Krem z masłem kakaowym i z karity

Krem z masłem kakaowym i z karity

Zgłaszająca osoba: JaJudyta

Krem do pielęgnacji ciała i twarzy przeznaczony dla bardzo suchej skóry.

Daje długotrwałe i głębokie nawilżenie. Odżywia, wygładza skórę.

Zmiękcza zrogowacenia kolan, łokci, stóp.

Cena: 27 - 33 zł / 150 ml , 300 ml

Istna MAGIA!!!

Ten krem jest wspanialy. Odkrylam go w Hiszpanii, gdy poszukiwalam czegos, co pomoze mi ukoic moja skore na nogach. Mialam straszny problem z wrastajacymi wloskami, wiec maltretowalam nogi roznistymi peelingami, co wcale, ale to wcale nie pomagalo... W rozpaczy postanowilam kupic cos mocniej nawilzajacego od mojego Garniera (ktory zaczal podrazniac) i wybor padl na ten krem, jako ze dostepne sa tutaj male pojemnosci - 50ml za cene 1EUR. Zmaltretowalam nogi dlugim i ostrym peelingiem z soli, po czym otworzylam kremik. Pierwsze wrazenie - zbyt slodki zapach. Konsystencja - w zyciu czegos takiego nie doswiadczylam! Gesta, ale swietnie sie rozprowadza, jak... jak bita smietana, albo jakis miks masla z lodami (wiem, brzmi dziwnie :D), ale bez takiej wybitnej tlustosci, cudo po prostu, sama przyjemnosc! Zapach na skorze wciaz zbyt slodki jak dla mnie, ale apetyczny - cos a la lody, ciasteczka, nie wiem jak to opisac. Zostawia delikatny filtr (wcale nie jest bardzo tlusty!).

A dzialanie? Rewelacja. RE-WE-LA-CJA! Jestem zachwycona. Po jednym posmarowaniu wieczorem podraznien (ktore nie chcialy zniknac przez okres 3 tygodni mimo roznistych peelingow i balsamow!) bylo mniej o jakies 80%, a skora odzyskala zdrowy kolor i sprezystosc. Cudo. Wspomne jeszcze tylko, ze w tamtym czasie mialam takze istna masakre na czole i rowniez w akcie desperacji posmarowalam sie tym kremem, a rano szok - moje czolo wygladalo o niebo lepiej! Skora wyraznie sie uspokoila, czesc "niespodzianek" sie zmniejszyla, czesc w ogole zniknela.. Szok. I zadnego nowego nieproszonego goscia.

Podsumowujac: od tamtej chwili moj must-have. Nie zdradze. Nie dosc, ze wspaniale dziala na wszystko, to jest jeszcze tani, wydajny, cudownie sie rozprowadza i pieknie pachnie. Duzy + za dostepnosc malego opakowania 50ml, akurat w podroz.

W Hiszpanii ceny sa nastepujace:
50ml - 1 EUR
150ml - 4.59 EUR (jak widac nie warto kupowac duzego opakowania, bo ta sama pojemnosc mamy za 3 EUR kupujac male opakowania)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 po 50ml

Rewelacyjny

To najlepsze smarowidło do ciała jakie kiedykolwiek miałam. Krem jest gęsty, świtnie nawilża, a skóra jest po nim idealnie gładka. Zostawia śliską warstwę - nie każdy to lubi, ale mi to raczej nie przeszkadza. bardzo dobrze radzi sobie z przesuszoną skórą kolan i łokci.
Szczególnie w zimie jest niezastąpiony! Zapach zniewalający :)

Używam tego produktu od: co najmniej 3 lat
Ilość zużytych opakowań: oj duużo ok.10

przytulny...

Ponieważ nadal testuję wszelakie dostępne kremy do ciała - przyszła pora i na ten. Od razu powiem, jakie ma wady:
_ jest go mało ( 150 ml to mnóstwo do twarzy, ale mało do ciała, a ja używam go tylko do ciała)
- jest średnio wydajny i szybko w pudełeczku pokazuje się dno
- jak na taką ilość i wydajność - jest drogi. Nie twierdzę, że nie jest wart swojej ceny, ale tanio to nie wypada
Zalety? Rozkosznie pachnie - słodko, ciepło, przytulnie, zimowo. Przypomina mi trochę krem z maslem shea Avonu, albo z masłem kakaowym Dax Cosmetics - no, może jest ciut delikatniejszy. Natomiast - w przeciwieństwie do tego ostatniego - nie tylko nawilża, ale natłuszcza i pielęgnuje skórę. Stosowanie go jest przyjemnością, choć - jak już pisałam - raczej zimową.