Double Perfection Creme Powder Makeup SPF 15

Double Perfection Creme Powder Makeup SPF 15

Idealny podkład dla osób, które chcą posiąść mocne pokrycie niedoskonałości cery, a zarazem pudrowe wykończenie. Posiada filtr SPF 15.

Cena: 160 zł / 35 ml

nie dla mnie

Jedyny podkład, którego nie potrafiłam nałożyć mimo, uważam, dużej wprawy.

Przy rozcieraniu wałkował się, przy wklepywaniu był strasznie widoczny i wygłądał jak maska.Musiałam wszystko zmyć, co rano nie poprawiło mi humoru.
Wolę kosmetyki nie sprawiające kłopotów, a dające natychmiastowy efekt i nie żałuje na takie pieniędzy. Nie mam czasu rano walczyć z podkładem lub tuszem.

Dla mnie największy kosmetyczny zawód ever. Klapa.Jedynie cena jak na chanel przystało :(

Używam tego produktu od: próbowałm używać jak tylko się pojawił w sprzedaży
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte pierwsze

Czasochłonna aplikacja

Na wielkie wyjścia. Bardzo dobrze kryje i maskuje niedoskonałości. Bardzo długo się utrzymuje na skórze. Daje satynowo-pudrowe wykończenie makijaży.
Zbyt gęsty, trzeba dużej wprawy by nałożyć go równomiernie. Czasochłonna aplikacja.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

Pomyłka

Miałam kiedyś słoiczek testerowy tego podkładu, wypadł nieźle, więc kiedy skończył się obecnie używany przeze mnie podkład, pognałam zakupić w ciemno, bez kolejnych testów, Double Perfection.

Oceniam kolor 30 Cendre.

Pierwsze wrażenia - estetyczna tubka. Drugie wrażenie - koszmarny zapach, chemiczny i sztuczny, nie wiem, jak mogłam tego nie zauważyć przy testach, zapach utrzymuje się niestety na twarzy.

Kolor - idealnie dobrany do mojej karnacji, ale - niestety daje trupi efekt niezdrowej, zszarzałej cery. Powiedziałabym, że zbytnio ją ujednolica, przez co wydaje sie płaska. Podkreśla suche skórki, wręcz je tworzy. Powoduje wysyp wyprysków :( Wysusza.

Podkład matuje i owszem, ale niestety w połączeniu z trupim kolorytem efekt jest opłakany.

Trwałość - genialna, wytrzymał intensywne ćwiczenia na fitnessie.

Aplikacja budzi zastrzeżenia - topornie, co chwilę brakuje podkładu na palcach, a nie należę do wolnonakładających kosmetyki.

Podsumowując - pomyłka. Na pewno nie użyje go po raz trzeci.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Chanel - Mademoiselle Privé

Nie spotkamy się już

Tępy, trudno się rozprowadza. Matujące działanie to iluzja. W pierwszym momencie, gdy już z mozołem pokryjemy nim twarz, jest niezłe. Mój pasierb powiedział "masz taką spokojną skórę".
Niestety, mistrzowie pierwszego wrażenia nie sprawdzają się w długich związkach. Po dwóch (!) godzinach znika jak sen złoty. Nie ma po nim śladu. Niemiłosiernie podkreśla suche skórki- jest dla nich bezlitosny. Dwója przede wszystkim za jego spektakularne zniknięcie. Dodam, że spływa z twarzy samoistnie, podczas spokojnego siedzenia w pracy, bez dodatkowych bodźców typu tarzanie się w pościeli czy choćby drzemka. Nigdy więcej i już.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: odrobina z pierwszego

Za gesty

Przede wszystkim przez bardzo gesta konsystencje fatalnie sie rozprowadza. Kiedy go w koncu wklepie, rozsmaruje i upewnie sie, ze nie ma zadnych smug, to efekt jest ok.
Bez zadnych rewelacji. Matuje, ale daje lekki satynowy efekt, co mi odpowiada i jest dosc trwaly.
Gdyby tylko aplikacja byla latwiejsza...

Używam tego produktu od: listopad 2008

beznadziejny, fatalny!

Jest poprostu okropny pod każdym względem!!!!
Kupiłam go ponieważ mam tłustą cerę, pani namawiała mnie oczywiście jaki on jest cudowny i wogóle....
Uważam że producent nie bardzo wie jaki podklad potrzebuje tłusta cera! Jest przedewszystkim gęsty jak niewiem, ciężki no i wogóle ale to wogóle nie matuje! Po nałożeniu go na twarz czułam jakbym sobie tapetę przylepiła, moja skóra nie mogła oddychać, a po chwili odwdzięczała sie podwojoną ilośćią sebum!!!
Nie zużyłam go nawet do połowy, musiałam kupić inny podkład tj. lekki fluid, a nie jakiś zapychacz!!!
Nie kupujcie go nie warto lepiej kupić fluid z loreala i zainwestować w dobry w puder sypki np.kanebo efekt murowany!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny poszukujące dobrego fluidu!
Jutro lecę kupić Ultra matt guerlaiaa zobaczymy! ;)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: nie cała połowa poszła do kosza!!!

średni

Trzeba pamiętać o tym, że jest to podkład przeznaczony w szczególności dla cer mieszanych czy tłustych i którego podstawowym zadaniem jest właśnie matowienie. Podkład razi sobie z tym bardzo dobrze, konsystencja rzeczywiście jest nieco tępa, sucha, ale na nawilżonej skórze rozprowadza się bez większych problemów, gdy cera jest sucha to niestety podkład to uwydatni. No ale zawsze jest coś za coś.
Krycie jest dość dobre ale nie bardzo dobre - jak w Double Wear, sam podkład po nałożeniu nie sprawia wrażenia ciężkości, moim zdaniem nie jest wcale ciężki i lżejszy niż np. Diorskin Icone.
Prawdą jest też to, że trochę rozświetla, jednak nie można oczekiwać od matującego podkładu o pudrowej konsystencji, że będzie rozświetlał skórę jak podkład nawilżający czy stricte rozświetlający.
Teraz wady: podkład jest widoczny na twarzy, szczególnie po kilku godzinach obecności na skórze, wchodzi i podkreśla pory, wszelkie nierówności i suche skórki - nawet gdy zdaję się nam, że ich nie mamy.
Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

podkreśla wszystkie pory skóry

Chanel, podobnie jak wszystkie inne marki, posiada w ofercie produkty - hity. Należą do nich z pewnością kredki do brwi, cienie i bardzo dobre brązery oraz róże.
Podkłady, które wypróbowałam, w tym właśnie oceniany produkt należą natomiast do najgorszych, jakie kiedykolwiek testowałam, porównując zarówno z produktami ekskluzywnymi, jak i średniopółkowymi. A ponieważ wychodzę z założenia, że baza, czyli podkład jest najważniejsza, podobnie jak tusz, zawsze podchodzę bardzo ostrożnie do wyboru.

Podkład poleciła mi pani w Sephorze i był to jak dotąd najgorszy z możliwych wyborów.
- podkład jest bardzo gęsty i trudny w aplikacji,
- podkreśla wszystkie pory skóry,
- nadaje ziemisty wygląd,
- bardzo źle się rozprowadza.

Byłam mocno zawiedziona, uważam, że każda ekskluzywna firma powinna trzymać przynajmniej średni poziom. Po kilku aplikacjach byłam zmuszona kupić nowy podkład - Color Clone Heleny, który używam do dziś, tj. już chyba 5 opakowanie. Jest lekki, ma doskonały poślizg, wyrównuje koloryt cery, nadaje jej blask. Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: 1 - które powinno być dawno wyrzucone

Bardzo dobry!

Używałam go kiedyś dzień w dzień, tubka po tubce. Przestałam go używać tylko dlatego że mi się już znudził, miałam ochotę na nową firmę, nowe-inne opakowanie. Był moim pierwszym podkładem z wyższej półki. Nigdy nie miałam z nim problemu że tworzy maskę czy coś podobnego. Jest gęsty, ale dzięki temu bardzo dobrze kryje niedoskonałości skóry. Łatwo się go rozrowadza na twarzy, zwłaszcza jeśli wcześniej nałoży się odpowiednią ilość kremu. Podkład daje satynowe wykończenie tak że nie trzeba nakładać już pudru sypkiego. Ponadto bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość do rozprowadzenia na całej twarzy. Polecam:-)

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami

za gęsty

Niestety ten produkt nie sprostał moim wymaganiom. Dostałam go w prezencie, ale gdybym go kupiła byłabym jeszcze bardziej rozczarowana. Cena jest niestety zbyt wysoka jak na jakość tego kosmetyku. Podejrzewam, że po prostu sama nazwa spowodowała, że jest taki drogi. Ma wiele wad: po pierwsze jest bardzo gęsty i zostawia smugi na buzi, często trudno go rozsmarować np na nosie; ponad to nie kryje dostatecznie dobrze. Po użyciu czyję jakbym na twarzy miała maskę pomimo tego, że nie nakładam go dużo. Kolor który mam nie jest zbyt wyjątkowy. Jego zaletą jest to, że potrafi długotrwale matować. Obecnie używam podkładu z Bourjois który kosztuje 1/3 ceny podkładu z Chanel i jest o niebo lepszy

Używam tego produktu od:prawie rok:)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

:):) SWIETNY !!

Jestem nim zachwycona jak zreszta cala linia DP Chanel ;)
Idealnie dopasowuje sie do kolorytu cery, swietnie sie rozprowadza, doskonale matuje skore na wiele godzin (mam tlusta;) ) zapewnia komfort i posiada naprawde bogata palete odcieni wiec chyba nikt nie powinien miec problemow z dobraniem odpowiedniego kolorku do swojej karnacji :)
Jak dla mnie super ! :) Mialam tylko probke tego podkladu w malej tubce ale napewno kupie ten podklad w najblizszej przyszlosci ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1male

super

Idealnie dobrałam kolor a to juz połowa sukcesu. Dzięki temu podkład jest NAPRAWDĘ niewidoczny na twarzy. ładnie wygładza kolor i fakturę skóry, pozostawia pudrowe wykończenie, nie trzeba nakładać pudru sypkiego/w kamieniu na wierzch. Matuje na wiele godzin, ale nie na cały dzień - nie ma co się spodziewać cudów. Jest bardzo gęsty i trzeba dokładnie rozprowadzić.
Opakowanie poręczne dość ładne, trwałe.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęłam