Clinique, Airbrush Concealer

Clinique, Airbrush Concealer

Pojemność 1,5 ml

Zgłaszająca osoba: JaJudyta

Korektor w płynie (nakładamy pędzelkiem), lekki, ładnie rozjaśniający skórę wokół oczu, może być stosowany również punktowo na twarz.

Trwały, nie ściera się.

Nie powoduje podrażnień.

Bezzapachowy.

Cena: 90 zł / 1,5 ml

Więcej nie kupię

Miałam dość duże oczekiwania co do tego korektora,bo zazwyczaj jestem zadowolona z kosmetyków Clinique,niestety,nie tym razem.
Przede wszystkim korektor mnie uczulił i to wpłynęło na moją niską ocenę. Poza tym zostawiał smugi,trudno było mi go rozetrzeć a i tak po godzinie nie było po nim śladu.
Kolejnym minusem jest wysoka cena za którą oczekiwałabym lepszej jakości. Jedyne co jest fajne, to sposób aplikacji-pędzelek i kolor,który fajnie dopasowywał się do mojej cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

delikatny i subtelny

Kupiłam w dużej promocji za 55pln. Mam wklęsłe oczodoły, przez co kości pod oczami mocno mi wystają.

Mam odcień 04, bardzo uniwersalny, będzie pasował praktycznie wszystkim.

Korektor jest bardzo delikatny, naturalny i daje wrażenie "nagiej" skóry.

Bardzo ładnie wyrównuje koloryt, wygładza i rozświetla. Twarz sprawia wrażenie, jakby nie było pod oczami grama makijażu.

Kupowałam z sercem na ramieniu, bo potrzebuje zwykle dużego krycia, ale w przypadku tego produktu cera jest niesamowicie gładka, worki pod oczami wyrównane i wygładzone.

Poziom krycia można z powodzeniem budować, ale mi wystarczy w zupełności jedna warstwa.

Korektor nie obciąża, nie wnika w zmarszczki mimiczne, nie wysusza.

Pędzelek ładnie wygładza, wyrównuje i nakłada korektor precyzyjnie.

Moim faworytem był do tej pory wycofany już Ideal Light z Estee Lauder, ten korektor jest jego godnym następcom na codzień. Na wielkie wyjścia stawiam na korektor Dior Star.

Przy codziennym stosowaniu, jedno opakowanie wystarczyło mi na 2 miesiące.

Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Wygładza i rozświetla

Ten korektor jest świetny.
Rozświetla skórę wokół oczu w bardzo elegancki, dyskretny sposób. Wygładza skórę, maskuje cienie i nie podkreśla drobnych linii.
Nie daje maksymalnego krycia, ale u mnie sprawdza się bardzo dobrze. Korektory mocno kryjące (Bobbi Brown, MAC itp.) bardzo obciążały moją skórę i podkreślały wszystkie załamania.
Używam go z wielką przyjemnością i kupuję na zapas gdy jest w promocji.
Odcień 01 (Fair) jest idealny dla bladolicych. Może się wydawać różowawy gdy go testujemy na dłoni, ale po rozsmarowaniu bardzo ładnie wtapia się w cerę.
Mam cerę bardzo, ale to bardzo jasną - gdyby MAC wyprodukał odcień NW07 - to bym nim była. Korektoer Clinique to pierwszy, który nie jest dla mnie za ciemny, najjaśniejszy jaki udało mi się kupić, a było ich naprawdę wiele.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno i kupiłam już zapas

Jak makijażem powiększyć usta

Przeciętny

Korektor kupiłam po obejrzeniu na You Tube filmu Lisy Eldridge makijażystki gwiazd, która sama z niego korzysta.

Moim zdaniem sprawdzi się wyłącznie przy naprawdę drobnych problemach z sińcami pod oczami, przy problemach większego kalibru nie ma szans.

Używam odcienia 04 - neutral fair. Konsystencja płynna, łatwo się aplikuje i nie włazi w linie, tak jak np. Dior. Niestety efekt wygładzenia czy pokrycia zaczerwienień, przebarwień czy lekkich sińców pod oczami jest dość krótkotrwały. W tej kategorii korektor MAC czy Estee Lauder sprawdzają się dużo lepiej. Nie mniej jednak używam go, bo w początkowej fazie daje porządnie, nie tandetnie wyglądający efekt rozświetlenia. szkoda, że nietrwały.

Wg mojej oceny jakikolwiek "airbrush" można między bajki włożyć. Poziom krycia i efektu na poziomie korektora L\'oreala. Szkoda zatem przepłacać.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

mój ulubiony

używam nr 04 neutral fair. ja nie mam sińców, tylko lekkie zaczerwienienie w okolicy zewnętrznego koncika oka. u mnie sprawdza się bardzo dobrze do tego stopnia, że kupuje tylko ten korektor i nie zamierzam go zmieniać na nic innego:)

plusy: lekka konsystencja, nie obciąża skóry wokół oka. idealny kolor (nie różowy). nie odznacza się, łatwa aplikacja

minusy: mało wydajny - za to odejmuje pół gwiazdki.
dla porównania inne wyciskane korektory z clinique mają pojemność ok 10 ml, a ten tylko 1,5. przez co starcza on na jakieś 2 miesiące przy codziennym stosowaniu. (te wyciskane są już gęstsze, a mi zależy na czymś lekkim)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Bardzo delikatne krycie

Calkiem przyzwoity korektor, niestety u mnie sie nie sprawdzil w 100%, nie poradzil sobie z moimi niebieskawymi cieniami pod oczami. Kupilam go glownie z powodu jasnego koloru, pani w drogerii nie byla w stanie zaproponowac mi podobnego odcienia innej firmy.

plusy:
+ plynna konsystencja, dzieki ktorej nie wchodzi w zalamania i drobne zmarszczki
+ delikatnie odświeża spojrzenie, bez efektu pandy
+ estetyczne i higieniczne opakowanie, nie trzeba meczyc sie z dodatkowymi aplikatorami
+ w ofercie sa takze bardzo jasne odcienie
+ mam wrazenie, ze nawilza okolice oka

- krycie jest wyjatkowo delikatne, przy bardzo jasnej karnacji w okolicach oczu widoczne sa u mnie niebieskie zylki i cienie, korektor pokryl je minimalnie
- nie wyobrazam sobie uzywania go do ukrycia krostek czy wiekszych niedoskonalosci
- za taka cene spodziewalam sie lepszego korektora

Z pewnoscia to bedzie fantastyczny produkt dla osoby bez problemow pod oczami, jesli trzeba tylko lekko wyrownac koloryt i odswiezyc spojrzenie. Reszta swiata potrzebuje czegos bardziej kryjacego.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Bardzo fajny.

Dostałam go w prezencie i jestem bardzo zadowolona. Mam niewielkie cienie pod oczami, ale korektor całkiem dobrze sobie z nimi radzi, nie narzekam. Zdecydowanym plusem jest lekka konsystencja, dzięki czemu nie podkreśla zmarszczek (które niestety zaczynają się u mnie pojawiać). Ładnie rozświetla oko, nadaje świeżości spojrzeniu.
Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to do ceny, no i może faktycznie dla osób z problemami wokół oczu może być za słabe krycie.
Ogólnie produkt bardzo fajny, ja jestem z niego zadowolona. Aczkolwiek na kolana mnie nie powalił.

Fajny dla bezproblemowych oczu

Korektor dostałam od cioci, u której się nie sprawdził. Sama na pewno bym go nie kupiła w ciemno, ale teraz ju ż wiem, że jest świetny.

Nie mam większych problemów z sińcami pod oczami, więc ten korektor sprawdzał się u mnie świetnie.

+lekki
+przyjemnie rozświetla
+zastosowany na całą powiekę pięknie ją wygładza- ja sama kiedy nie chciało mi się malować używałam tylko jego i kredki do oczu
+wygodne w użyciu opakowanie
+wydajny- używałam go codziennie, pod oczy i na całe powieki, nie żałowałam sobie i starczył na trzy miesiące

-wysoka cena
-słabe krycie
-zdecydowanie nie sprawdził się u mnie jako korektor na wypryski

Generalnie polecam dla osób bez "worów" pod oczami. ;)

warto

Typowy korektor to nie jest, typowy rozświetlacz pod oczy równiez nie. Powiedzmy, że coś pomiędzy.
Jest lekki, nie tworzy pod oczami maski, anie nie wchodzi w pory. Rozświetla ładnie skóre pod oczami. Nie podrażnia. Dobrze współpracuje z kazdym podkładem.
Ale jednak stosowany sam nie da rady do końca ukryć sinców i podkrązonych oczu.
Najlepiej stosować go w duecie z normalnym kryjącym korektorem pod oczy, z tym, ze Airbrush dajemy an sam koniec.
Jednakze osoby, które nie mają problemu z podkrążonymi oczami będą zadowolone z tego korektora zastosowanego solo.

Lisa wie co dobre :-)

Dla mnie to super produkt, nie traktuje go jako korektora tylko jako rozświetlacz pod oczy.
Można go nałożyć już na korektor, też działa.
Nie wysusza, nie uczula, jest mega wydajny w porównaniu do drogeryjnych pisaczków.
Rozświetlenie jest trwałe i naturalne. Kładę go pod oczy, na kurze łapki, na linie wokół ust. Efekt jest bardzo naturalny. Bardzo dobrze stapia się z podkładem. Brak jakiegoś odpychającego zapachu. Opakowanie jest dobrej jakości, napisy się nie ścierają.

Cena w perfumerii jest za wysoka, ale warto na niego poświęcić jakieś zniżki :-)

Dowiedziałam się o nim z filmików makijażystki Lisy Eldrige a ona wie co dobre. Polecam !!

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2/1,5 ml

Nie dla mnie

Korektor ten dostałam w prezencie w Sephorze przy zakupie podkładu Clinique. Niesamowicie się wtedy ucieszyłam, bo akurat kończył mi się mój poprzedni i rozglądałam się za nowym. Mam cienie pod oczami i pod prawym okiem widoczne żyłki - moja zmora odkąd pamiętam, niestety to kwestia genów. Korektor jest dla mnie właściwie najważniejszym kosmetykiem, szukam mocniejszego krycia jednocześnie przy delikatnej konsystencji. Ten niestety spełnił tylko drugi warunek.

+ konsystencja, jest bardzo lekki
+ nie wchodzi w linie, nie wysusza
+ kolory - miałam najjaśniejszy a mam bladą cerę

- pojemność i cena, za taką kasę mogłoby go być więcej
- krycie, wcale nie kryje dobrze, nie zakrył do końca moich delikatnych żyłek, a co tu mówić o cieniach

Skończył mi się jakoś w zeszłym tygodniu, teraz jestem na etapie poszukiwań. Polecam go tym z Was, które nie mają dużych cieni pod oczami.

Używam tego produktu od: luty-listopad br.

bardzo dobry

jak dla mnie jest to fantastyczny uniwersalny korektor, który ładnie współgra z innymi kosmetykami.

ukrywa cienie, ewentualne krostki, blizny, naczynka.

wiadmomo, że nie wytrzyma całego dnia, ale dzięki temu też nie odznacza się na twarzy, daje naturalny efekt, jest lekki i łatwo wprowadza się poprawki.

pędzelek jest akurat, świetnie się nim manewruje.

jeśli mialabym kupic wylacznie korektor pod oczy, pewnie zainwestowałabym w magiczne olowki Diora lub YSL, natomiast jesli chodzi o wszechstronność produktu - z czystym sumieniem polecam

Używam tego produktu od: chyba 2009
Ilość zużytych opakowań: 2,5