Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Nivea, Nivea Bath Care, Blue Harmony (Kremowy płyn do kąpieli)

Nivea, Nivea Bath Care, Blue Harmony (Kremowy płyn do kąpieli)

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 400 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Dwufazowy kremowy płyn do kąpieli. Wg producenta stanowi "połączenie relaksujących właściwości płynu do kąpieli i pielęgnujących ekstraktów" mleczka do ciała Nivea. Pielęgnacja plus relaks. Pachnie klasycznym kremem Nivea. Ph przyjazne dla skóry, bez zawartości mydła alkalicznego. Jedno opakowanie ma starczać na 8-10 kąpieli.

Cena: 10 zl / 400 ml

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

tak bez piany?

Jakoś przegapiłam jego moment pojawienia się w KW, a jak widać sama nie wpadłam na to, żeby go zgłosić. Leń? W każdym razie teraz nadrabiam zaległości. Płyn ma i wady, i zalety. Do tych pierwszych należy kiepska piana (od początku jest jej mało, do tego znika w tempie ekspresowym, a ja lubię w wannie się długo moczyć) i wysuszanie skóry (to akurat standard jeśli chodzi o płyny do kąpieli). Za plus oczywiście uważam dwufazowość, wygląda bardzo ciekawie; lubię dodatkowo obserwować proces rozwarstwiania (infantylność starcza? ;) ). Więcej nie kupię, bo pojemność mała, a ja przedkładam pianę w wannie nad pianę w butelce :D.

ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

stale na wyposażeniu

Mój sposób na relaks w wannie za niewielkie pieniądze. W połączeniu z migdałowym mleczkiem do ciała Nivea tworzy duet na dobry nastrój. Uwaga: tylko dla miłośniczek klasycznego zapachu Nivea. Płyn pięknie wygląda w butelce - faza płynu, nad nią faza mleczka. Ma niestety minusy: żeby uzyskać obfitą pianę, trzeba wlać sporo płynu, więc podana na opakowaniu ilość 8-10 kąpieli może okazać się nierealna. Niestety, piana nie jest też zbyt trwała. Trudno przypisać mu jakieś szczególne właściwości pielęgnacyjne. Jak większość płynów do kąpieli myje i odświeża skórę, ale nie nawilża jej w jakiś specjalny sposób, choć też nie wysusza. Dlatego jego idealnym dopełnieniem jest mleczko. Mam go zawsze w łazience.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  85
  recenzji

  50
  pochwał

  8,29

 3. 3

  0
  produktów

  65
  recenzji

  50
  pochwał

  6,79

Zobacz cały ranking