Beyond Colour, Metallic Shine Eye Pencil (Kredka do powiek Metaliczny Blask)

Beyond Colour, Metallic Shine Eye Pencil (Kredka do powiek Metaliczny Blask)

Pojemność 2,4 g

Jedwabista, miękka kredka, która wręcz ślizga się po powiece. Możne służyć jako konturówka do narysowania kresek na powiece, lub lekko roztarta, jako cień do powiek, pełen metalicznych refleksów.
Występuje w 4 odcieniach.

Cena: 25,90 zł / 2,4 g

****

Ja jej nie uzyam jako kredki, tylko jako cień. Niestety nie da się nia narysować cieńkiej kredki, ale to jest jedyny minus tej "kredki". Mam kolor "lilac ice", ładny, iskrzący fiolecik, ale można go również uzywać jako rozświetlacza, jak zauważyła jedna moich poprzedniczek. Kredka długo utrzymuje sie na oku, nie wałkuje się i nie zbiera z załamaniach.Nie kupie jej, bo raczej nie jest do codziennego użytku i maluję się nią, gdy gdzieś wychodzę się pobawić.

Używam tego produktu od:czasami

bardzo lubię

Malowanie się tą kredką jest prawie jak pieszczota, tak delikatnie rozprowadza się na powiece... Jest bardzo miękka. Nie da rady narysować nią precyzyjnej kreski, lepiej sprawdza się jako cień do powiek, szczególnie, kiedy do dokładniejszego rozprowadzenia użyjemy opuszków palców. Mam odcień Lilac Ice, z którego jestem bardzo zadowolona - oko jest ładnie podkreślone i rozświetlone, choć trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością, bo wtedy makijaż robi się bardzo nieestetyczny. Trwały, ale niestety w ciągu dnia gromadzi się w załamaniu powiek - całkiem możliwe jednak, że jest to wina moich bardzo głęboko osadzonych oczu. Jak by nie było - porządna kredka!:)

Ilość zużytych opakowań: mam jedną kredkę

jako rozświetlacz - tak

Tak jak w napisałam w podsumowaniu - kredka sprawdza się do rozswietlenia wewnętrznych kącików lub łuku brwiowego, ale jako regularny cień nie bardzo. Przede wszystkim jest twarda i nie ślizga sie po powiece, przez co trzeba ją mocno przyciskać a to nie jest miłe uczucie. Trudno ją równomiernie nałożyć, chyba że się pomaluje powiekę wzdłuż i wszeż, żeby przykryć wszystkie prześwity. Na bazie trzyma się aż do zmycia. Jednak wolę tani iskrzący sypki cień, który może mi posłużyc zarówno jako rozświetlacz, jak i do pokrycia całej powieki, niż drogą twardą kredkę, którą mogę co najwyżej rozswietlic kąciki

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: miałam jedną kredkę

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

małe rozczarowanie

Małe, bo w sumie się tego spodziewałam... Ale małe czy nie małe rozczarowanie jest rozczarowaniem. Mam odcień Creamy Ice i sam kolor jest ok, ale rozprowadzić go równomiernie na powiece cieżko, bardzo ciężko. Kredka jest na to za miękka i za tłusta i przez to cień się wałkuje, niestety :( Poza tym, jak można się było tego spodziewać, już po chwili zbiera się w załamaniach powiek :( Można ją zatem stosować tylko jako bazę pod inny cień, ale też z umiarem. No i pod innym cieniem nie daje już takiego efektu :( A szkoda, bo lśni ładnie :) Próbowałam też rysować nią tylko kreski wokół oczu, ale też ciężko, bo praktycznie nie da się jej zastrugać tak, żeby robiła cienkie kreseczki. Także w sumie mało udany zakup.

niezła

Mam najjaśniejszy odcień Creamy Ice, kredka ładnie rozświetla oczy. Jest kremowa, jakby tłusta, nadaje się więc do używania jako konturówka, jako cień na całej powiece może się ścierać i rolować. Twarda (plastikowa?) oprawa kredki utrudnia ostrzenie.

szajs

Recenzja : Zdecydowanie nie dla mnie. Za bardzo sie blyszczy. Nie da sie rownomiernie rozprowadzic. Nie mozna ponownie natemperowac. Kulkuje sie na powiece. Dostalam od tej kredki uczulenia. No i do tego straszliwie droga.

polubiłam :)

Mam już trzecią kredkę z tej serii: Icicle jeszcze nie zużyłam do końca, natomiast Creamy Ice to już moja druga. I pewnie bedzie kolejna :) Bardzo ładnie rozświetla oczy, jest trwała, miękka... Mam zamiar wypróbować też inne kolory, ale ponowny zakup Creamy Ice to pewniak!

może dla cierpliwych...

ogromna skłonność do perłowych cieni w kredkach popchnęła mnie do zakupów w podejrzanym dla mnie rewirze o nazwie "kolorówka avonu". tych kosmetyków używam głównie jako kredek i na opisie tej funkcji się skupię:)mam kolor różowy.

1- kredka jest wydajna,

2- choć trudno ją zaostrzyć tak, aby powstała cienka końcówka (ma gruby "grafit"),

3- odcień jest spokojny, ale cień bardzo "iskrzy" i jest mało dyskretny (nazwa mirror shine jest załamująco trafna),

4- co w połączeniu z grubą kreską, bo tylko takie udało mi się wykreować (patrz pkt.2), daje efekt- niestety- krzykliwego niestarannego makijażu, mimo że się przecież staram:D

5- po niewczasie zauważyłam, że w katalogu przedstawiany jest jako kosmetyk imprezowy, więc nie mogę powiedzieć, że zataili efekt, jaki zapewnia,

6- trwała, przynajmniej jako kredka,

7- mimo że nie jest drewniana, a plastikowa, udaje mi się ją zaostrzyć temperówką z kiosku ruchu.

ja nie jestem z niego zadowolona, ale przypuszczam, że mozna niebywałym nakładem czasu narysować nim coś cieńszego. no i na karnawał w rio jak najbardziej:]

dobra kredeczka :)

Mam kolor fioletowy - Lilac Ice i bardzo mi odpowiada :) Fakt, kreski się nie da za bardzo zrobić tą kredką, bo nawet jak się ją dobrze zatemperuje(kupiłam specjalnie temperówke z Avonu) to jednak kreska jest zawsze jakaś zbyt gruba i dziwnie wygląda ;) ale jako cień kredeczka ta sprawdza się doskonale :) Jednak nie nakładam jej zbyt grubo bo trochę zbyt kameralny efekt daje :) Na wieczór odpowiedni, ale nie na dzień w szkole czy pracy ;) Ogólnie polecam tę kredkę głownie za:
- dużą, ogromną wręcz wydajnosć
- cena jest troche wysoka, ale za tę wydajnosć naprawdę warto!
- bardzo dobra trwałość kredki na powiekach :D ja nakładam na powieki troche podkładu i wtedy kredka jest "nie do zdarcia" ;)
polecam!!!

najgorszy

Jest tylko jedno wytłumaczenie ...ten cien bedzie wygladał super ale u kobiet z normalna lub sucha skora.Poniewaz ja mam mieszana cere prawie kazdy cien mi sie scina i załamuje.A ten to po dokładnie 30 sekundach sie sciał.wygladało to okropnie!Ciezko go jest rownomiernie nałozyc

Koszmar

Najgorsza rzecz jaką miałam. Dziwnie tłusta, trzeba miec anielską cierpliwość żeby to dobrze rozprowadzić. I nie da się tego ponownie zatemperować!!! ;-( Wylądowała w koszu.

fajniutka :)

oko umalowane tą kredką wygląda ślicznie!!! Faktycznie nadaje metaliczny blask :)
Niestety trwałość jest kiepska-dosyć szybko zbija się w grudki, chociaż może jest to wina mojej budowy oczu (słyszałam, że w przypadku oczu głęboko osadzonych, każdy cień trzyma się krócej) tak więc nie odejmuję gwiazdki, bo efekty sa naprawdę ładne :)