D-stock

D-stock

Żel-krem wyszczuplający i modelujący ciało, który ma zmniejszać przyswajanie glukozy przez komórki skóry i przez to odchudzająco rozwiązać problem systematycznego odkładania się tłuszczów w komórkach, które powoduje miejscowe nadmierne przyrosty tkanki tłuszczowej i problem skórki pomarańczowej tworzącej się na powierzchni skóry.

Absolutna rewelacja!

Najlepszy, jakiego kiedykolwiek używałam (a przetestowałam napradę wiele mazideł na cellu). Super wydajny- stosowałam aptekarskie ilości. Jedyna wada- wolne wchłanianie się, a nadmiar się rolował- co wymusiło stosowanie małych ilosci (które w zupełności wystarczały).
Gdyby Vichy zdecydowało się wznowić produkję, to na 100% kupiłabym go znowu.

Używam tego produktu od: ponad rok, ale dokłądnie ile miesięcy, to nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: pięć, a byłoby więcej, gdyby produkt nie zniknął z rynku

może być

Kupiłam niedawno. Skóra się wygładziła i ujędrniła na czas stosowania ale po zakończeniu jej stan jest taki sam jak był przed. Ogromną wadą jest, że po wchłonięciu zaczyna się kruszyć. Zostawia ślady na ubraniach i pościeli - takie okruszki. Ja robiłam tak - po kąpieli nakładałam na ciało , odczekiwałam pół godziny i ponowna kąpiel. A nie zawsze się ma na to czas. Poszukam czegoś innego.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno chyba 250 ml

kiepski

ale jestem podatna na reklamy,myslalam,ze vichy to porzadna marka a jednak ten produkt mnie rozczarowal poniewaz po 2 opakowaniach nie bylo zadnych efektow,serio ale Ziaja sie lepiej spisala niz Vichy,do tego jakis taki lepki,ladne opakowanie i znosny zapach ale nic wiecej :((((((

Botoksu zastosowania

Zawracanie głowy

Smarowałam wytrwale i z dużym samozaparciem (zima, trzeba wstać 15 min. wcześniej i przejść porcję masowania, klepania, szczypania ...), a tu guzik, żadnych wyraźnych efektów. Trochę ujędrnił, trochę wygładził, ale to samo miałabym po trzy razy tańszych specyfikach. Moja cierpliwość skończyła się wraz z drugim opakowaniem. Na dodatek mazidło kiepsko się wchłaniało, skóra długo pozostawała lepka, a ty człowieku, stój i czekaj, aż D-Stock łaskawie pozwoli się ubrać. Do dziś, jak o tym pomyślę, czuję sie nabita w butelkę. Nigdy więcej!

dołóżcie trochę pieniędzy

pierwsza wersja była bardziej skuteczna i chyba bardziej ekonomiczna. byłam zadowolona , nawet bardzo, chociaz żel lepił się po wmasowaniu. i dość trudno wchłaniał. za to miał cudowny zapach!
później kupiłam nowy i się rozczarowałam. przeszłam więc na inny produkt (Elancyl), troche droższy, ale bez porównania lepszy

OK, ale nie za taką cenę!

Dobry, efekty są widoczne. Jednak płacąc ponad 80zł za ten żel spodziewalam się naprawdę widocznych i szybkich rezultatów. Rozczarowałam się, gdyż efekty są takie same jak po zastosowaniu "zwykłych", lecz dużo tańszych kosmetyków.
Zużylam jedno opakowanie i nie zamierzam więcej kupować.

przereklamowany :(

dostałam od mamy, miała dobre intencje.. zapach może być, ale mimo to że stosowałam codziennie przez długi czas nie zobaczyłam olśniewających efektów jak to zawsze obiecują, konsystencja mi nie odpowiadała, długo się wchłaniał i wałkował nieraz.. za taką cenę uważam że lepiej sobei kupić kilka tańszych produktów a efekt będzie podobny, może nawet lepszy

całkiem dobry

D-stock nabyłam kilka lat temu (na dwa tygodnie przed wyjazdem na wakacje) przerażona stanem moich pośladków i ud. Po dwóch tygodniach gorączkowego wklepywania tego specyfiku w oszpeconą cellulitem skórę osiągnęłam zadziwiające rezultaty - skóra zdecydowanie wygładziła i ujędrniła się. Co więcej uda schudły kilka centymetrów! Nieciekawa jest jednak konsystencja kosmetyku - jakaś taka lepka i skóra bardzo długo ją wchłania - trzeba odczekać dosyć długo żeby nie pobrudzić ubrania. A poza tym opakowanie dosyć szybko się skończyło i po kilku tygodniach cellulit znowu zaatakował.

Ogólnie 4-

Ładnie pachnie :)

Ogólnie fajny kosmetyk, nie wiem czy odchudza bo nie uzywalam wg zalecen producenta, ale ma rewelacyjny zapach dobrze sie wchalania i skora pozostaje gladka i napieta :)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

ujędrnia

Jak na cenę to efekty dość mizerne.
Zapach dla mnie rewelacyjny. Konsystencja też bardzo fajna. Szybko się wchłania, ale pozostawia na skórze powłokę, która już zbytnio mi się nie podoba. Plusy za to, ze skóra jest po nim gładka i miękka oraz napięta i chyba bardziej jędrna. Natomiast zredukowania cellulitu i wyszczuplenia nie zauważyłam. Myślę, ze działa podobnie jak inne o wiele tańsze kosmetyki, których za cenę jednego D-stocka można kupić po prostu więcej i używać przez dłuższy czas.

dalam mu az 2 szanse

Pieknie pachnie, milo sie go uzywa, niestety to koniec jego zalet. Skora wyglada po nim, jak po kazdym innym sredniej klasy balsamie. Z tym, ze ten "kazdy inny" mozna miec za 1/4 ceny.

Raczej nie spotkamy się.

Jednym słowem MARNY. Co prawda wygładził i napiął skórę, ale to trochę za mało. Ma ładny, zielony kolor, lekką konsystencję i śliczny zapach. Niestety jest też mało wydajny i NIESKUTECZNY, a stosowałam go sumiennie 2 razy dziennie ponad miesiąc. Szkoda pieniędzy, bo to prawie 100 zł (ja dałam 89), a efekty są takie same jak przy stosowaniu preparatu marki Ziaja za 9 zł.