Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Avon, Bubble Bath (Płyn do kąpieli) (różne rodzaje)

Pojemność 1 000 ml

Płyn do kąpieli w kilku pięknych zapachach. Świetnie się pieni i jest naprawdę niedrogi, zwłaszcza w relacji objętość-cena.
Dostępny w wielu zapachach - m.in. eukaliptusowy, żurawinowo-jabłkowy, z limonką, morelowy, brzoskwiniowy, czekoladowa trufla, arbuzowy.
Zapachy zmieniają się sezonowo.

zapachowa
w butelce
w płynie
Skóra
normalna

Niekoniecznie

Kupowałam ze względu na pojemność, promocje i zapach - tyle tylko, że zapach ulatnia się szybko.
Nie nawilża skóry - na szczęście również nie wysusza.
Nie brudzi wanny.
Dobrze się pieni.
Reasumując wypada bardzo przeciętnie.

W porządku

Miałam dwa płyny do kąpieli z tej serii: o zapachu fiołka oraz o zapachu róży. Płyny bardzo dobrze się pienią i mają cudowne zapachy. Jak wleję płyn do wody, to zapach czuć w całej łazience.

ZALETY:
*opakowanie - wygodne z nakrętką
*cena - ok. 10 zł za 500 ml
*ładne zapachy
*wydajność - starcza mi na pół roku, używając go raz w tygodniu
*dobrze się pieni

Nie oczekuję zbyt dużo od płynów do kąpieli, a te płyny z łatwością spełniają moje wymagania. Jeszcze do nich wrócę, bo podoba mi się duża różnorodność zapachów.

Domowa aromaterapia

Płyny do kąpieli z Avonu urzekają mnogością różnorakich zapachów. Miałam kilka wersji, na pewno wśród nich była apetyczna brzoskwinia i słodka pinacolada. Może były też inne, już nie pamiętam.
Tytułowe płyny są dość rzadkie i mało wydajne. Trzeba trochę ich wylać, żeby piany było dużo. Za to zapach rozchodzi się po całym domu i jeszcze przez jakiś czas po kąpieli pozostaje na skórze.
Nie pozostawiają osadu na wannie i nie wywołują alergii czy podrażnień.
Skład mają słaby, ale po Avonie niczego innego się nie spodziewam ;-). Właściwości pielęgnacyjnych nie mają żadnych, ale ja dolewałam zawsze trochę olejku. Nie zauważyłam, żeby wysuszał, ale nie jestem amatorką leżenia w wannie, więc używałam ich raczej sporadycznie. Teraz już nie mam wanny, więc wcale ich nie kupuję.
Dostępne w kilku pojemnościach. Butla przezroczysta z kolorową grafiką, zakręcana.
Cena regularna wysoka, ale w promocji można brać. Dostępne u konsultantek.

Avon Mark - relacja

Ładnie pachnący gadżet

Jak w tytule, gadżet bo nie należy do zbyt wydajnych. Za to mamy tu ciekawy dobór intensywnych zapachów, nie podrażniają, nie uczulają, ich wpływ na skórę jest niewielki, ale nie jest aż tak ściągnięta po długim moczeniu.
Dostępne u konsultantki, kiedy są w promocji to warto.

Uroczy zapach

W ofercie Avonu można znaleźć dużo wariantów zapachowych płynów do kąpieli. Występują też różne pojemności. Moim faworytem jest granat i peonia. Najczęściej sięgam po większą wersję 1000 ml, gdyż starcza na dłużej. Produkt pachnie cudownie. Aromat niesamowicie mi się podoba. Do tego płyn tworzy niesamowitą pianę. Nadaje wodzie lekką poświatę koloru. Jest ona bardzo delikatna i lekko widoczna. Ten produkt umila mi kąpiele. Niestety ma też swoje wady. Największą z nich jest mała wydajność. Płyn bardzo szybko się zużywa. Wystarcza na krótko. Dodatkowo potrafi wysuszać, więc trzeba mieć to na uwadze i przygotować sobie balsam, by móc nawilżyć skórę po kąpieli. Cena bywa różna i jest zależna od katalogu. Czasem można trafić na fajną promocję. Opakowanie jest solidne, dobrze wykonane. W wygodny sposób można wydobyć odpowiednią ilość produktu. Gdyby nie przesuszanie i kiepska wydajność płyn byłby naprawdę super. Być może skuszę się jeszcze kiedyś na inny wariant zapachowy, gdy mój obecny mi się znudzi.

Cudne zapachy

Płyny mają przepiękne zapachy. Dodane do kąpieli dają mega dużo piany i o to właśnie mi chodziło. Skóra po kąpieli jest pachnąca i miękka. Niestety według mnie jest niewydajny , ale z uwagi na niską cenę nie jest to jakiś duży minus. Plus za duża pojemność i ładną butlę :)

Meeega piana

Opisuję wersję bez.Może zapach nie do końca mi go przypomina ale i tak płyn pięknie pachnie.Tak naprawdę sceptycznie podeszłam do tego produktu myslałam, że będzie się słabo pienił a zapach zaraz ulotni się. A tutaj taka niespodzianka ten płyn robi meeega pianę a zapach jest bardzo intensywny i ciągle go czuje.Woda za specjalnie nie zabarwia się ale dla mnie tutaj piana jest ważniejsza.Skóra nie była wysuszona ani podrażniona. Jedynym minusem tego produktu jest jego wydajność bardzo szybo się kończy.

wszystko fajnie, ale...

Avon ma w swojej ofercie wiele wariantów jak chodzi o płyny do kąpieli, od słodkich owocowych, po kwiatowe. Niektóre zapachy są naprawdę warte wąchania :)) moj ulubiony jest zdecydowanie jesienno-zimowym, czyli pomarańcza z przyprawami korzennymi.
Wszystko byłoby cacy, gdyby nie fakt, że wysusza :( Po długiej kąpieli czuje ściągniętą skórę, więc niezbędne jest nałożenie balsamu. Ja dodatkowo wlewam sobie do wanny kilka kropli olejku,by zminimalizować suchość.

+zapachy
+cena (choć w sklepie można znaleźć tańsze)
+piana
+nie brudzi wanny

-wysusza skórę

Raz na jakiś czas - w sam raz, ale codzienne stosowanie wysuszyłoby mi skore na wiór.

Fajny

Płyn stosowałam kilka lat temu. Kupowała go moja mama i zawsze dodawałam go do kąpieli. Ma bardzo ładną gamę zapachów i bardzo dobrze sprawdzał się w kąpieli. Niestety nie używałam go w ostatnich latach, gdyż o nim zapomniałam ale na pewno to nadrobię.

Piana i zapach ok, reszta beznadziejnie.

Miałam opakowanie 1000 ml z granatem i peonią, ceny nie pamiętam. Zapach bardzo ładny i przyjemny. Pianę rzeczywiście robi konkretną. I na tym zalety się kończą. Wydajność słaba, a przy dłuższym stosowaniu płyn wysuszył mi skórę.

Płyn do kąpieli

Płyny są mi znane od lat.Jednak nie używam ich zbyt często,dlatego że wysuszają moją skórę.Są to produkty,które nieźle się pienią i mają piękne zapachy.Dostępnych jest kilka wariantów zapachowych,więc każdy wybierze coś dla siebie.Wytwarzają sporo piany,przez co są przyjemnymi produktami do kąpieli.Konsystencja nie jest zbyt gęsta,raczej bardziej płynna.Jako produkt relaksacyjny do kąpieli się sprawdza.

Przeciętniak

Lubię te płyny tylko za ich zapach,nie nawilżają nie myją dobrze.Nie kupiłabym go następnym razem,cena też nie zachwyca.Duże i ładnie wykonane butelki mogą zachęcać ale środek nie.