Vichy, Traitement Anti-Transpirant 48H Peau Sensible (Kuracja przeciw intensywnemu poceniu do skóry wrażliwej)

Antyperspirant w kulce przeciw intensywnemu poceniu marki Vichy. 48-godzinna skuteczność działania.
Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Testowany przez dermatologów. Nie zawiera alkoholu. Antyperspirant zapewnia uczucie komfortu i pozostawia skórę świeżą i elastyczną przez 48 godzin.

nawilżające, ochronne
w kulce
50 - 100ml
Skóra
wrażliwa

Idealny

Idealny produkt jeśli chodzi o antyperspiranty. Duża skuteczność. Nie zostawia śladów na ubraniach, białe rzeczy nie robią się po nim żółte. Mój nr 1.

jak dla mnie 100% KWC

Jak dla mnie najlepszy antyperspirant na świecie! Jedyny, który działa przez cały dzień. Dzięki niemu "jestem spokojna o maje ubrania pod pachami" Zero niespodzianek nawet przy mocno stresującym dniu w pracy. Przy swoim idealnym działaniu jest niezwykle delikatny. Nigdy nie podrażnił mojej wrażliwej skóry. Sprawdza się na 100% nie zamienię go na żaden inny. Jest ze mną od wielu lat i pozostanie na długo.

Super

Antyperspirant ten dostałam w prezencie i bardzo się cieszę, że tak się stało :) Jest to naprawdę super odkrycie jak dla mnie ponieważ zawsze miałam problemy z nadmiernym poceniem się a przy tym produkcie zostało to w pewnym stopniu zatrzymane. Najważniejsze - nie było nieprzyjemnego zapachu potu nawet po całym dniu. Nigdy też nie miałam uczucia pieczenia skóry po jego aplikacji (prawdopodobnie zasługa braku alkoholu). Sam antyperspirant pięknie pachnie i starcza na dość długi okres. Jedyne co jest minusem dla mojego portfela to jego regularna cena. Czasem można jednak dostać go w promocji albo w dwupaku i wtedy wychodzi to znacznie korzystniej.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

TAK

Kupiłam za 26 zł w aptece internetowej. Zainspirował mnie do zakupu filmik jednej z bloogerek. Jest na prawdę mega wydajny 0 wystarcza na pół roku. Nie pocę się tak mocno no i nie ma nieprzyjemnego zapachu, a przecież o to właśnie chodzi.

Polecone przez brata

Ten antyperspirant polecił mi brat, który nadmiernie się pocił.
Może jest droższy od drogeryjnych kulek, ale warty swojej ceny.
Moja cała rodzina używa teraz antyperspirantów Vichy. Ojciec, brat i ja tego zielonego, mama wybrała biały. Cała rodzina poleca.
Szybko wysycha, nie ubrudził mi ubrań, zapach w porządku - "dogaduje się" z perfumami. Chroni przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem.

Najlepszy!

Po wielu latach poszukiwania i próbowania za każdym razem innych antyperspirantów znalazłam ten jedyny :)
Często używam antyperspirantów bezpośrednio po goleniu, a ten kosmetyk nie dość, że nie podrażnia to jeszcze działa łagodząco na świeżo uwrażliwioną skórę. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, który nie konkuruje z zapachem perfum. Nie zostawia śladów na ubraniach, co mnie bardzo irytowało używając innych antyperspirantów. Nie zasycha w opakowaniu, a używając go rano mam spokój na cały dzień. Cena nie jest specjalnie zachęcająca, ale często można dostać go w promocji i jest dość wydajny. Po pewnym czasie używania zauważyłam, że antyperspirant mi zniknął. Okazało się, że mój mąż zabrał mój antyperspirant na siłownię bo jego się skończył. Od tamtej pory używa tylko Vichy w wersji dla mężczyzn ;-) Zdecydowanie polecam. Dla mnie nr.1

Kosztował sporo..opakowanie małe.. A działanie nie wyrasta ponad przeciętną.
Nie jestem z niego zadowolona. Nie przydał mi się a już na pewno nie zapewniał 48 godzinnej ochrony.
Vichy mi się nie sprawdził.

zielona kulka vichy

To dla mnie kultowy kosmetyk.
Nie spełnia wszystkich punktów deklarowanych przez producenta, ale jego zapach jest tak obłędny, że nie ma opcji abym przestała go kupować.
Nie zmiejsza pocenia, maskuje zapach potu w ok 70%.
Nie wiem, czy działa przez 48h, ale spodziewam się że niewiele z nas miało okazję to sprawdzić. Jest średnio wydajny, dość długo trzeba czekać zanim wyschnie pod pachą. Brudzi ubrania. Jest drogi.

Ale ten zapach...
Ach!

świetny.

Moje "królewskie" pachy są bardzo wybredne, jeśli chodzi o dobór antyperspirantu. Nie każdy, a rzekłabym nawet, że wręcz zdecydowana większość jest przez nie zupełnie nietolerowana. Powód? Albo brak skutecznego działania, albo w połączeniu z moim potem zaczyna wytwarzać się jakiś dziwny, kwaśny i mało przyjemny dla mnie zapach.
Garnier zdobył ich szacunek, ale latem bez dobrego blokera zastosowanego od czasu do czasu, też nieraz nie daje sobie rady i bywa, że czasem zawiedzie.
Natomiast Vichy to jest pewniak! Zawsze do niego wracam w trudniejszych okresach i wiem, że z nim mogę czuć się komfortowo calusieńki dzień.
A do tego przyjemnie pachnie, szybko się wchłania, nie podrażnia i nie przesusza, czego chcieć więcej? ;-)

Ulubiona!

Pierwsze co mnie w tej kulce kupiło to zapach - lekko męski , rzęski i taki niespotykany! Kulka wystarczyła mi na 4 miesiące codziennego użytku i niestety tak jak w przypadku blokera marki Ziaja już przy drugim opakowaniu moja skóra była do niego przyzwyczajona ;/ szkoda bo bardzo lubiłam za działanie, zapach, nie robienie plam i dość szybkie 'wysychanie' na skórze, no może tylko ta zbyt lejąca formuła mi nie odpowiadała

Nie dla mnie

Okropny! I jaki drogi! Po uzyciu pocilam sie dwa razy bardziej, dezodorant nie robi nic, pot smierdzi okropnie i sklad jest tragiczny, niestety vichy to tylko taki lepszy l'oreal, alkohol zawarty w ich kosmetykach wysusza skore bardziej i dlatego sucha skora jest podrazniona i potrzebuje wiecej nawilzenia, moja ocena to 0/10 !

Jak dotąd nie ma konkurencji

Antyperpsirantu Vichy używałam już dawno, potem zrobiłam przerwę i szukałam czegoś równie skutecznego, a tańszego. Niestety jak dotąd nie znalazłam, więc ciągle do niego wracam.
O ile różne Rexony i Dove są poprawne i zazwyczaj działają dobrze (wystarczająco, bo nie mam nadmiernej potliwości), to jednak bywają zawodne mniej lub bardziej zależnie od rodzaju.
Vichy jest NIEZAWODNY. To właśnie podstawowa różnica.

Nie zdarzyło się, żeby mnie zawiódł, sprawdzał mi się w każdej sytuacji, niezależnie od dnia, pory roku i aktywności. Jest po prostu świetny i cena jest uzasadniona tą jakością.

Nie ma dla mnie wad. Wydajność większa niż w przeciętnych dezodorantach (szczególnie że nie trzeba ponawiać aplikacji w ciągu dnia, jak bywa przy zwykłych antyperspirantach). Dzięki temu cena nie jest już tak wysoka.
Ma przyjemny, delikatny, ale świeży zapach, nie kłócący się z perfumami. Wygodne opakowanie, które nie drapie podczas aplikacji, kulka się nie zacina.
Nie zwracam uwagi, czy zostawia białe ślady - przy każdym dezodorancie po prostu ostrożnie się ubieram. Jest dostępna nowa wersja nie zostawiająca śladów - ale nie wiem, czy jest sens dodatkowo dopłacać tylko za to do i tak sporej sumy.

Zdecydowanie jest to najlepszy, najbardziej skuteczny antyperspirant, jakiego używałam. Mogę być go pewna w każdej sytuacji.
Jest wart swojej ceny, a nawet jeśli jest dla nas za wysoka, bywa na promocjach, można go wtedy kupić dużo taniej.