Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Pojemność 1 000 ml

Płyn do kąpieli w kilku pięknych zapachach. Świetnie się pieni i jest naprawdę niedrogi, zwłaszcza w relacji objętość-cena.
Dostępny w wielu zapachach - m.in. eukaliptusowy, żurawinowo-jabłkowy, z limonką, morelowy, brzoskwiniowy, czekoladowa trufla, arbuzowy.
Zapachy zmieniają się sezonowo.

zapachowa
w butelce
w płynie
Skóra
normalna

Najbardziej lubię miodowy :-)

Kiedyś w prezencie otrzymałam płyn o zapachu truskawek z białą czekoladą i zakochałam się w nim. Dlaczego? Oprócz zapachu płynu był w ładnej butelce, która zarazem była praktyczna - dobrze trzymało się ją nawet w mokrej ręce, bardzo wydajny, mocno się pienił nawet w chłodnej wodzie. Po skończeniu jednej butelki zakupiłam kolejną, tyle, że tym razem płyn był o zapachu miodku - zakochałam się. Zresztą cała paleta zapachów jest świetna, płyny dobrej jakości, wydajne i tanie.

hmm...

Niewątpliwą zaletą płynów do kąpieli firmy Avon jest to że mają szeroki wachlarz zapachów. Praktycznie w każdym nowym katalogu pojawia się jakiś nowy zapach, często niespotykany w ofercie żadnej innej firmy. Płyny do kąpieli Avon mają gęstą konsystencje, więc wystarczy niewielka ilość dla wytworzenia przyzwoitej ilości piany. Produkt ma przepiękny zapach, który jest mocno wyczuwalny w butelce, jednak po wlaniu go do wanny zapach znika. Stosunek ceny do pojemności produktu również nie powala - za 500ml płynu musimy zapłacić od 8 do 17zł w zależności od promocji w danym katalogu.

Poniżej oczekiwań...

Do zakupu zachęciła mnie konsultantka i ogólnie dobre opinie o żelach i płynach do kąpieli avonu.
Po odkręceniu butelki "zapach" trochę mnie zatkał- był zbyt przearomatyzowany, sztuczny. Kojarzył mi się z odświeżaczem powietrza w toaletach, także nie działał relaksująco... Płyn bardzo rzadki, leje się jak woda. Na szczęście okazał się mało wydajny, więc szybko się z nim pożegnałam. Kupiłam, wypróbowałam, więcej go nie kupię.

Fajne!

Bardzo lubię te płyny głównie ze względu na to, że mają bogatą gamę zapachową i co chwila wychodzą nowe, urzekające zapachy, które przepełniają moją łazienkę. Co prawda rzadko używam ich w formie płynu do kąpieli, raczej służą mi po prostu jako żele pod prysznic i jestem bardzo zadowolona. Dobrze się pienią, myją skórę nie wysuszając i nie podrażniając jej. Duże pojemności starczają na długo. Polecam!

Przeciętniak

Jedyne co go wyróżnia to faktycznie uprzyjemnia kąpiel dużą ilością piany i tyle. Płyn jak płyn, zapachy nawet ładne, ale krótkotrwałe. Jest dość wydajny, ma niską cenę, opakowanie nie jest złe, choć wolę go przelewać w mniejsze opakowania. Po kilku kąpielach zauważyłam, że lekko przesusza skóry, ale jej nie uczula. Rewelacji w tych płynach nie dostrzegłam, jednak zawsze w łazience były, jako że mama jest ich wielką fanką.

Rewelacyjny

Przynajmniej z powodu tego płynu żałuję,że nie mam już wanny. Bardzo lubiłam płyny z tej serii. Zapachy bardzo przyjemny. Kąpiel zawsze była czystą przyjemnością. Konsystencja bardzo fajna. Wydajny.

Płyn do kąpieli

Miałam kilka zapachów tego płynu do kąpieli z Avonu. Moim ulubieńcem była czekolada z pomarańczą, jak on pięknie pachniał! Duża butelka wystarcza na bardzo długo, często są promocje jak to Avon, więc warto wypróbować na sobie. Na pewno umilają kąpiel. No i nie podrażniają skóry.

Uwielbiam

Bardzo lubię płyny do kąpieli z Avonu, jestem im wierna już od wielu lat.
Przede wszystkim mają bardzo szeroką gamę zamapchów do wyboru. Zapach miło otula ciało i wypełnia łazienkę. Płyny świetnie się pienią, nie podrażniają i nie wysuszają skóry.
Miły dodatek do wieczornego relaksu w wannie :)

Bez rewelacji

Dwa razy miałam okazję wypróbować płyny Bubble Bath i opinia jest pozytywna, ale bez szału. to, co mają lepszego w stosunku do innych produktów dostępnych na rynku, to duża pojemność za przyzwoitą cenę. Płyn wystarcza na długi okres, dobrze się pieni. Zapachy są dla mnie trochę za mocne. Mojej skóry nie wysuszył ani nie podrażnił, nie mam się tu czego czepić :) Niby fajny, pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę, ale bez rewelacji.

Ach, ta piana!

Z tymi płynami w wannie można leżakować godzinami, piana otula nasze ciało, stwarza się jej naprawde sporo, aromat łaskocze nozdrza, a trzeba dodać, że każdy z osobna ma piękny zapach, czysta przyjemność kąpieli i relaksu, są wydajne, cenowo przystępne.

Świetny płyn do kąpieli

Świetny płyn do kąpieli, który posiada wiele fajnych wariantów zapachowych. Płyn świetnie się pieni, zapach długo utrzymuje się na skórze i jest mega wydajny, a kosztuje grosze.

Cudowne płyny

+miałam bardzo wiele rodzajów, myślę, że pojawiały się w moim domu od około 20 lat,
+bardzo wygodne i estetyczne opakowania, na szczęście wciąż te same,
+zapachy są przepiękne, intensywne, każdy znajdzie coś dla siebie,
+cały czas wymyślają jakieś nowe, nie można narzekać na nudę,
+cena jest ok,
+robi naprawdę dużo bąbelków i utrzymują się bardzo długo, uprzyjemnia kąpiel.
+pachnie cała łazienka i to długo po tym, jak już wyjdziemy z wanny,
+mimo iż się nim nie myję, ale wlewam do wanny, zauważyłam, że ma przyjemną, pół-kremową konsystencję, jest gęsty,

-/+ w Avonie denerwuje mnie to, że nie mogą sobie po prostu kupić czegoś w sklepie, muszę znaleźć konsultantkę, potem zamówić i czekać, a lubię mieć rzeczy od razu,
-/+ wydajność przeciętna, jak każdego innego płynu,

-nie ma właściwości pielęgnacyjnych, to jedno, ale poza tym wysusza trochę skórę

Płyny bardzo dobrze wypadają w porównaniu z innymi na rynku, ale ja znudziłam się płynami i teraz używam soli i innych tego typu kosmetyków, które nie robią bąbelków, bardziej zależy mi na relaksie. Jeśli tylko ktoś lubi płyny, to na pewno ten mu się spodoba.