The Soft Touch Body Butter (Masło do rąk i ciała)

The Soft Touch Body Butter (Masło do rąk i ciała)

To masło do ciała zostało stworzone przede wszystkim z myśłą o dłoniach, aczkolwiek można je stosować na całe ciało.
Produkt zawiera wartościowe oleje roślinne i masło kakaowe - wszystko po to, żeby skóra pozostała miękka i otrzymała konieczne nawilżenie.

bez rewelacji

Kostkę używam na całe ciało, zwłaszcza na nogi. Nie podoba mi się, że po użyciu kostki pozostaje na skórze tłusty film.
Właściwości nawilżające przeciętne.
I zapach... kojarzy mi się z flanelową piżamką, pierzynką i kubkiem herbaty. Absolutne nie dla kobiety uwielbiającej luksusowe zapachy, i zdecydowane nie dla kobiety, która planuje spotkanie z ukochanym mężczyzną.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

Bez rewelacji

Kupiłam sobie to masełko w zimie - co prawda nie tak mroźnej, jak polska, ale wystarczająco chłodnej, by skórę dłoni wysuszyć na wiór.
Potrzebowałam czegoś solidnie natłuszczającego, żeby zregenerować spierzchniete dłonie. Nakładałam jako "maseczkę" na noc i nawet parę razy w ciągu dnia,
jak krem. Z marnym rezultatem, niestety. Moje dłonie lubią zazwyczaj tłuste kosmetyki, ale to masełko w ogóle nie działa. Pozostawia ciężki, tłusty film,
a pod spodem skóra sucha jak pergamin marszczy się i domaga nawilżenia. W końcu się poddałam i resztę zużyłam jako balsam do ciała - tu było dużo lepiej -
produkt dość szybko się wchłaniał i pozostawiał skórę miękką i delikatnie pachnącą. A zapach rzeczywiście ma bardzo intensywny - ładny na początku, przy częstym używaniu staje sie bardzo męczący.

Używałam tego produktu jakiś czas temu przez parę tygodni.
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Kostka+ pjemnik =super komplet

Krótkie podsumowanie zacznę od jednego słowa: REWELACYJNE !!! Wspaniale masło w kostce, BARDZO BARDZO wydajne o świetnym zapachu, charakterystycznym i wyjątkowym.

Kiedy pierwszy raz wzięłam kostkę w ręce od pierwszego razu podziałała na mnie magicznie, po kilku sekundach pod wpływem temperatury dłoni zaczęła się topić. Wystarczyła odrobinka aby ręce zostały dokładnie odżywione składnikami jakie zwiera ( masło kakaowe, masło she, masło mango, wanilia, masło kokosowe, olejek awokado... i długo mogłabym jeszcze wymieniać).
Nie bede go porownywac z niczym innym poniewaz sie nie da. Pieknie pachnie i rewelacyjnie dziala. Uzywam z przerwami poniewaz juz po trzech użyciach tak bardzo pomogl oim dloniom, ze teraz wylacznie uzywam go z przyjemnosci a nie z potrzeby aby moje raczki pachnialy pieknie przez pol dnia.
Maslo jest bardzo wydajne wiec cena mnie nie odstrasza i kiedy mi sie skonczy to zakupie kolejne a pozniej jeszcze inne poniewaz slyszalam, ze inne tez sa rewelacyjne.
Do kostki dokupiłam sobie nowy pojemnik, ktory mimo, ze stosunkowo drogi ( cena równowartość polowy kostki bardzo dobrze spełnia swoje zadania w kosmetyczce. Na pewno przyda mi się na kolejne kostki z Lusha, które na pewno zakupie.

Ilość zużytych opakowań: bardzo małe zużycie pierwszej sztuki.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

DO ZADAN SPECJALNYCH

Bardzo specyficzny kosmetyk - tłusty jak masło, intensywnie pachnący (radzę sprawdzić przed zakupem, bo nie każdy lubi takie mocne pachnidła, szczególnie w nocy przy twarzy) i czyniący cuda ze skórą rąk :)
Rewelacyjnie niweluje skutki robienia porządkow lub ręcznego prania bez rękawiczek. Stosuję go na noc (w dzień jest jednak zbyt tłusty)dosyć obficie, na to nakładam bewełniane rękawiczki i rano budzę się ze skórą na dłoniach miękką, gładką i pachnącą. Ostatnio odkryłam, że jeśli pod masełko nałoży się trochę zwykłego kremu do rąk bez silikonu (na przykład glicea) to działa jeszcze lepiej.
Polecam z czystym sumieniem, bo niesamowicie wydajny i przez to cena przestaje przerażać.

Aaaale zapach!

Po pierwsze - baaardzo interesuje mnie składnik pt. horse tail :D Czy to jest to o czym myślę? Bo nigdy nie słyszałam o cudownych właściwościach natury kosmetycznej końskiego ogona... :)

Ale do rzeczy!

Prawdziwe masło do ciała - dosłownie, bo ma postać kostki, lubi przebywać w niskiej temperaturze i topnieje pod wpływem ciepła rąk.
A propos rąk - ten produkt jest w założeniu balsamem do rąk. Wystarczy rozetrzeć go w dłoniach i hop do łóżka, a rano mamy miękkie łapki. I to prawda! Ale zachęcona efektem, wtarłam masełko w całe ciało i szczęka moja wykonała zgrabny ruch ku dołowi :)

Piękny zapach waniliowo - miodowy, długo się utrzymuje na ciele - trzeba takie klimaty lubić, tak więc polecam fankom wanilii przede wszystkim :)

Efekt nawilżenia jest taki jak trzeba, utrzymuje się bardzo długo, porównałabym go z Body Butter The Body Shop, tyle że masełko Lush znacznie szybciej sie wchłania i O NIEBO LEPIEJ PACHNIE (wszystkie zapachy balsamów The Body Shop bardzo trącają chemią, chyba tylko mango jest wyjątkiem).

Sumując - gorąco polecam The Soft Touch!

W kolekcji Lush jest jeszcze kilka innych masełek, przede wszystkim peelingujące. Skuszę się na pewno :)