Eyebrow Graphics, Eyebrow Pencil (Kredka do brwi)

Eyebrow Graphics, Eyebrow Pencil (Kredka do brwi)

Formuła kredki jest optymalna dla naturalnego podkreślenia brwi. Na zatyczce umieszczono dodatkowo szczoteczkę do rozczesywania.
Kredka dostępna w trzech kolorach: szaro-czarnym, szaro-brązowym i ciemny blond.

Cena: 25zł

Rewelacyjna

Jestem ruda, ciężko więc dobrać odpowiedni kolor, mam kredkę w odcieniu brązu, jest idealna. Odpowiednia twardość, nie za miękka i nie za twarda. Plus za szczoteczkę. To jedyna kredka nieautomatyczna, której używam. Ma cztery odcienie używam nr. 2 GREY BROWN
Nie wiem dlaczego jest w kategorii zapomniane kosmetyki, jest w sprzedaży. Cena ok 18 zł.

Minusy - chyba tylko to , że trzeba ja temperować.

Aktualizuje skład nowszej wersji:
RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, TALC, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CERESIN, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, CETYL STEARATE, CERA ALBA, ISOPROPYL MYRISTATE, POLYETHYLENE, VACCINIUM MYRTILLUS SEED OIL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BHT

MAY CONTAIN: MICA, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

tak

Miałam już kredki firmy Bourjois oraz Rimmel.
Pierwsza za miękka i brak idealnego koloru. Druga bardzo dobra,ale kolor troszke zbyt szarawy.
Moim problemem jest to,że kredki są albo brązowe i odcinają się od koloru brwi albo zbyt czarne.
Z czasem znalazłam Rimmela i było nieźle:)
Przed świętami kupiłam Lumenne.
Swietna konsystencja,łatwo się nakłada, przyzwoity grzebyk.
Wygląda naturalnie, trzyma się długo no i ten kolor-szaro-czarny! Idealnie dopasowany do moich brwi.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

świetna

Rewelacyjna kredka do brwi. Mam wersję bez szczoteczki, zapłaciłam jak na lumena mało bo w promocji 9,90 zł (w normalnej cenie kosztuje ok. 25 zł). Kredka jest niesamowicie wydajna, slicznie podkreśla brwi, mam odcień grey black, który daje bardzo naturalny efekt, praktycznie nie widać, aby brwi były czymś podkreślone,po prostu super. Jestem brunetką i szukałam kredki, która nie tworzyłaby mi na twarzy dwóch czarnych widocznych, 'nasmarowanych' łuków, a dawałaby efekt ładnych i naturalnych brwi i wreszcie znalazłam swój ideał :D. Poza tym kredka jest bardzo trwała, pozostaje na swoim miejscu cały dzien, nie rozmazuje się, nie kruszy, łatwo temperuje. Posiada idealną miękkość, a raczej twardość jesli chodzi o kredki do brwi, taką w sam raz. Polecam, jest naprawde świetna :D

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Blond idealny

Kiedyś podkreślałam brwi z większym zapałem niż ostatnio, ale ciągle to "od wielkiego dzwonu" robię. I używam w tym celu właśnie kredki Lumene, w zasadzie "od zawsze", była bowiem swego czasu bodajże jedyną dostępną kredką w wersji blond (na dostępnej dla mnie półce ;) ). Ten blond jest w dodatku bardzo naturalny, taki szaro-beżowy, nie wpada w rudości (jak czasem inne kredki), twardość jest w sam raz (kredka jest twardsza niż taka do powiek), daje się bardzo cienko zaostrzyć, co pozwala na narysowanie drobnych kreseczek, nie rozmazuje się.
Dla mnie jedyna, nie mam rozterek czy kupić ją znowu, kiedy skończy się ten ogryzek, który ciagle zużywam - jest to jednak starsza wersja, jeszcze bez tej szczoteczki, więc jestem ciekawa, czy nowa spisze się równie dobrze - wtedy na pewno dostanie ode mnie max * :)