Avon, Color, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Avon, Color, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Lekkie perełki pełne świetlistego pudru sprawią, że twarz będzie jakby skąpana w świetle!
Z łatwością wydobędą ze skóry całą jej naturalną promienność. Perełki mogą także zastąpić róż - wtedy muśnij nimi tylko miejsca, które chcesz wyeksponować, np. kości policzkowe.

Przyjemny produkt

Rozświetlacz dostajemy w eleganckim czarnym zakręcanym pojemniczku. U góry zabezpieczony jest gąbką, żeby kuleczki nam się od wstrząsów nie pokruszyły. Gramatura jest duża, więc starczy on na długi czas. Jeśli chodzi o kolor, do mojej jasnej karnacji bradzo fajnie pasuje. Blask jest delikatny, świeży i naturalny - ale pigment mozna budować.

średnie

Miałam dużo oczekiwań co do tych kulek i jestem rozczarowana. Efekt rozświetlenia jest dziwny, mało naturalny i wpada w róż.dziwnie sie go aplikuje bo za mało nie daje efektu a kiedy nałożymy więcej to się odznacza, nie wiem moze przy innym tupie cery jest inaczej, u mnie sie nie sprawdza. Kulki są same w sobie niewygodne w użyciu , wchodzą w pędzel i idzie je pogubić. Opakowanie cieńkie i plastikowe. Myślę ,że w tej grupie można kupić lepszy i nawet tańszy produkt. Jedyny plus to wydajność , są bardzo wydajne.

Wcale nie takie dobre

Spodziewałam się po nich naprawdę dużo, ale niestety bardzo się zawiodłam. Po ich nałożeniu moja twarz wcale nie była rozświetlona, a wręcz pozostała bez zmian. Uważam, że nie są warte swojej ceny.

Delikatne rozświetlenie

Kuleczki dają bardzo subtelne wykończenie. Kolor jest delikatny, mimo, że kolory kulek wydają się być intensywne. Są bardzo wydajne. Ładnie pachną, ale uważam, że ten zapach jest trochę zbyt mocny. Do opakowania jest dołączona gąbka, jednak wydaje mi się, że jest ona tam po to, żeby utrzymać kuleczki w jednym miejscu, żeby się nie pozgniatały. Szkoda, że nie ma tam puszka lub małego pędzelka, którym można by było zrobić makijaż.

Super

Fajny produkt,używam dość długo bo jest wydajny.
Z łatwością można nanieść na pędzelek i dodać do makijazu. Efekt świetlistego i świeżego make-up'u murowany. Trzeba uważać jednak żeby nie nałożyć za dużo na pędzelek, ponieważ kulki są miękkie,można szybko do tego dopuścić.

Bardzo wydajne.

Kuleczki rozświetlające posiadam już bardzo długo i mam wrażenie ze nigdy sie nie skończą. Nie widzę po ich użyciu jakiegoś cudownego rozswietlenia, ale jak dla mnie fajne wykańczają makijaż i matują skórę. Produkt wart kupienia bo wystarcza na bardzo długo, niedużo kosztuje i fajnie wykańcza makijaż.

Ulubione:)

Te magiczne perełki posiadam już chyba od 3 lat i nadal nie mogę ich zużyć :) dają fantastyczny efekt jako róż, lekko rozświetlony, taki świeży. Długo utrzymują się na twarzy i łatwo się je aplikuje. Twarz wygląda na wypoczętą i rześką. Zdecydowanie polecam!!

Lubię te kuleczki:)

Bardzo wygodne opakowanie które cały czas zachowuje świeżość kuleczek które są bardzo przyjemne. Dobrze się nakładają na pędzel, nie osypują sie, ładnie się rozcierają i bardzo efektownie się prezentują na twarzy. Produk bardzo wydajny i godny ceny polecam:)

Nie dla mnie

Kulki to jakaś magia. Kiedy próbuję je nabrać pędzelkiem mam wrażenie, że ani trochę się ich nie nabiera. Ja wolę zdecydowany efekt, który widać a nie. Macham macham i nic. Kulki kupiłam bo słyszałam bardzo dobrą opinię. Myślałam, że rzeczywiście będą lepsze od tych, które używałam, ale niestety nie. Oddałam kolezance

Subtelne

Miałam wszystkie wersje kulek - róż, bronzer, wyrównujące koloryt i chyba te podobają mi się najmniej, ale na ogół nie są złe, zwyczajnie nie trafiają w mój gust.

Opakowanie - proste, estetyczne, wygodnie się z niego korzysta, nie pęka, napisy nie zdzierają się zbyt szybko.

Efekty - bardzo subtelne. Nie widać ich zbyt mocno na twarzy. Ma to swoje plusy - ciężko zrobić sobie nimi krzywdę. Nie robią plam, niechcianych placków. Kolor jest bardzo ładny, naturalny, idealny dla osób o jasnej karnacji.

Trwałość - jest taka sobie. Mam wrażenie, ze po jakimś czasie produkt po prostu znika.

Dodatkowy plusik łapią za wydajność. Niesamowicie ciężko jest je zużyć do końca.

Bubel

Puder jest slaby jak za ta cene. Nie utrzymuje sie na twarzy wcale, bardzo szybko sie sciera. BUBEL!Cena nie adekwatna do jakości produktu !
Odradzam stracone pieniądze !

Słoneczny blask na twarzy

Kuleczki idealne dla osób w jasnym odcieniu skóry, tworzą fają delikatną i co najważniejsze nie sztuczną taflę. Są bardzo, bardzo wydajne jednego opakowania używam już bardzo długo i nie widać końca. Jedynym mankamentem jest gąbeczka, którą ciężko nakłada się produkt