Skin Couture Cover Duo (korektor + rozświetlacz)

Skin Couture Cover Duo (korektor + rozświetlacz)

Praktyczny kosmetyk do makijażu w ołówku. Z jednej strony jest korektor do tuszowania niedoskonałości takich jak zaczerwienienia czy krostki, z drugiej strony jest rozświetlacz.

Cena: ok. 38 zł

trwały i dobrze kryje

Używam tego korektora od kilku dni i jak dotąd jestem zadowolona. Jest on w postaci grubej kredki, z jednej strony jest część rozświetlająca (odcień Luminous Rose, bardzo blady róż), z drugiej część maskująca (odcień Matt Beige). Wydaje mi się, że korektor jest dostępny tylko w 1 odcieniu, przeznaczonym raczej dla bladolicych, bo obie części mają b. jasne odcienie. Korektor dobrze maskuje różne przebarwienia i świetnie stapia się ze skórą. Jest trwały, przypudrowany wytrzymuje cały dzień. Części rozświetlającej używam do zamaskowania cieni pod oczami, rozjaśnia ona skórę, tylko trzeba uważać, by za dużo nie nałożyć, bo wtedy korektor jest zbyt widoczny (b. jasny kolor). Ja nakładam na te miejsca oba odcienie, wtedy wygląda to naturalnie. Na razie daję 4 gwiazdki, a jak korektor będzie nadal się tak dobrze spisywał, to zostanie moim kolejnym KWC:). Dodam, że niestety kosmetyki Lumene, jak i ten korektor, są trudno dostępne, a mi bardzo pasują pod każdym względem. Na pewno kupię następne opakowanie, jeśli będzie dostępne. Sądzę, że korektor wystarczy mi na długo, bo jest miękki i dobrze się rozprowadza na skórze.
żywam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od kilku dni/w trakcie 1
Dopisek 20 lipca 2005: obecnie kończę drugą sztukę i nadal jestem b. zadowolona, ale nie dam 5 *, bo jednak korektor wystarcza na najwyżej 2 miesiące przy codziennym stosowaniu. Co prawda na 1 użycie wystarcza kilka maźnięć, ale korektor szybko się zużywa, jest b. miękki, co w tym przypadku jest minusem. Poza tym jest naprawdę b. dobry i szczerze go polecam.