Color, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Color, Face Pearls (Rozświetlający puder w kulkach)

Lekkie perełki pełne świetlistego pudru sprawią, że twarz będzie jakby skąpana w świetle!
Z łatwością wydobędą ze skóry całą jej naturalną promienność. Perełki mogą także zastąpić róż - wtedy muśnij nimi tylko miejsca, które chcesz wyeksponować, np. kości policzkowe.

Cudowne

Perełki dostałam w prezencie. Początkowo nie byłam do nich przekonana, jednak z czasem moja opinia na ich temat diametralnie się zmieniła. Pięknie rozświetlają twarz, na razie nie ma dla mnie lepszego rozświetlacza. To po prostu jest cudo w kulkach. Z pewnością moja przygoda z nimi szybko się nie zakończy.

Podoba mi się

Puder daje efekt subtelnego rozświetlenia i rozpromienienia twarzy.Sprawdza się również,jako róż-pięknie podkreśla kości policzkowe.Jest bardzo trwały,w ciągu dnia nie trzeba poprawiać makijażu.Perełki dają efekt zdrowej i odświeżonej cery.Jest to produkt niesamowicie wydajny i w przystępnej cenie.

Cudo w perełkach

Już długi czas przymierzałam się do kupna tych oto perełek.
Jestem megaaa zadowolona. Miałam już w swoim życiu naprawdę dużo róży, przeróżnych marek, ale ten zaliczam do jednego z naprawdę najlepszych.
Kolorek jest cudny, idealnie dopasowany do mojego typu urody.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Średni

Kupiłam ten rozświetlacz ze względu na dobre opinie ale niestety ja jestem na nie...
Dla mnie to jest bardziej delikatny róż niż rozświetlacz bo rozświetlenia zero... miałam wiele rozświeltlczy ale ten jest najsłabszy. Niestety nie kupie go ponownie bo nawet go nie używam i leży w kosmetyczce
Plusik za zapach i ładne opakowanie :)

Nie

U mnie produkt się nie sprawdził z powodu koloru. Zbyt bardzo bordowy. Bardziej nadają się jako róż. Jeśli ktoś lubi taki kolor.
Produkt nie jest trwały.

Subtelne i śliczne

Perełki działają jak subtelny rozswietlacz, zarazem dają efekt delikatnego różu. Makijaż z ich użyciem wygląda świeżo i ślicznie. Dają efekt zdrowej prominnej cery. Można też stopniować efekt. Przy tym są niesamowicie wydajne- jak dla mnie nie do zdarcia. Często bywają w promocji. Na razie wykorzystałam jedno opakowanie, ale będę do nich wracać, bo większość róży poza tymi perełkami dają za mocny efekt, a inne rozswietlacze zbyt się błyszczy. Te perełki są idealne.

Najlepsze perełki:)

Jest to jeden z tych produktów z Avonu do którego ma sentyment i zawsze staram sie mieć je w kosmetyczce razem z kuklami brązujacymi, Idealne na wiosnę,by ożywic zmeczoną zimącerę, nie uczula mojej skóra daje fajny efekt nałozony na lekki podklad...lub krem BB. I ta wydajność,starczają na bardzo długo:)))

Prześliczne <3

Kuleczki Must have :)

Plusy:
+ Pięknie odświeżają i rozpromieniają cerę
+ Są bardzo wydajne (BARDZO)
+ Trwałe (przetrwają cały dzień)
+ Można stopniować efekt od subtelnego do mocniejszego
+ Takie 2 w 1 róż i rozświetlacz
+ Cena i jakość :) Rewelacja, a jeszcze jak się trafi na promocję to WOW

Minus/Plus:
- /+ Opakowanie mogłoby być ładniejsze, ale jest całkiem mocne więc nie narzekam

Używam tych kulek namiętnie od Wielu wielu lat,,, wciąż to samo opakowanie. Na wiosnę i lato idealne. Uwielbiam Je :)

róż i rozświetlacz w jednym

Bardzo lubię ten produkt, stosuję go niemal każdego dnia, bo jeden kosmetyk a zastępuje mi rozświetlacz i róż. Delikatny, ale oczywiście nakładając kolejne warstwy można wzmocnić efekt. Bardzo wydajny produkt w przystępnej cenie.

Delikatne

Kuleczki sprawdzą się w okolicach nakładania różu i rozświetlacza bo mają ich właściwości - róż i rozświetlenie. Dają subtelny efekt ale można go budować dokładając kolejnych warstw produktu. Cena jest podobna do cen porduktów drogeryjnych.

Subtelne rozświetlenie

Nadają twarzy ładny zdrowy wygląd, nie świeci się przesadnie, a jednak jest rozświetlona. Na pewno nie puder, ale idealnie do zastosowania jako rozświetlacz na górne kości policzkowe, nie nadają efektu lalczynych różowych policzków, są bardzo subtelne. Dobrze nakładają się pędzlem, wygodne opakowanie. Wydajne, prawie ich nie ubywa! Cena jest jednak trochę wygórowana, jak to czasami w Avonie bywa, jednak warto zainwestować ze względu na dużą wydajność.

Bardzo ładny delikatny efekt

Po nałożeniu kuleczek pędzlem na cerę dają bardzo subtelny efekt . Delikatne rozświetlenie . Cera wydaje się bardziej świeża i promienna. Można stosować na całą twarz lub jako rozświetlacz na szczyty kości policzkowych.