyzowane opakowanie (szczególnie ważne w przypadku maleńkich torebeczek:) )

Pleśniak :-)

Hmm... Ciężka sprawa. Balsam ogólnie dobry. Nawilża usta i ma bardzo dobry poślizg. Ciekawy natomiast jest jego zapach. Zajeżdża mi serem pleśniowym! Jeśli komuś to nie przeszkadza, może się w niego zaopatrzyć przez wzgląd na inne pozytywy.

Na śmietnik!!!

Wyrzuciłam to ochydztwo do kosza. Owszem na początku(przez pierwszy tydzien)pomadka ta była dobra-nawilzała i chroniła usta, ale po tym czasie zmieniła zapach i smak-mało nie zwymiotowałam-tragedia taki smród plasteliny.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: użyte kilka razy
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

podoba mi się

Skuteczny, mimo dużych mrozów,dobrze sobie radzi. Odkąd go uzywam ani razu nie miaam popękanych i spierzchniętyhc ust. Ja żadnego zapaszku nie wyczułam. Plus za wygodne opakwoanie, które sie nie acina.