Vichy, Traitement Anti-Transpirant 48H Peau Sensible (Kuracja przeciw intensywnemu poceniu do skóry wrażliwej)

Antyperspirant w kulce przeciw intensywnemu poceniu marki Vichy. 48-godzinna skuteczność działania.
Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Testowany przez dermatologów. Nie zawiera alkoholu. Antyperspirant zapewnia uczucie komfortu i pozostawia skórę świeżą i elastyczną przez 48 godzin.

nawilżające, ochronne
w kulce
50 - 100ml
Skóra
wrażliwa

Polecone przez brata

Ten antyperspirant polecił mi brat, który nadmiernie się pocił.
Może jest droższy od drogeryjnych kulek, ale warty swojej ceny.
Moja cała rodzina używa teraz antyperspirantów Vichy. Ojciec, brat i ja tego zielonego, mama wybrała biały. Cała rodzina poleca.
Szybko wysycha, nie ubrudził mi ubrań, zapach w porządku - "dogaduje się" z perfumami. Chroni przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem.

Najlepszy!

Po wielu latach poszukiwania i próbowania za każdym razem innych antyperspirantów znalazłam ten jedyny :)
Często używam antyperspirantów bezpośrednio po goleniu, a ten kosmetyk nie dość, że nie podrażnia to jeszcze działa łagodząco na świeżo uwrażliwioną skórę. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, który nie konkuruje z zapachem perfum. Nie zostawia śladów na ubraniach, co mnie bardzo irytowało używając innych antyperspirantów. Nie zasycha w opakowaniu, a używając go rano mam spokój na cały dzień. Cena nie jest specjalnie zachęcająca, ale często można dostać go w promocji i jest dość wydajny. Po pewnym czasie używania zauważyłam, że antyperspirant mi zniknął. Okazało się, że mój mąż zabrał mój antyperspirant na siłownię bo jego się skończył. Od tamtej pory używa tylko Vichy w wersji dla mężczyzn ;-) Zdecydowanie polecam. Dla mnie nr.1

Kosztował sporo..opakowanie małe.. A działanie nie wyrasta ponad przeciętną.
Nie jestem z niego zadowolona. Nie przydał mi się a już na pewno nie zapewniał 48 godzinnej ochrony.
Vichy mi się nie sprawdził.

depilacja ciąża

zielona kulka vichy

To dla mnie kultowy kosmetyk.
Nie spełnia wszystkich punktów deklarowanych przez producenta, ale jego zapach jest tak obłędny, że nie ma opcji abym przestała go kupować.
Nie zmiejsza pocenia, maskuje zapach potu w ok 70%.
Nie wiem, czy działa przez 48h, ale spodziewam się że niewiele z nas miało okazję to sprawdzić. Jest średnio wydajny, dość długo trzeba czekać zanim wyschnie pod pachą. Brudzi ubrania. Jest drogi.

Ale ten zapach...
Ach!

świetny.

Moje "królewskie" pachy są bardzo wybredne, jeśli chodzi o dobór antyperspirantu. Nie każdy, a rzekłabym nawet, że wręcz zdecydowana większość jest przez nie zupełnie nietolerowana. Powód? Albo brak skutecznego działania, albo w połączeniu z moim potem zaczyna wytwarzać się jakiś dziwny, kwaśny i mało przyjemny dla mnie zapach.
Garnier zdobył ich szacunek, ale latem bez dobrego blokera zastosowanego od czasu do czasu, też nieraz nie daje sobie rady i bywa, że czasem zawiedzie.
Natomiast Vichy to jest pewniak! Zawsze do niego wracam w trudniejszych okresach i wiem, że z nim mogę czuć się komfortowo calusieńki dzień.
A do tego przyjemnie pachnie, szybko się wchłania, nie podrażnia i nie przesusza, czego chcieć więcej? ;-)

Ulubiona!

Pierwsze co mnie w tej kulce kupiło to zapach - lekko męski , rzęski i taki niespotykany! Kulka wystarczyła mi na 4 miesiące codziennego użytku i niestety tak jak w przypadku blokera marki Ziaja już przy drugim opakowaniu moja skóra była do niego przyzwyczajona ;/ szkoda bo bardzo lubiłam za działanie, zapach, nie robienie plam i dość szybkie 'wysychanie' na skórze, no może tylko ta zbyt lejąca formuła mi nie odpowiadała

Nie dla mnie

Okropny! I jaki drogi! Po uzyciu pocilam sie dwa razy bardziej, dezodorant nie robi nic, pot smierdzi okropnie i sklad jest tragiczny, niestety vichy to tylko taki lepszy l'oreal, alkohol zawarty w ich kosmetykach wysusza skore bardziej i dlatego sucha skora jest podrazniona i potrzebuje wiecej nawilzenia, moja ocena to 0/10 !

Jak dotąd nie ma konkurencji

Antyperpsirantu Vichy używałam już dawno, potem zrobiłam przerwę i szukałam czegoś równie skutecznego, a tańszego. Niestety jak dotąd nie znalazłam, więc ciągle do niego wracam.
O ile różne Rexony i Dove są poprawne i zazwyczaj działają dobrze (wystarczająco, bo nie mam nadmiernej potliwości), to jednak bywają zawodne mniej lub bardziej zależnie od rodzaju.
Vichy jest NIEZAWODNY. To właśnie podstawowa różnica.

Nie zdarzyło się, żeby mnie zawiódł, sprawdzał mi się w każdej sytuacji, niezależnie od dnia, pory roku i aktywności. Jest po prostu świetny i cena jest uzasadniona tą jakością.

Nie ma dla mnie wad. Wydajność większa niż w przeciętnych dezodorantach (szczególnie że nie trzeba ponawiać aplikacji w ciągu dnia, jak bywa przy zwykłych antyperspirantach). Dzięki temu cena nie jest już tak wysoka.
Ma przyjemny, delikatny, ale świeży zapach, nie kłócący się z perfumami. Wygodne opakowanie, które nie drapie podczas aplikacji, kulka się nie zacina.
Nie zwracam uwagi, czy zostawia białe ślady - przy każdym dezodorancie po prostu ostrożnie się ubieram. Jest dostępna nowa wersja nie zostawiająca śladów - ale nie wiem, czy jest sens dodatkowo dopłacać tylko za to do i tak sporej sumy.

Zdecydowanie jest to najlepszy, najbardziej skuteczny antyperspirant, jakiego używałam. Mogę być go pewna w każdej sytuacji.
Jest wart swojej ceny, a nawet jeśli jest dla nas za wysoka, bywa na promocjach, można go wtedy kupić dużo taniej.

Po prostu najlepszy

Najlepszy antyperspirant jakiego kiedykolwiek używałam. Po latach wypróbowywania najróżniejszych antyperspirantów drogeryjnych w końcu postanowiłam wydać trochę więcej i Vichy absolutnie mnie zachwycił. Nie mam pojęcia ile opakowań zużyłam, od lat używam tylko tego antyperspirantu i nie wyobrażam sobie zamienić go na żaden inny. Jest bardzo skuteczny, nie pozwala na powstanie żadnego przykrego zapachu, nie brudzi ubrań i nie tworzy żółtych plam na białych bluzkach, jak niestety robi to wiele innych produktów.

dobry antyperspirant i tyle

Zawsze wracam do tego antyperspirantu. Dobrze sprawdza się przy wrażliwej skórze. Jest bardzo wydajny. W porównaniu do drogeryjnych podobnie radzi sobie z potem. Jest jednak delikatniejszy dla skóry po depilacji. W tropikach sobie nie radzi, przy nadpotliwości również nie. Dobry antyperspirant i tyle. Spełnia podstawowe funkcje.

Lubię go

To dobry kosmetyk.
Ma delikatny nietandetny zapach i dobrze chroni przed poceniem się. Tzn. dodać należy, że nie mam jakiegoś szczególnego problemu z nad-potliwością, więc nie miałam też specjalnych oczekiwań wobec antyperspirantu.

Używam go od lat, co jakiś czas, a to ze względu na uzasadnione podejrzenie, że antyperspiranty, a zwłaszcza obecny w ich składzie aluminium (glin), mają swój niemały wkład w rozwój nowotworów piersi. Dlatego to staram się nie sięgać po tego typu preparaty, o ile nie jest to konieczne, natomiast, kiedy już to robię, to zawsze jest to właśnie Vichy. ;)

bardzo dobry!

Bardzo dobry produkt. Jest droższy od przeciętnych antyperspirantów, ale daje dużo lepsze efekty. Jest bardzo delikatny dla skóry a jednocześnie intensywnie chroni przed poceniem. Ma ładny zapach, nie podrażnia, nie powoduje alergii, zaczerwienienia. Polecam dla wrażliwców.