Beyond Colour, Metallic Shine Eye Pencil (Kredka do powiek Metaliczny Blask)

Beyond Colour, Metallic Shine Eye Pencil (Kredka do powiek Metaliczny Blask)

Pojemność 2,4 g

Jedwabista, miękka kredka, która wręcz ślizga się po powiece. Możne służyć jako konturówka do narysowania kresek na powiece, lub lekko roztarta, jako cień do powiek, pełen metalicznych refleksów.
Występuje w 4 odcieniach.

Cena: 25,90 zł / 2,4 g

może być

Lubię podkreślać nią wewnętrzny kącik oka przy makijażu wieczorowym. Do czego mogłabym jej jeszcze użyć to nie wiem bo się chyba nie nadaje do czegoś jeszcze. Ładnie wygląda, błyszczy, dobrze się nakłada i tyle.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Taka sobie.

Tak, jak twierdzi moja przedmówczyni: kredka kompletnie nie była warta swojej ceny.
Co prawda ja nie kupiłam jej za 20zł tylko za niewiele ponad 10.
Miałam wersję srebrną.
Ogólnie kosmetyk był przyzwoitej jakości, ale nie jest to kredka do codziennego użytku, nadaje się raczej do makijażu wieczorowego, przez co używamy jej raczej rzadko.
Upałowi nie da rady, gdy robi się gorąco spływa z powiek.
Gdyby była jeszcze dostępna, raczej bym jej już nie kupiła.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

za ta cene to slaba

kupilan kiedys, lezy nieuzywana... jest dziwna, taka jakby tlusta... kolor ładnie błyszczy ale co z tego jak po godzinie już się zbiera w załamaniach powiek... gdyby kosztowala 5 zl to by byla ok ale nie za 20 bo tyle za nia zaplacilam a i tak prawie nie uzywalam...

Używam tego produktu od:nie pamietam

Avon Mark - relacja

koszmar...

Jednym słowem koszmar....brrrrr Skleja powieki, cały czas są jakieś bruzdy. Kredka nie rozprowadza się w ogóle , ponieważ sie kruszy. kolor zaraz schodzi i powieki wyglądają strasznie( tłusto a cały kolor spływa pod oczy)

Używam tego produktu od:1roku
Ilość zużytych opakowań:1(ale zapadła się pod ziemię=)

tłusta, nietrwała, ble.

Kupiłam ze względu na kolor- metaliczny błękit, ładnie pasuje do moich tęczówek. I an tym plusy się kończą.
Kredki nie da się ładnie zatemperować- to pierwsza sprawa, choćby nie wiem jak długo leżała w lodówce (może włożę ją do zamrażalnika?). Co za tym idzie- nie da się narysować cienkiej, ładnej kreski.
Jako cień się nie nadaje absolutnie- tłusta, lepka. Jako kredka też nie, bo bardzo szybko się rozmazuje i na całej powiece czuć jej lepkość.
zdecydowanie NIE! naprawdę lepsze można kupić na bazarku za 2 zł :/

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: męczę jedną

Nie polecam...

Kredkę udało mi sie kupić w Avonowskiej promocji za niecałe 13 zł i nie mogę powiedzieć, iż był to zakup udany. Przede wszystkim kredka jest okropnie tłusta. Jeżeli chodzi o apikację to jest OK, bo kredka jest wystarczająco miękka i nie podrażnia oczu. Kolor jaki posiadam to Creamy Ice i wcale nie jest beżowy, a perłowy, biały. Kredka nie utrzymuje się długo, czasami odbija na górnej powiece. Nie dostanie ode mnie tylko jednej gwiazdki przez litość.

NIE POLECAM :-(

taka soie

kredka daje ładny kolorek, długo się utrzymuje, jak dla mnie ogromnym minusem jest to, że nie da rady jej ładnie potem naostrzyć :D:D Nie polecam jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:paru miechów

taka sobie

Nie załapałam się na nią w katalogu. Ucieszyłam się kiedy kilka dni temu dostałam ją w paczuszce od pewnej wizażanki, z którą się wymieniłam. Od razu jej użyłam i początkowy efekt mnie zachwycił. Powieka była rozświetlona i równo pomalowana (mam odcień creamy ice). Sama kredka jest barzo miękka i łatwo się nią maluje. Niestety jest bardzo nietrwała. Już po dwóch godzinach zbiła mi się w załamaniach powiek. Nie chcialam z niej rezygnować więc postanowiłam, że spróbuję nałożyć ją na bazę pod cienie. Nakładało się już dużo gorzej i bardzo nierówno pokrywała powiekę. Trzymała się długo, ale nie miała wyjścia, bo w końcu była na dobrej bazie. Przy otwartym oku efekt był bardzo ładny, taki jak wtedy, kiedy pierwszyraz użyłam jej bez bazy. Jednak kiedy zamknęłam oko to wyglądało to tragicznie. Nie skreślam jej, spróbuję jeszcze poeksperymentować, jenak na dzień dzisiejszy nie polecam. Za taką cenę można kupić dużo lepsze kredki

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej

nawet nawet.

Dostałam kredkę w prezencie inaczej w życiu bym jej nie kupiła. Akurat kolor mam creamy ice, wiec najładniejszy z wszytskich dosepnych. Kredka rzeczywiscie mieciutka. Na oku wyglada bardzo ladnie, ale efekt utrzymuje sie zdecydowanie za krótko. Oprócz tego jest mało wydajna. Jedyny zauważalny plus to to, że nie uczula.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1.

Niewszystko złoto...

co się świeci...

Cień w kredce jest bardzo wygodny... nie ma stresu że rozsypie się w torebce. Ale jeśli chodzi o tą kredke w formie cienia to nie spełnia do końca moich wymogów.
Daje jej duży plus za odcien i blask... lecz nakłada się ja naprawde tragicznie! Na powiece powstaja grudki i naprawde trudno je rozmazać... Trzeba się dość namęczyć aby dostac wymażony efekt, który i tak nie jest nawet w połowie podobny
do tego w katalogu!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

świetna kredka

produkt idealny jako kredka. uzywam najjasniejszego odcienia-rewalecja jesli chodzi i rozswietlenie oka. uzywam jej tylko jako kredki-konturowki, bo jako cien nie zdaje egzaminu /zbiera sie w zalamaniach powieki/ natomiast jako kredka jest naprawde w porzadku, nie da sie nia zrobic cienkiej linii, ale w sumie to jej atut-mozne delikatnie rozetrzec granice i uzyskuje sie bardzo ladny efekt - delikatny ale widoczny. latwa w aplikacji. jesli skonczy mi sie a bedzie w ofercie Avonu pewnie zakupie kolejna. chociaz jest dosc wydajna i jednego egzemplarza mozna uzywac bardzo dlugo.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Spoko... na bazie... :)

bo bez wyjątkowo nietrwała. Posiadam 2 kolorki z wymianek - brzoskwinia i biel. Na bazie ładnie sie trzymają (używam jako cień w kredce). Wyglądają na powiece fajnie o ile nie nałoży się ich zbyt wiele bo wtedy powstają takie hmmph nie wiem jak to nazwac... Pasy :> W każdym razie zaczyna być widac każdy ruch kredki na powiece. Ładnie rozświetlają i to chyba tyle. Pewnie więcej nie kupię, bo te 2 chyba będę zużywać przez dłuuuuższy okres czasu ale ogółem są ok.

Używam tego produktu od miesiąc
Ilość zużytych opakowań mam 2 ale wydajne