Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Pojemność 1 000 ml

Płyn do kąpieli w kilku pięknych zapachach. Świetnie się pieni i jest naprawdę niedrogi, zwłaszcza w relacji objętość-cena.
Dostępny w wielu zapachach - m.in. eukaliptusowy, żurawinowo-jabłkowy, z limonką, morelowy, brzoskwiniowy, czekoladowa trufla, arbuzowy.
Zapachy zmieniają się sezonowo.

zapachowa
w butelce
w płynie
Skóra
normalna

Świetne płyny :)

Bardzo świetne płyny. Miałam już kilka różnych zapachów i wszystkie są godne polecenia. Zapachy są bardzo piękne i długo się utrzymują. Płyny się bardzo dobrze pienią i nie podrażniają skóry. Opakowania są przepiękne. Cena nie jest wysoka. Polecam :)

Bubble Bath

Lubię płyny do kąpieli od Avon, do wyboru mamy wiele różnych zapachów. Zapachy są przyjemne, dobrze się pienią. Nie podrażniają skóry. Sprzedawany jest w dużych butlach, które starczają na długo, a cena zdecydowanie nie jest wygórowana. Mają piękne kolorowe butelki, które dodatkowo stanowią ozdobę w łazience, są poręczne i estetyczne. Płyn wlany do wanny pod kran, dobrze się rozpuszcza i rozprowadza po całej wodzie w postaci piany. Minusem jest to, że płyn nie ma walorów odżywczych, ani nawilżających co cenię sobie w kosmetykach. Daję mocne 4! :)

Bardzo dobre

Używałam wiele razy i naprawdę wiele zapachów. Pomarańcze z czekoladą to obłęd. Po kąpieli pachnie cała łazienka, w zapach utrzymuje się na ciele długo. Podoba mi się też konsystencja produktu.

Dobry

Bardzo fajny płyn . Miałam okazje używać kilka zapachów i każdy pachnie obłędnie !!! Świetnie się pieni i można się zrelaksować przy tych zapachach . Jeśli chodzi o butelkę to jest mega duża i to jest mega fajne w stosunku do ceny jaką trzeba zapłacić za to cudeńko . Jest bardzo wydajny. Mi odpowiada najbardziej zapach żurawinowo -jabłkowy . Jest piękny !!!

Płyn do kąpieli Avon

Miałam okazję mieć chyba każdy z tych płynów i wszystkie sa absolutnie obłędne. Od pięknych kwiatowych zapachów, wyrazistych po lekkie owocowe, a także sezonowe. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Są one bardzo wydajne bo duża butelka kosztuje nie całe 10 zł. Szybko się pienią, a do kąpieli wystarczy dosłownie kilka kropel. Zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele. Mają bardzo fajne opakowania, zakręcane, nie trzeba się bać, że uszkodzimy zamykanie.

Dosyć fajny

Płyn tworzy dość spore ilości piany. Konsystencja kosmetyku jest gęsta dzięki czemu jest wydajny. Buteleczka jest duża i starcza naprawdę na długo. Za taką cenę naprawdę się opłaca. Ponad to jest spory wybór zapachów. Pachną ładnie i intensywnie.

Cudowne zapachy.

Marka Avon proponuje nam płyny w wielu zapachach, kilka w stałej ofercie i co jakiś czas pojawiają się nowości. Sama miałam już kwiat bzu, arbuz, truskawka ze śmietanką, guma balonowa. Konsystencja dość gęsta także już jedna nakrętka wystarcza na stworzenie dużej ilości piany, odświeżenie ciała i relaksującą kąpiel. Zapachy cudowne, które przyjemnie otulają ciało i dają się wyczuć jeszcze przez spory czas po kąpieli. Sam płyn może lekko wysuszyć akórę, ale mi to nie przeszkadza bo i tak zawsze używam balsamu.

Duuuuużo piany!

Bardzo fajny jest ten płyn! Już po wlaniu jednej zakrętki robi się pełno piany. A ten zapach, hmmmm piękny :)
Bardzo duży plus za to, że nie wysusza skóry.

Ogrom piany

Płyny do kąpieli kupuję z nadzieją na imponującą pianę, długo utrzymującą się na wodzie, w celu zapewnienia sobie komfortu i chwili relaksu podczas wieczornej kąpieli. Właściwości pielęgnacyjne tego typu produktów w postaci nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia naskórka są oczywiście dodatkową zaletą.

W przypadku płynów do kąpieli Avon, zawsze otrzymywałam produkt o niesamowitej wydajności - już jedna, dwie zakrętki zapewniały wannę pełną piany, która była bardzo trwała. Podobnie było ostatnim razem, kiedy skusiłam się na wersję zapachową biała lilia.

Płyn pachnie bardzo delikatnie, kwiatowo i wypełnia aromatem całą łazienkę. Otulona tym łagodnym zapachem skóra, pachnie jeszcze przez jakiś czas po kąpieli.

Butelka jest bardzo ładna, a dołączona do niej zakrętka z powodzeniem służy jako dozownik.

Płyn nie posiada niestety żadnych dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych, o czym warto wspomnieć - nie nawilża skóry, nie zmiękcza jej oraz nie wygładza. Jest jednak na tyle delikatny, że nigdy, żadna wersja zapachowa nie podrażniła mojej wrażliwej i przesuszonej skóry. I za to plus.

Uwielbiam

Płyny do kąpieli Avon są moimi ulubionymi. Nie potrzeba wiele by woda w wannie pięknie pachniała i wytworzył się w niej dużo piany. Bardzo szeroki wachlarz zapachów też jest atutem. Płyn gęsty, wydajny, nie podrażnia skóry. Po prostu cudo za małe pieniądze.

Uwielbiam te płyny

Od paru lat kupuję te płyny marki Avon są jak dla mnie najlepsze. Zapachy wspaniale wypróbowałam już chyba wszystkie.Cena nie jest wygurowana A plyn jest wydajny.

Dużo piany

Bardzo lubię płyn do kąpieli z tej serii o zapach mango i konwalii. Są dość wydajne, wystarczy niewielka ilość tego płynu by cieszyć się wanną pełną pachnącej piany. Tej piany jest naprawdę mnóstwo, nie znam innego produktu do kąpieli, który by wytwarzał jej aż tyle. Co ważne nie znika ona zbyt szybko. Zapachy tych płynów są dość intensywne, ale nie duszące. Poza tym nie spełniają żadnych dodatkowych funkcji pielęgnacyjnych.