Avon, Color, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Avon, Color, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Lekkie perełki pełne świetlistego pudru sprawią, że twarz będzie jakby skąpana w świetle!
Z łatwością wydobędą ze skóry całą jej naturalną promienność. Perełki mogą także zastąpić róż - wtedy muśnij nimi tylko miejsca, które chcesz wyeksponować, np. kości policzkowe.

Nie dla osób z bardzo jasną karnacją

Mi nie spasował bo mam bardzo jasną karnacje,
Wyglądałam przez niego jak sztuczna lala,miałam już lepsze,tego nie polecam ,jest za ciemny,kulki się wysypują,uciekają.
Cena zbyt wysoka

Kulkom mówię nie...

Dostałam je od koleżanki, która nie zdzierżyła wiecznie wypadających kulek z opakowania.
Sam produkt jest ok, ma ładny uniwersalny kolorek różu z efektem glov, który bardzo ładnie wygląda na policzkach . Utrzymuje się bardzo długo. Nie osypuje się.
Niestety aplikacja.... trzeba się mocno postarać żeby nie wyjąć kulek w pędzlu.
Odsypałam nawet sporą częsć zostawiając tylko tyle, żeby dno było przykryte. Niby troszkę lepiej, ale przy kolejnym zbieraniu kulek z podłogi i wdeptaniu ich w dywanik-odpuściłam i poszły dalej w świat ;)

Nie rozumiem, dlaczego ktoś nazwał ten produkt puder? Przecież to RÓŻ ;D

Całkiem fajny rozświetlacz, ale ta forma kulek...

Ogólnie bardzo lubię te perełki. Zużyłam już kolka opakowań i ciągle do niego wracam. Ale już trochę mam dość tego, że jak kulki się trochę zużyją, to jest problem z aplikacją pędzlem, bo malutkie pozostałości wchodzą we włosie, spadają na podłogę... Jak już upadną to klops - kot się nimi zajmuje :)

Avon Mark - relacja

W odcieniach różu...

Miałam dość długą przerwę w kupowaniu kosmetyków Avon i pierwsze co dorwałam to właśnie rozświetlające kuleczki w odcieniach różu, w zestawie z tuszem do rzęs. Całość w promocji za 25 zł :)
Moim zdaniem dają bardzo naturalny efekt świeżej cery. -piękny kolor

Najlepszy

Jak dla mnie jest to najlepszy tzw. róż. Nakładam to na policzki, efekt jest dla mnie super, skóra nie jest jakoś super mocno różowa, chyba że nałożymy mocniej róż. Efekt utrzymuje się przez długi czas, perełki są bardzo wydajne starczą na długi czas. Jakość ich wykonania jak dla mnie jest super. Mam już drugie opakowanie ich. Polecam :)

Cudowne

Perełki dostałam w prezencie. Początkowo nie byłam do nich przekonana, jednak z czasem moja opinia na ich temat diametralnie się zmieniła. Pięknie rozświetlają twarz, na razie nie ma dla mnie lepszego rozświetlacza. To po prostu jest cudo w kulkach. Z pewnością moja przygoda z nimi szybko się nie zakończy.

Podoba mi się

Puder daje efekt subtelnego rozświetlenia i rozpromienienia twarzy.Sprawdza się również,jako róż-pięknie podkreśla kości policzkowe.Jest bardzo trwały,w ciągu dnia nie trzeba poprawiać makijażu.Perełki dają efekt zdrowej i odświeżonej cery.Jest to produkt niesamowicie wydajny i w przystępnej cenie.

Cudo w perełkach

Już długi czas przymierzałam się do kupna tych oto perełek.
Jestem megaaa zadowolona. Miałam już w swoim życiu naprawdę dużo róży, przeróżnych marek, ale ten zaliczam do jednego z naprawdę najlepszych.
Kolorek jest cudny, idealnie dopasowany do mojego typu urody.

Średni

Kupiłam ten rozświetlacz ze względu na dobre opinie ale niestety ja jestem na nie...
Dla mnie to jest bardziej delikatny róż niż rozświetlacz bo rozświetlenia zero... miałam wiele rozświeltlczy ale ten jest najsłabszy. Niestety nie kupie go ponownie bo nawet go nie używam i leży w kosmetyczce
Plusik za zapach i ładne opakowanie :)

Nie

U mnie produkt się nie sprawdził z powodu koloru. Zbyt bardzo bordowy. Bardziej nadają się jako róż. Jeśli ktoś lubi taki kolor.
Produkt nie jest trwały.

Subtelne i śliczne

Perełki działają jak subtelny rozswietlacz, zarazem dają efekt delikatnego różu. Makijaż z ich użyciem wygląda świeżo i ślicznie. Dają efekt zdrowej prominnej cery. Można też stopniować efekt. Przy tym są niesamowicie wydajne- jak dla mnie nie do zdarcia. Często bywają w promocji. Na razie wykorzystałam jedno opakowanie, ale będę do nich wracać, bo większość róży poza tymi perełkami dają za mocny efekt, a inne rozswietlacze zbyt się błyszczy. Te perełki są idealne.

Najlepsze perełki:)

Jest to jeden z tych produktów z Avonu do którego ma sentyment i zawsze staram sie mieć je w kosmetyczce razem z kuklami brązujacymi, Idealne na wiosnę,by ożywic zmeczoną zimącerę, nie uczula mojej skóra daje fajny efekt nałozony na lekki podklad...lub krem BB. I ta wydajność,starczają na bardzo długo:)))