Celestial, Moisturizer (Krem nawilżający do skóry wrażliwej)

Celestial, Moisturizer (Krem nawilżający do skóry wrażliwej)

Dwa z nich znajdziesz w kremie Celestial. Zmieszaliśmy wanilię i orchideę z łagodnym, nawilżającym mlekiem migdałowym, gliceryną i masłem kakaowym. Rezultat: idealny krem nawilżający dla cery wrażliwej, który wspaniale pachnie.

uniwersalne
Cera
wrażliwa
w słoiczku
krem
<50ml

rozczarowanie

Mam wielki problem z dobraniem kremu dla mojej wrażliwej skóry. Prawie każdy krem kończy się wystawieniem na Ebay lub ląduje w koszu po roku używania od święta. Stosowałam Eucerin , Vichy etc. Naczytałam się o tym kremie w gazetce wydawanej przez Lush. Niestety to kolejne rozczarowanie. Krem dla mnie jest za tłusty. Ładnie pachnie i to zaleta. Jednak nie koi skóry ani nie powoduje, że zaczerwienienia znikają bądź jest ich mniej. Jak zwykle oczekiwałam wiele i jak zwykle się rozczarowałam. &#61516;

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie dla mnie

Krem kupiłam po wysłuchaniu od znajomwj peanów dotyczących firmy Lush.Akurat byłam w duzym miescie gdzie sklepy tej marki występuą więc postanowiłam spróbować.Mam cerę zadbaną, ale delikatną i skłonną do podrażnień.Na co dzień wystarcza mi właściwie tylko krem nawilżający i odrobina pudru na wieksze wyjścia.Niespodzianek w postaci pryszczy od dłuższego czasu nie miewam(zaleta przekroczonej trzydziestki i zdrowej diety).Krem ze swoim prostym składem wydawał mi się idealny (choć niby taki eko, a ma w składzie parabeny...).Krem ma bardzo przyjemną teksturę, nawilża i lekko natłuszcza, raczej nie wchłania się do matu.Piękny, naturalny, waniliowy zapach.Bardzo mi podpasował po pierwszych paru użyciach ale, jak to w zyciu bywa, zaczęły się schody...Po trzech dniach stosowania na noc i na dzień na policzkach zaczęły wyskakiwać mi czerwone, bolące gule.Odstawiłam krem na tydzień.Zniknęły.Zaryzykowałam ponownie.Pryszcze powróciły.Myślę że zaszkodził mi olej ze słodkich migdałów, kiedyś miałam podobne doświadczenie z olejkiem ze słodkich migdałów, szkoda że przypomniałam sobie o tym dopiero po zakupie tego kremu.Ani go nie polecam ani nie odradzam, myślę że może się u niektórych sprawdzić.Cena raczej na zarobki zagraniczne umiarkowana, bo w Polsce kosmetyki eko bywają tańsze i niekiedy lepsze.Gwiazdkę daję bo podoba mi sie fair tradeowa polityka firmy oraz druga, bo mojemu TŻ ten kremik przypadł do gustu po goleniu(jemu nie szkodzi).Jeszcze pewnie skuszę się na coś z Lusha, ale to spotkanie uważam za nieudane.

Lekkie rozczarowanie.

Nie ukrywam, po wielu bardzo pozytywnych opiniach spodziewałam się po tym kremie wiele i nie powiem, żeby ten krem mnie powalił. Fajnie nawilża i nie podrażnia, właściwie tylko to można powiedzieć o działaniu tego kremu. Minusem jest dla mnie to, że jest dość treściwy i zostawia na twarzy filtr co sprawia, że przy mojej mieszanej skórze mogę używać go tylko na noc. Zapach waniliowy, budyniowy. Krem ze względu na cenę i dostępność traktuję jako miły jednorazowy gadżet. Cena jest dość wysoka, na szczęście krem jest wydajny.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy, prawie co wieczór.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

nawilżająca bomba

Lubię intensywnie nawilżać moją twarz przez noc i ten krem spisuje się idealnie. Cudownie pachnie i pozostawia na twarzy uczucie nawilżonej i dobrze odżywionej skóry. Przede wszystkim - nie podrażnia wrażliwej cery.

Geniusz dla wrażliwej cery

i mam tu na myśli naprawdę wrażliwą cerę. Taką, która reaguje na zmiany pogody / kaloryfery / klimatyzacje / mróz / wiatr, a nawet na kosmetyki przeznaczone do cery bardzo wrażliwej, kłuciem, pieczeniem i zaczerwienieniem. Cienką i delikatną.

Celestial pięknie pachnie, zero jakiejś wkurzającej sztuczności jak np. u Sanoflore, które to bardziej mnie irytowało niż cieszyło, tylko delikatny waniliowo- budyniowy zapach, ale nie taki narzucający się i nudzący po pięciu użyciach.

Co do działania: krem nawilżający, kropka! Nie żadne 100 w jednym, producent nie obiecuje nic poza nawilżeniem cery wrażliwej i zapachem, i się z tej umowy wywiązuje. Fajnie nawilża, całkiem dobrze koi; jedyny, ale to naprawdę jedyny krem, który moja skóra toleruje gdy jej coś odwali i stwierdzi &quot;och, dzisiaj będę piec jak cholera&quot;. Nie zapycha. Myślałam żeby wkleić tu skład, ale i tak wszystko jest na ich stronie więc sobie odpuszczę.

Konsystencja: nie skłaniałabym się ku określeniom, że jest za lekki, tak jak poprzednie recenzentki; dla mnie wręcz jest tłustawy. Nie chamsko tłustawy, ale też nie taki, że wchłania się w trymiga i mamy matową skórę i zapominamy o kremie. Ja rzadko stosuję go pod makijaż, podejrzewam że z płynnym pokładem będzie świetnie współpracował, ale z sypkim mineralnym trzeba trochę odczekać po aplikacji, bo inaczej robią się placki. A ja zazwyczaj nie mam czasu rano, żeby czekać aż krem się wchłonie :) /niemniej jak mam to go stosuję/

Nie zapycha, nie powoduje tworzenia się paskudztw.

Wydajność: używam go 2 miesiące, a prawie nie zauważyłam ubytku w opakowaniu, więc raczej tak- wydajny.

Rzeczami do których można się przyczepić są:
- opakowanie: mało higieniczne- szkoda, że tak jest u firmy która słynie z innowacyjnych rozwiązań. Za to, jak się je wykończy, można je odnieść do sklepu stacjonarnego i dostać w zamian maseczkę. Tylko że...
- nie mamy sklepu stacjonarnego w PL, więc trzeba kupować w UK albo na allegro. Wielu ludzi nie lubi kupować czegoś, czego wcześniej nie obejrzy, w ciemno, a do tego dochodzą dodatkowe marże/ koszta przesyłki. No ale niebawem ma się to rozwiązać :)

edit 2.05.2013- właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i nadal jestem zdania że ten krem jest super. Już czeka na mnie następna sztuka, tym razem będę go stosować na przemian z Enzymion, bo moja skóra po kuracji Celestialowej już nie jest taka sucha jak była kiedyś, poza tym nadchodzi lato. Jako że krem okazał się wydajny, spowodował efekt długofalowy i nie znudził mi się, przyznaję KWC.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

Tak dla skóry wrażliwej

Zakupiłam krem ze względu na doskonały skład, oraz działanie nawilżające. Kremu używam na dzień pod makijaż, oraz na noc. Ładnie pachnie, szybko się wchłania i pozostawia na skórze uczucie nawilżenia. Nie wysusza skóry i nie pojawiły mi się po nim niespodzianki. Jest bardzo wydajny i z chęcią kupiłabym ponownie.
Minus za cenę bo do tanich ie należy. Używałam go na jesienie i w zimie, w leci może być za ciężki.
Pewnie jeszcze do niego wrócę.
Dla mnie jest świetny.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Dobry latem

Plusy:
+przyjemny, delikatny, niedrażniący zapach,
+przyjemna konsystencja, nieźle się wchłania,
+nawilżył moją suchą i skłonną do podrażnień cerę.

Minusy:
-nadaje się do używania (w przypadku cery suchej) od późnej wiosny do wczesnej jesieni. w ogóle nie chroni cery przed czynnikami takimi jak wiatr czy niska temperatura , ale nie można tego odczekiwać od tak lekkiego kremu. po tygodniu używania przy chłodnej, wietrznej pogodzie i jazdy do pracy na rowerze miałam strasznie przesuszoną, niemal skorupowatą skórę. należy jednak pamiętać, że to krem nawilżający, nie natłuszczający.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe i jedna próbka

sympatyczny

Całkiem sympatczny kremik ;) W charakterystycznym pudełku mamy lekkie, budyniowe mazidełko. Zapach nie zachwyca, ale uspokaja - taki...mączny ;), może właśnie troche budyniowy. Krem jest lekki, wydajny, swietnie i długotrwale nawilza, dłuzej, niz wiele wysokopółkowych kremów nawilżających. mam cere normalna i bezproblemowa, więc nie wypowiadam się o łagodzeniu podraznien. Zostawia lekki film, ale nie klei sie.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

PIEKNIE PACHNIE !! SUPER

Super krem do suchej i normalnej skory.. Jestem fanka Lusha i nie trzeba mnie było długo namawiać na kolejny zakup w tej firmie. Jestem z niego bardzo zadowolona.. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze filmu, jest bardzo delikatny a jednocześnie czuje ze moja skora bardzo go lubi i nie jest od niego uczulona, a czasami ma taka tendencje. Krem spokojnie nadaje się pod makijaż i skora dzięki niemu przez cały dzień jest mięciutka.. Nawet w klimatyzowanym pomieszczeniu nie martwię sie o buzie.. :-)
Polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Ciekawy :-)

Pora na moją recenzję. Kupiłam ten krem zachęcona zapachem i konsystencją i oczywiście samą firmą :D
Nie zawiodłam się - dostałam bardzo dobre nawilżenie i małą aromaterapię przy każdorazowej aplikacji. Krem pachnie wanilią, ale każdy jego egzemplarz pachnie odrobinę inaczej. Stosuję go na noc bo mam mieszaną cerę, a krem przeznaczony jest raczej do normalnej i suchej. Jak uderzy ostra zima to na pewno wtedy wypróbuję jego skuteczność w dzień.
Krem dedykowany jest skórze wrażliwej (czyli mojej) i spełnia swoje zadanie, czyli absolutnie nie podrażnia, skóra jest bardzo miękka w dotyku.
Jedyna wada, za którą zdecydowanie odejmuję gwiazdkę to OPAKOWANIE, a konkretnie wieczko - gdy usiłuję docisnąć je do reszty w celu zamknięcia, trochę kremu wydostaje się po bokach. Tak mnie to wkurza, że nie podaruję tego wybryku producentowi :(