Nivea Bath Care, Blue Harmony (Kremowy płyn do kąpieli)

Nivea Bath Care, Blue Harmony (Kremowy płyn do kąpieli)

Dwufazowy kremowy płyn do kąpieli. Wg producenta stanowi "połączenie relaksujących właściwości płynu do kąpieli i pielęgnujących ekstraktów" mleczka do ciała Nivea. Pielęgnacja plus relaks. Pachnie klasycznym kremem Nivea. Ph przyjazne dla skóry, bez zawartości mydła alkalicznego. Jedno opakowanie ma starczać na 8-10 kąpieli.

Cena: 10 zl / 400 ml

tak bez piany?

Jakoś przegapiłam jego moment pojawienia się w KW, a jak widać sama nie wpadłam na to, żeby go zgłosić. Leń? W każdym razie teraz nadrabiam zaległości. Płyn ma i wady, i zalety. Do tych pierwszych należy kiepska piana (od początku jest jej mało, do tego znika w tempie ekspresowym, a ja lubię w wannie się długo moczyć) i wysuszanie skóry (to akurat standard jeśli chodzi o płyny do kąpieli). Za plus oczywiście uważam dwufazowość, wygląda bardzo ciekawie; lubię dodatkowo obserwować proces rozwarstwiania (infantylność starcza? ;) ). Więcej nie kupię, bo pojemność mała, a ja przedkładam pianę w wannie nad pianę w butelce :D.

ilość zużytych opakowań: 1

stale na wyposażeniu

Mój sposób na relaks w wannie za niewielkie pieniądze. W połączeniu z migdałowym mleczkiem do ciała Nivea tworzy duet na dobry nastrój. Uwaga: tylko dla miłośniczek klasycznego zapachu Nivea. Płyn pięknie wygląda w butelce - faza płynu, nad nią faza mleczka. Ma niestety minusy: żeby uzyskać obfitą pianę, trzeba wlać sporo płynu, więc podana na opakowaniu ilość 8-10 kąpieli może okazać się nierealna. Niestety, piana nie jest też zbyt trwała. Trudno przypisać mu jakieś szczególne właściwości pielęgnacyjne. Jak większość płynów do kąpieli myje i odświeża skórę, ale nie nawilża jej w jakiś specjalny sposób, choć też nie wysusza. Dlatego jego idealnym dopełnieniem jest mleczko. Mam go zawsze w łazience.