Vichy, Vichy, Traitement Anti-Transpirant 48H Peau Sensible (Kuracja przeciw intensywnemu poceniu do skóry wrażliwej)

Antyperspirant w kulce przeciw intensywnemu poceniu marki Vichy. 48-godzinna skuteczność działania.
Hipoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Testowany przez dermatologów. Nie zawiera alkoholu. Antyperspirant zapewnia uczucie komfortu i pozostawia skórę świeżą i elastyczną przez 48 godzin.

nawilżające, ochronne
w kulce
50 - 100ml
Skóra
wrażliwa

Kultowa kulka :)

O tym antyperspirancie napisano już chyba wszystko, więc tylko się dorzucę:

+ działa!
+ często w promocji
+ pachnie
+ szybko się wchłania
+ ładne opakowanie
+ nie podrażnia nawet po goleniu

Polecam :)

Mój must have!

Antyperspirant poleciała mi siostra, gdyż szukałam zamiennika dla swojego ,,kultowego" dezodorantu Rexona. Nie zawiodłam się. Żałuje, że tak długo żyłam w nieświadomości o jego fantastycznej skuteczności i działaniu. Moja skóra jest bardzo delikatna. Liczne dezodoranty (a testowałam wiele) powodowały podrażnienia przez co moja skóra była sucha, łuszczyła się, a każda kolejna aplikacja powodowała, że niekiedy musiałam zaciskać zęby z powodu pieczenia. Teraz wiem, że moja skóra broniła się w ten sposób.
Od kiedy stosuje Vichy moja skóra jest gładka, jednolita, miękka i nie podrażniona. Uwielbiam go za skuteczność i działanie lecznicze. Świetnie się sprawdza również podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Jest wydajny jedno opakowanie mam na 5 miesięcy przy codziennym stosowaniu. Można go dostać na promocjach np. w Super-Pharm. W szczególności polecam sklep on-line, tam można go dostać za połowę ceny. Nie zamianie go na żaden inny chyba, że na inny Vichy.:)
Polecam z całego serca.

mój hit

Jest to jedyny antyperspirant, który stale gości w mojej łazience. Czasem zdarzy mi się go zdradzić, bo lubię testować kosmetyki, ale zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem.
Jako jedyny działa przez cały dzień, nawet w upalne letnie dni. Pachy pozostają suche, ale skóra nie jest wysuszona ani podrażniona. Pod tym względem jest delikatny. Szybko też wysycha na skórze, co jest dla mnie ważne. Nie lubię czekać na wyschnięcie antyperspirantu, robię w tym czasie inne rzeczy i przeszkadza mi chodzenie z lekko uniesionymi rękami w oczekiwaniu na wyschnięcie, a tu sprawa dzieje się szybko.
Nie pozostawia plam ani na jasnych, ani na ciemnych ubraniach.
Posiada delikatny, przyjemny zapach.
Aplikacja jest bezproblemowa, kulka nie zacina się, gładko sunie po skórze w każdym kierunku. Opakowanie jest poręczne.
Cena mi nie przeszkadza, zdarza się, że jest też często w promocji.
Jest wydajny. Wystarcza na ponad trzy miesiące, a pod koniec stawiam go na zakrętce by wykorzystać ostatnią kroplę, a dzięki dobremu opakowaniu nie wylewa się, więc nie marnuję nawet odrobiny.

Peeling do ciała

Najlepszy na ryku

Vichy stosuję już od kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest niezawodny w każdej sytuacji, ma przyjemny zapach i przede wszystkim działa bardzo długo. Nawet po wizycie na siłowni czy biegu vichy nadal działa. Nie zostawia żółtych plam na białych koszulach.

Idealny

Uwielbiam ten antyperspirant.Ma świeży zapach.Bardzo skuteczny,chroni przed potem i jest łagodny dla wrażliwej skóry pod pachami.Minusem jest dość wysoka cena oraz dostępność apteczna,a nie każda apteka jest dobrze zaopatrzona.Wtedy zostaje zamówić online.

słaby

Nie było jeszcze kosmetyku Vichy, który bym lubiła, więc moze to moja skóra nie współpracuje z tą firmą i tyle. Antyperspirant jest słaby, lekko ogranicza pocenie i to tylko w chłodne dni. Używałam go zimą i byłam średnio zadowolona, już po południu po dni w biurze czułam się nieświeżo. Jeśli to ma być "kuracja" to ocena tym bardziej niska. Na pewno nie działa 48 godzin. Najwyżej 8. Ma ładny, morski zapach, nie klei się i nie brudzi ubrań. Ale nie działa.

Jak na razie nr 1

Kupiłam go w super-phfarm w promocji 2 za 1. Miałam wielkie oczekiwana zachęcona przez wiele blogerek. I wiecie co... nie zawiodłam się.

Ten antyperspirant jest świetny, dla mnie najlepszy jak na razie. Daje rewelacyjna ochronę i to na d,ługi czas, bywało że byłam w naprawdę ciepłe dni całymi dniami poza domem i dawał radę. Jest delikatny, nie podrażnia skóry, pięknie subtelnie pachnie, nie gryzie się z perfumami. Nie klei się, nie daje przez to uczucia lepkości. Nie ma mowy też o plamieniu ubrań.

Idealny. W dodatku ma bardzo ładne , wygodne opakowanie.

Jedyny minus to wysoka cena, ja zawsze poluje na niego w promocjach, ale czasem zwyczajnie nie ma i trzeba swoje wyłożyć, choć warty jest każdej złotówki.

Delikatny

Ujmuje delikatność i nie przesusza skóry skutecznie ograniczając pocenie. Jest bardzo wydajny, ale brudzi jeśli się nie odczeka do całkowitego wchłonięcia.

Antyperspirant w kulce

Jestem z niego zadowolona ale jak na antyperspirant takiej firmy spodziewałam sie lepszych efektów . Przede wszystkim odświeża ale po intensywnym wysiłku nie zatrzymuje zapachu potu. Uważam tez że cena nie jest adekwatna do marki produktu. Poza tym jest łagodny i nie podrażnia skóry nawet po goleniu.

Jedyny antyperspirant, który spełnia moje oczekiwania

Przez długi czas szukałam antyperspirantu z odpowiednią konsystencją, który będzie odpowiedni dla mojej wrażliwej skóry, odpowiednio ją nawilży, a przede wszystkim zatrzyma pot. Ten antyperspirant okazał się strzałem w 10- działa cały dzień i zapewnia mi świeżość. Przestałam martwić się potem.

Idealny

Idealny produkt jeśli chodzi o antyperspiranty. Duża skuteczność. Nie zostawia śladów na ubraniach, białe rzeczy nie robią się po nim żółte. Mój nr 1.

jak dla mnie 100% KWC

Jak dla mnie najlepszy antyperspirant na świecie! Jedyny, który działa przez cały dzień. Dzięki niemu "jestem spokojna o maje ubrania pod pachami" Zero niespodzianek nawet przy mocno stresującym dniu w pracy. Przy swoim idealnym działaniu jest niezwykle delikatny. Nigdy nie podrażnił mojej wrażliwej skóry. Sprawdza się na 100% nie zamienię go na żaden inny. Jest ze mną od wielu lat i pozostanie na długo.