Skin Drink, Creme Yaourt Hydratation Essentielle [Essential Moisture Yoghurt Cream] (Jogurtowy krem nawilżający)

Lekki krem nawilżający i rewitalizujący. Występuje w wersjach:
- SOFT dla skóry normalnej i mieszanej,
- RICH dla skóry suchej,
- FRESH dla skóry tłustej i mieszanej.
Jest to odżywczy koktajl o aktywnych składnikach roślinnych bogatych w minerały, witaminy, proteiny, cukry i pierwiastki śladowe, które sprawiają, że skóra uzupełnia poziom nawilżenia we wszystkich swoich warstwach. W swoich właściwościach zawiera sok z brzozy który nawilża komórki naskórka, wyciąg z zielonych alg, proteiny sojowe oraz wyciąg z trzciny cukrowej, skóra po aplikacji jest nawilżona, wygładzona, lekko rozjaśniona.
Skin Drink stymuluje proces nawilżania nie tylko naskórka, jak w przypadku kremów innych marek, ale sięga głębiej, aż do skóry właściwej. Dlatego stosowanie Skin Drink jest jednym z bardziej efektywnych metod zapobiegania, a nawet korygowania oznak starzenia się skóry.
Idealny dla młodszej skóry, która nie potrzebuje jeszcze kremów przeciwzmarszczkowych, nadaje się pod makijaż zamiast bazy.

jogurtowy...

Bardzo przyjemny krem nawilzający. Oczywiscie drogi i tylko nawilzający, ale widziałam, co kupuje, więc sie nie czepiam. Moja przyjemnośc stosowania jest tego warta :)
Eleganckie opakowanie, jogurtowa konsystencja. Śliczny, delikatny, relaksujący zapach. Bardzo dobrze sie rozprowadza, szybko wchłania. Zostawia lekki film, który lubię ( mam wersje rich), natomiast nie ma klejenia, nabłyszczenia i natłuszczenia twarzy. Nawilża dobrze i na długo, odpowiada mi też bardziej, niz aqua day guerlaina. Na noc jest za lekki, na dzień wole cos z filtrami - zatem to taki idealny krem popołudniowy :D

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

SUPER

Swietny krem, mam wersje soft i jest to jeden z lepszych kremow jakie mialam, zaleczyl mi nawet przez jedna noc plamy uczuleniowe wywolane zelem do mycia twarzy, slicznie pachnie i ma ladne opakowanie, wart swojej ceny. Dalabym mu 5 gwiazdek, ale niestety pozostawia na cerze w prawdzie maly, ale jednak tlustawy film.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Lubie

Ja bardzo lubie cala serie skin drink.Uzywalam wersji soft i rich.Wersja soft to przyjemnie chlodzacy zel,zdecydowanie na lato.Wersja rich to prawdziwy jogurt-moj ulubiony z tej serii.Oba kremy nawilzaja i wygladzaja buzke,nie wiem jednak czy nie podraznia problemowej skory.

Używam tego produktu od:9mies

3 rodzaje dolnej kreski

Kilka beznadziejnych podejść

Kupiłam sobie w promocji wesrje light do skóry mieszanej i tłustej. Nie wiem co w składzie mi nie odpowiada ale za każdym razem jak tylko go zaczynam uzywać od razu muszę odstawić. Juz tyle razy to robiłam że mam 100% pewnosć że to po tym kremie mnie wysypuje. Nawet jak zaczęłam go uzywać tylko na szyje tam gdzie nigdy nie miałam wyprysków od razu po 2-óch uzyciach się pojawiły.
Nie przekonają mnie wiec żadne jego zalety w postaci opakowania, zapachu, konsystencji i wchłaniania. Uważam że posiadaczki trudnych buź jak moja powinny trzymać sie od niego z daleka, albo nastawic na nieciekawe efekty. Obecnie stoi na półce i czeka aż mnie tak zdenerwuje, ze w końcu wyląduje w koszu. Jednak daję 2 * bo myślę, że znajdą sie gdzieś wielbiciele jego wątpliwych dla mnie zalet.
Jednym słowem wielkie pieniadze za wielkie nerwy. To samo mogą mieć taniej.

Używam tego produktu od:2 m-cy

nie jest źle

Podeszłam do niego z dość sporymi zastrzeżerzeniami. Givenchy marka - jako perfumy ok, kolorówka - parę razy się nacięłam, a o pielęgnacji nie słyszałam słowa. A jednak, ku zaskoczeniu, krem się sprawdził :)
Przy mojej tłustej, ale wiecznie przesuszonej lekami cerze ten krem okazał się bardzo dobrym pomysłem.
Podobał mi się za:
-zapach (mrrrr), z gatunku "przeniosę cię do krainy luksusu";
-jogurtową konsystencję: krem sprawia przy nałożeniu wrażenie nieco ciężkiego, ale szybko się wchłania i nie pzoostawia lepkiej warstwy (czego nie cierpię)
-działanie - cera wysuszona na amen kuracją w mało poważnym gabinecie dermatogolicznym (jak się okawało, pakowali mi na cerę alkohol i kwaasy po zabiegach złuszczania) wróciła ładnie do normy.

Faktycznie drogi, i jak na tę cenę - nie do końca warto. Nie ma też żzadnych innych włąściwości, poza wymienionymi. Jednak sprawuje się przyzwoicie i ma tę otockę luksusu, której, z przykrtością stwierdzam, nie ma wiele wysokopółkowych kremów. Jeżeli ktoś ceni komfort używania, myślę, że będzie zadowolony.

Używam tego produktu od: jakie dwa - trzy tyg.
Ilość zużytych opakowań:

Świetny, ale drogi

No bardzo przyzwoity krem na dzień i na noc [ha, uniwersalny :)]. Mocno nawilża moją mieszaną skórę, nie pozostawia tłustego filmu, nie zatyka porów, nie powoduje mało estetycznego świecenia cery. Skóra po użyciu wygląda zdrowo, ma jednolity koloryt, jest gładka w dotyku. Krem cudownie pachnie, ubóstwiam ten zapach. W takim razie czemu cztery gwiazdki? Bo specyfik ów jest niemiłosiernie drogi [przynajmniej dla mnie] i nie mogę sobie pozwolić na regularne kupowanie go. To by mnie zrujnowało totalnie :). Eh, ale swoje zadania spełnia, więc 4 gwiazdeczki.

delikatny:)

Bardzo dobry krem o lekkiej jogurtowej konsystencji, wchłania się od razu po aplikacji nie zostawiając zadnego filmu, mocno nawilża oraz wygładza skórę, podczas uzywania zaczeły mi znikać krostki które wyskakuja od czasu do czasu z racji mojej mieszanej z tendencją do przetłuszczania się cery, pięknie pachnie i musze przyznać że komfort uzytkowania jest naprawde duży:) szkoda tylko że oprócz silnego nawilżania nie ma zadnych składników przeciwzmarszczkowych, idealnie nadaje sie pod makijaż zamiast bazy, polecam:)