Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Pojemność 1 000 ml

Płyn do kąpieli w kilku pięknych zapachach. Świetnie się pieni i jest naprawdę niedrogi, zwłaszcza w relacji objętość-cena.
Dostępny w wielu zapachach - m.in. eukaliptusowy, żurawinowo-jabłkowy, z limonką, morelowy, brzoskwiniowy, czekoladowa trufla, arbuzowy.
Zapachy zmieniają się sezonowo.

zapachowa
w butelce
w płynie
Skóra
normalna

Mega wydajny płyn w niskiej cenie. Przyjemne zapachy, fajnie się pienią. Ogromna butla:)! No nie ma się do czego przyczepić:) Robi , co powinien robić płyn do kąpieli :)

Przyjemne zapachy

Jestem fanką tych płynów, zaopatruje się zwłaszcza w większe opakowania ze względu na to że bardziej się opłaca. Choć uważam,że jest kilka podobnych drogeryjnych łatwiej dostępnych płynów, z tych avonowskich jestem zadowolona.
Fajnie się pienią, ładnie pachną (tylko biały mi nie odpowiada)
Ogólnie Są w porządku.

Bąbelki!

Nie lubię słodkich i mocno kwiatowych zapachów, więc nie mam zbyt wielkiego wyboru spośród zapachów tego płynu. Zawsze kupuje jeden i ten sam (granat i peonia), bo reszta jest dla mnie nie do zniesienia. Płyn spełnia swoje zadanie w 100% - robi pianę i ładnie pachnie.

Hity z katologu Avon 02/2018 walentynki

Super :)

Testowałam już chyba wszystkie zapachy i uwielbiam ten płyn. Najpiękniejszy zapach to brzoskwiniowy oraz gardenia i orchidea. Po kąpieli czuć zapach w całej łazience. Mam skórę suchą, nie wysusza mi jej jeszcze bardziej wiec to jest na plus ;)

Piękny zapach :)

Moje ulubione zapachy to te z nutą cytrusów i czekolady. Świetny dodatek do aromatycznej kąpieli. Zapach zostaje na ciele długie godziny. Fajne duże opakowania. Czasem uda sie cos ustrzelić w promocji w dobrej niskiej cenie!

piękne zapachy

Kiedyś przez wiele lat używałam tych różnych zapachów. Zapachy tych płynów są takie piekne, intensywne i świeże. Wspaniale nadają się do kąpieli, ale też pod prysznic. Skóra po kąpieli jest wręcz zadowolona- miękka, a posiadaczka zrelaksowana. Czego chcieć więcej. Butelka jest bardzo wydajna i tylko szkoda, że trudno jest dostać kosmetyki Avon stacjonarnie.

przepiekny zapach, mocno sie pieni, dobra cena, ulubieniec calej mojej rodziny

Ten plyn jest ulubieńcem całej mojej rodziny. Każdy z nas ma swój ulubiony zapach wiec zawsze te 4 musza stać na wannie. Nawet mój maz je uwielbia i sam mowi ze sa bardzo dobre. Ja uwielbiam za silny cudowny zapach. Mocna piane która robi. Swietne właściwości nawilzajace ponieważ po nim ciało nie jest wyszuszone. Ladna butelka nie przeszkadza żeby stal na wannie. Pomimo silnego zapachu nie powoduje zadnych alergii ani uczulen co jest największym plusem dla mojej delikatnej skory.

Fajne!

Fajne płyny do kąpieli. Kojarzą mi się z dzieciństwem.
Bardzo ładne zapachy płynów.
Stosować do gorącej wody, wytwarza się piana.
Świetna zabawa dla najmłodszych ale nie tylko. Uwielbiam przy nich się relaksować po całym dniu pracy i stresu!

Nie polecam

Nie polecam,Mało wydajny
Cena wcalnie nie rewelacyjna
Słabo się pieni, trzeba wlac dużą ilość aby bylo sporo piany
Zapachy ładne, dostepne tylko u konsultantka

Super

Uwielbiam płyny do kąpieli z tej serii. Jest mnóstwo pięknych zapachów, co chwilę pojawiają się nowe. Cena jest w porządku jak za takie pojemności. Można nawet upolować za 6,99, ale raczej rzadko się to zdarza. W katalogu kosztują raczej 8,99/9,99. Buteleczka 500ml starcza na długo. Bardzo fajna robi się piana , po wlaniu do wanny. Nie wysusza skóry. Skóra po kąpieli jest pachnąca. Moim ulubionym zapachem jest granat i peonia. Naprawdę polecam.

2/5

Płyny do kąpieli o dużym wyborze zapachowym. Duże pojemność, konsystencja taka wodnista. Pieni się miarę dobrze, myje jak każdy inny, co ważne nie przesusza skóry, się nie zauważyłam jakiegoś nawilżenia. Wydajność jak na taką duże opakowanie dla mnie średnie. Po za ogromnym wyborem zapachów, które są naprawdę ładne , płyn niczym mnie nie zachwycił, tak żeby został u mnie na dłużej.

Relaksujący.

Płyny do kąpieli z Avonu charakteryzują się bogatym zapachem w wielu wersjach.

Ten płyn pachnie zniewalająco. Uwielbiam wszystkie słodkie zapachy, a nuty wanilii w tym produkcie są bardzo przyjemne i wprost idealne na długą, gorąca kąpiel. Płyn bardzo dobrze się pieni i pozostawia skórę gładką i delikatną. Ponad to, po kąpieli zostawia na niej delikatny zapach.

Jest bardzo wydajny co uważam za wielką zaletę.